Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Geohot končí!


Kailo

Recommended Posts

geohotpc.jpg

Jméno George Hotz (Geohot) Vám nejspíš v tuto chvíli asi hodně řekne. Tento prolomitel iPhonu se už nějaký ten čas snaží prolomit i konzoli PlayStation 3, avšak pořád neúspěšně. Sony na tento fakt reagovala tím, že vydala firmware, který odstraňoval na dobro z PS3 Linux. Tento krok byl, jak se teď zdá, účinný. I po těch řečích, že Geohot vydá svůj vlastní firmware se nakonec nic nestalo a dnes dokonce ohlásil i svoji resignaci, jakožto hacker. Jediné, co k tomu dodal je, že to byla skvělá jízda, a že se hodně naučil. Řada hráčů a hlavně Sony si teď rozhodně oddychla, avšak kdo ví, na jakou dobu.

...

A hackům konec :) Stejně to mělo víc škody, než užitku...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

psal jsem na tom na iPhone foru...puvodně nechal hackování iphonů, to že nechal všeho, i ps3 vidim prvně teda...na iPhone blogu napsal:

Omlouvám se, tento příspěvek byl asi špatný nápad. příště už nic neřeknu. Chybí mi časy kdy tento blog byl o technické stránce věci (reagoval jsem až příliš na komentáře a vedlo to k tomuto). Neuvědomil jsem si že většinu sceny nezajímá nic jinýho než vydání programů. Ted to chápu. Je pozdě večer, budu o tom přemýšlet do rána.

Skutečný důvod nevydání programu není technický. Je to o tom že to nikdy neskončí, po blackra1nu lidé požadovali unlock, po blacksn0wu jste chtěli untethered. Chybí mi dny kdy jailbreaking a unlocking byly složité; zajímal se o to větší kalibr lidí.

A pro vás nenávistivce, obrázek je samozřejmě fake. (byl tam obrázek s JB iphonem 4 o kterém tvrdil že ho JB)

zkrátka ho štvala lidská chamtivost, nikoho nezajímal JB jako otevření přístroje, to samý u PS3 a každý chtěl jen ke kradení her a apps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmně, všichni ps3kaři řikaj že je to lepší ale jen kvuli tomu že to nejde a asi nikdy nepujde a chtřej se něčim utěšit :D

hm koukni jak dopadaj tituly na pc. a je to jen díky tomu že se na nich " až moc pirátí " ... chceš snad to samé na konzole?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co? PC hry už zase umírají? To už dělají tak deset let a pořád se jim nějak nechce umřít. Pirátsví není rozhodně jediný faktor, který zde hraje nějakou roli, těch je víc a často mnohem významější.

Ale nechme PC stranou, IMO se spíš nabízí srovnání s jinými konzolemi. A ty, když vlastně všechny jsou nějak hacklé, pořád hry prodávají skvěle. Dosáhnout milionu prodaných kusů není pro AAA tituly zase tak těžké, i když se pirátí.

Ono vůbec se pirátsví přeceňuje, ale to je zase jiné téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak abych mluvil za sebe tak jsem pirát sice ne herní... pálenou/stáhlou hru jsem nehrál nějakej ten pátek .. proto říkam to co říkam ohledně ps3, hacků atd...

každopádně se přiznávam filmy a hudbu pirátim.. :D

ale na ps3 beru a budu brát s čistým svědomim origa .. xD ono ani nic jiného nezbývá (: aspo'n to něco málo můžu a budu dělat legálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm koukni jak dopadaj tituly na pc. a je to jen díky tomu že se na nich " až moc pirátí " ... chceš snad to samé na konzole?..

a jak dopadaji?vetsina her co je multiplatformova je na PC nejlepsi(graficky a hratelne)...a kdyz ne tak staci dokoupit gamepad..nehlede na modifikace....

ja bych se o PC nebal...piratsvi je a bude..ale nikdy ne tak moc aby si nekdo kdo dela hry rekl:tak na PC to neudelame...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak spekuluje se o tom stále... že konzole z hlediska her vynášejí víc než osobní počítače..(nepočítam placené mmo hry ) a kdejací vývojáři si několikrát rozmyslí zda se jim to vůbec vyplatí.. viz. teď red dead redemption na konzole je a na pc teprve bude ..už je tam určitá odtažitost :D

kdybych měl natuněnej počítač tak mě to hlodá že to na pc ještě neni a na konzolích už to kdejakej pátek vesele hrajou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono na ps3 by bylo fain maximálně hack mechaniky jak to bylona xku (a je kdy nepočítáme celkový hack který funguje pouze bez live)

být CFW jak na psp tak bych se bál jediné věci ... cheatů! na psp je to tragédie (MOH)

bát se toho že by klesli prodeje je blbost ...(teda pokud nejsou všeci majitelé ps3 HOVADA které prostě čekaj na to aby mohli krást a to si myslím že ne) jsou země kde ani neví že se něco jako krást/stahovat hry existuje a nikdo nikoho nenutí krást hry...

geohot že končí kvůli chamtivosti? :D to je ten pravej od kterýho to sedí :D "jsem frajer co hacknul ps3 a chci do pořadu abych mohl balit kundy" :D ted už nabalil tak končí :D pak až se na něho zapomene otevře textový blok a něco málo napíše ... pak napíše na blog "haknul jsem ps4!" xDD pak jenom otevře koukne na hw a řekne dobre to mi stačí xDD komediant xDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono na ps3 by bylo fain maximálně hack mechaniky jak to bylona xku (a je kdy nepočítáme celkový hack který funguje pouze bez live)

být CFW jak na psp tak bych se bál jediné věci ... cheatů! na psp je to tragédie (MOH)

bát se toho že by klesli prodeje je blbost ...(teda pokud nejsou všeci majitelé ps3 HOVADA které prostě čekaj na to aby mohli krást a to si myslím že ne) jsou země kde ani neví že se něco jako krást/stahovat hry existuje a nikdo nikoho nenutí krást hry...

geohot že končí kvůli chamtivosti? :D to je ten pravej od kterýho to sedí :D "jsem frajer co hacknul ps3 a chci do pořadu abych mohl balit kundy" :D ted už nabalil tak končí :D pak až se na něho zapomene otevře textový blok a něco málo napíše ... pak napíše na blog "haknul jsem ps4!" xDD pak jenom otevře koukne na hw a řekne dobre to mi stačí xDD komediant xDDD

Geohot je opravdový borec, zkus udělat něco podobného než mu začneš nadávat ! On nehackoval PS3 ani iPhone kvůli jeho "výdělkům" nebo kvůli hrám zdarma, ale kvůli tomu, že to je možné a že to jde dokázat.

On končí kvůli chamtivosti ostatních lidí, kterým jde jen o kradení her, jemu šlo o tu "prestiž" jako první hacknout PS3 a třeba podpoře PS2 her.

Až dokážeš něco takového, klidně mu nadávej. Osočuješ ho z něčeho, co není pravda. Jsi ubohej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu