Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

Některá hry/dema stáhnout půjdou, protože jsou Multiregionové (např. World Series of Poker mi funguje), ale většina nepůjde. A ano, když budeš mít US Live účet, budeš pořád moci hrát klasické koupené / pálené hry jako obvykle.

ale co kdyz budu mit ucet teda US ale hru co jsem si koupil tak je PAL? a ta fifa bude taky nejspis PAL. nicemu to nevadi? sem z toho zmatenej :D 3 roky frcim na RGH tak je to nezvyk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Edit: tak se omlouvám za příspěvek, o dvě strany je pozadu je to vysvětleno.

Zdravím , budu asi za blbce a tato otázka je zde určitě zodpovězena, ale příspěvky o pár stran dále jsou již hodně staré.

Tedy když se s mou konzolí, která má flag poprvé připojím na xbox live, budou mi všechny hry fungovat offline jako při starém?

To, že dostanu BAN s tím počítám , jde mi jen o vyzkoušení, pokud by to nemělo nějaké následky jako třeba silent update což je stará věc - chyba při spuštění Xgd3.

Můžu tedy konzoli v klidu připojit jen s následkem, že už v budoucnu nebudu moct využívat xbox live?

Děkuji za odpověď.

Upraveno uživatelem liborpoulik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

Rád bych hrál ořes xbox live, ale mám flash a chce to po mě aktualizaci. Poradí mi prosím někdo chytřejší než jsem já jak to obejít, případně to aktualizovat co nejjednoduššeji???

Předem díky za vaše rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak v tom případě můžeš bez problémů po vyzvání updatovat. Doporučuje se ale updatovat pomocí flash disku (stáhneš si update ze stránek Xbox Live a hodíš na ní), i když já osobně updatuji přímo v Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ano, jedná se o update dashboardu, ale ne, s nejnovějším flashem (vzhledem k datu, kdy sis nechával flashovat je to minimálně LT+ 3.0) o flash nepřijdeš. Bylo to tak kdysi se staršími verzemi, ale teď už zpravidla platí, že s žádným budoucím updatem dashboardu o flash nepřijdeš. Samozřejmě riziko tam je, ale vzhledem k nástupu Xbox One je velice pravděpodobné, že už to M$ nebude řešit.

Pro tebe stačí, až bude nějaký další update DB se zeptat třeba mě (updatuju pokaždé) nebo tady na fóru, jestli je update bezpečný a potvrdit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dobrý den, jaký region doporučujete zvolit při registraci, četl jsem , že dobrý je United states, ale kdybych chtěl koupit dlc k mass effect 2 tak by to šlo, když je to pal verze?

A co přihlašovací údaje , budu je muset zadat fiktivní ? nějaký návod jsem viděl na registraci xbox live s vymyšlenými údaji, zajímá mě jestli by mi to prošlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě taky napadlo, ale zajímal mě obsah, na českém toho moc není, včera jsem si založil pod United kingdom, jsou tam 4 příběhové dlc pro mass effect 2 , takže celkem spokojenost, ještě by mě zajímalo jak se teď platí, MS microsoft body zrušil, jsou tam eura, ale na aukru i na fóru se prodávají dál , asi se to nějak převádí, budu to muset pohledat.

Upraveno uživatelem liborpoulik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě taky napadlo, ale zajímal mě obsah, na českém toho moc není, včera jsem si založil pod United kingdom, jsou tam 4 příběhové dlc pro mass effect 2 , takže celkem spokojenost, ještě by mě zajímalo jak se teď platí, MS microsoft body zrušil, jsou tam eura, ale na aukru i na fóru se prodávají dál , asi se to nějak převádí, budu to muset pohledat.

Tady máš přibližný přepočet: http://xboxweb.cz/prechod-z-microsoft-points-na-skutecnou-menu-je-tady/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Může mi prosím někdo říct, kde najdu kolonku, kde zjistím jaké mám aktivované členství ?, myslím tím dobu kdy končí moje předplatné xbox live, v položce my account je tučně vyznačeno free, ostaní položky jsou 2 dny a ty jsou šedé, ale zadával jsem kód a při potvrzení kódu se xbox sekl, zapnul jsem ho a po znovu zadání kódu napsal, že kód už byl použit, ve zmatku jsem napsal další kód, proto mi není jasné, kdy moje předplatné končí.

No a taky jsem zadával kódy, které už byly vyčerpané, i když jsem je kupoval na aukru, naštěstí jsem kupoval jen na 48 hod., takže jsem o moc peněz nepřišel, možná se mi někdo naboural do emailu, setkal se s tím někdo z vás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

měl bych dotaz k xbox Live Gold - hrám zdarma. Asi znám odpověď, ale chci si to potvrdit. Xbox dává 2 hry měsíčně zdarma, když máte GOLD. Jde mi o to, že si hry stahuji na disk, ale časem se zapráská. Moje otázka zní, když si stáhnu hru zdarma, chvíli jí hraji, pak jí smažu z disku, jestli jí mohu stáhnout opět třeba za půl roku, když budu mít zase chuť na ní?

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ahoj, ano, hry budeš mít permanentně. Na samotných stránkách se lze dočíst i následující věty:

...grab them before they’re gone and keep them no matter what.
Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

měl bych dotaz k xbox Live Gold - hrám zdarma. Asi znám odpověď, ale chci si to potvrdit. Xbox dává 2 hry měsíčně zdarma, když máte GOLD. Jde mi o to, že si hry stahuji na disk, ale časem se zapráská. Moje otázka zní, když si stáhnu hru zdarma, chvíli jí hraji, pak jí smažu z disku, jestli jí mohu stáhnout opět třeba za půl roku, když budu mít zase chuť na ní?

Díky za odpověď.

ano můžeš. jakmile cokoli na xbox live zakoupíš(nebo stáhneš zdarma) tak se ti to automaticky dá do download history a můžeš si to stáhnout znova kdykoli budeš chtít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím. Chtěl by jsem se zeptat - slyšeli jste o zrušeni Zlatého členství ? V pátek mi přišel e-mail z Microsoftu , ze se ruší Gold a zpřístupňují se aplikace všem. Gold bude fungovat dále , ale bude zaměřen hlavně na Xbox One . Zajímalo by mne jestli zpřístupní i multiplayer. Kéž by... Odkaz zde

http://support.xbox.com/cs-CZ/my-account/xbox-live-membership/live-faq

Upraveno uživatelem Inkognit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Chtěl by jsem se zeptat - slyšeli jste o zrušeni Zlatého členství ? V pátek mi přišel e-mail z Microsoftu , ze se ruší Gold a zpřístupňují se aplikace všem. Gold bude fungovat dále , ale bude zaměřen hlavně na Xbox One . Zajímalo by mne jestli zpřístupní i multiplayer. Kéž by... Odkaz zde

http://support.xbox.com/cs-CZ/my-account/xbox-live-membership/live-faq

upřímně doufám že ne. člověk co je schopnej najednou vypláznout několik tisíc za konzoli si snad může dovolit dát tisícovku ročně za onlinovou službu která fakt funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu