Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozšiřující adaptér USB portů včetně čtečky paměťových karet


huhla

Recommended Posts

Pokud se někomu zdá, že má PS3 slim příliš malý počet USB portů, může zajásat. V Japonsku jde do prodeje rozšiřující příslušenství, jenž se zapojí do jednoho z předních USB portů a celkový počet zvýší na 4. Krom toho je adapter doplněn o čtečku paměťových karet (CF, MMS a SD). Otázkou zůstává, jaká bude cenová relace na evropském trhu v zemi vycházejícího slunce příjde adaptér na 2000 jenů, což je v přepočtu na domácí měnu 400,-

photo_ps3hub1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak to je pecka a nevypadá vůbec zle;). Myslím že tohle je jedna z věcí co je povinnost... Díky za info

sorry za to i vím že hloupost je hrozná a jsem bulík nepopírám ale bohužel se za to ani nestydím...

Ale příspěvky typu Rooney10 fakt nechápu... Možná jo chápu ale jako spam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja k ps3 připojil nejaký rozbocovac co z jednoho USB na 4 co sem našel doma a slapalo to... A i čtečka karet od Belkinu mě to našlo.. Ja jen tak aby si nekdo nemyslel ze musí čekat až na ten adaptér z Japonska..

To sice ne, ale tento je přímo určený na Slima, takže tam padne najisto a bude to i vypadat dobře.

Tak to je pecka a nevypadá vůbec zle. Myslím že tohle je jedna z věcí co je povinnost... Díky za info

sorry za to i vím že hloupost je hrozná a jsem bulík nepopírám ale bohužel se za to ani nestydím...

Ale příspěvky typu Rooney10 fakt nechápu... Možná jo chápu ale jako spam

Ne, to není spam, to je upozornění. Nechápu, jak můžeš napsat "povynost". Reagoval bych hůř.

Já osobně to hned kupuju, za tu cenu je to skoro zadarmo. Podle mě perfektní.

Ještě se zeptám, nevíte, jestli tam budou zastoupeny i indikační diody ? (WiFi a HDD). Jsou tam tři, což nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduché, celý adaptér rozšíří v PS3 počet portů na 4xUSB, jeden volný na konzoly, 3x adapter. Aktivitu USB portů hlídá jen na zmíněném adaptéru. Tak srry, díval jsem se na ty fotky a u te prostredni kontrolky je ikonka HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

huhla: Jasný, díky, napadlo mě to, ale nebyl sem si jistej.

Spilif: No lol, právěže o ženskejch se řiká, že nezvládaj víc věcí najednou. Myslel jsem to tak, jak můžeš napsat "povynost" s tolika chybama. Pochopil bych "povinost" s jednim N, ale s Y...

nene to je věčnej boj říká se to o chlapech a sám si toho můžeš určitě všimnout... Stačí se podívat co taková ženská zvládne...

Hele víš jak já vím jak sem to napsal prostě každej den není posvícení... Jinak pěkný den;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene to je věčnej boj říká se to o chlapech a sám si toho můžeš určitě všimnout... Stačí se podívat co taková ženská zvládne...

Hele víš jak já vím jak sem to napsal prostě každej den není posvícení... Jinak pěkný den;)

Vždyť mluvím o té jedné věci :).

No kolikrát to je spíš vidět u ženských, hlavně za volantem. Skoro bych se vsadil že se to řiká o babách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně nevim co je na tom tak úžasnýho. Já bych tolik USB portů nevyužil a když už bych náhodou potřeboval třetí připojim si běžnej replikáor. Čtečka karet je taky zbytečná. Mnohem víc bych potřeboval 1-2 porty vzadu, aby se dala schovat PlayTV příípadně dock pro HS. Doufám že na to bude přístí verze PS3 myslet...

Vždyť mluvím o té jedné věci :).

No kolikrát to je spíš vidět u ženských, hlavně za volantem. Skoro bych se vsadil že se to řiká o babách :D

//OT: Skutečně se to říká o nás, ženská dokáže bez problému např. telefonovat, dívat se na TV, kojit a vařit a zároveň :). V horším případě řídit, telefonovat a malovat si obličej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně nevim co je na tom tak úžasnýho. Já bych tolik USB portů nevyužil a když už bych náhodou potřeboval třetí připojim si běžnej replikáor. Čtečka karet je taky zbytečná. Mnohem víc bych potřeboval 1-2 porty vzadu, aby se dala schovat PlayTV příípadně dock pro HS. Doufám že na to bude přístí verze PS3 myslet...

//OT: Skutečně se to říká o nás, ženská dokáže bez problému např. telefonovat, dívat se na TV, kojit a vařit a zároveň :). V horším případě řídit, telefonovat a malovat si obličej.

Já osobně to využiju, vzhledem k tomu, že plánuju PlayTV 2, budu mít dvakrát Move a jeden sub, a ještě teĎ mám ten MW Mad Catz ovladač. 1 slot zabere PlayTV 2, na druhém budu určitě něco nabíjet. Připojit hub není problém (mám jeden na 4 USB) ale pro mě je praktičtější to tam zacvaknout a nestarat se o to. Čtečka karet se mi celkem hodí, mám doma víc foťáků, takže to asi využiju. Já osobně si to koupím.

Tak to jsem byl pár let mimo :D. No, ony špatně řídí i když u toho nic nedělají, natož se malovat a volat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak pise deep, osobne bych chtel usb vzadu.

pokud pripojim eye toy kameru pro move zepredu a k tomu jeste play tv, tak je to uz takovy neesteticky, proste to vypada blbe.

jak se mi zda PS3 pomerne elegantni, tak 2 zepredu se motajici kabely jsou fakt hrozny. at uz se to snazim zamaskovat jakkoliv...;-)

zepredu ale usb chci taky na obcasne pripojeni fotaku nebo "flasky".

takze kdyby jste narazili na neco, co elegantne "presune" aspon 2 usb portu dozadu, aby nebyly videt, dejte vedet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak pise deep, osobne bych chtel usb vzadu.

pokud pripojim eye toy kameru pro move zepredu a k tomu jeste play tv, tak je to uz takovy neesteticky, proste to vypada blbe.

jak se mi zda PS3 pomerne elegantni, tak 2 zepredu se motajici kabely jsou fakt hrozny. at uz se to snazim zamaskovat jakkoliv...;-)

zepredu ale usb chci taky na obcasne pripojeni fotaku nebo "flasky".

takze kdyby jste narazili na neco, co elegantne "presune" aspon 2 usb portu dozadu, aby nebyly videt, dejte vedet...

Asi nenarazíme na nic lepšího, než prodlužovací kablík vedený pod konzolí, na který na konci dáš hub :D. Taky mě to štve, ale nedá se s tím nic dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim, ale proc proboha nemuzou u sony premejslet i nad zdanlivejma malickostma...

Ber to tak, že konzoli máš od výkonu, her a jako multimediální centrum, ne jako bytový okrasný doplněk. Mě osobně to zas tak moc nevadí. Jen mi vadí když musím dát na konzoli USB hub, ze kterého mi trčí všemožně další kabely, a proto chci tenhle spešl hub, vypadá to líp a bude to i použitelnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu