servis-konzoli.cz

tekken90

Playstation Plus - placená verze PSN

3,115 posts in this topic

Během své tiskové konference Sony oznámila novou službu Playstation Plus. Za roční nebo tří měsíční poplatek získáte díky této službě řadu bonusového obsahu. O co se přesně jedná, to nyní oznamuje oficiální stránka této služby. Než se vrhneme na podrobnosti, tak ještě zmíníme, že PlayStation Plus bude k dispozici od konce tohoto měsíce a bude vyžadovat Firmware 3.40.

- Hry: Bavte se u spousty her pro síť PlayStation Network, her minis a klasických hitů pro systém PS one a k tomu navíc získejte prémiové avatary a dynamic themes (dynamická témata) – to vše v hodnotě minimálně 6000 Kč ročně. Obdržíte také slevy do obchodu PlayStation Store a jako jedni z prvních i přístup k ukázkám a zkušebním beta verzím. Protože je obsah v obchodě PlayStation Store každý týden aktualizován, budete se pořád bavit u něčeho nového.

- Zkušební verze plných her: Hodinové zkušební verze vybraných titulů pro síť PlayStation Network a vydaných her na discích Blu-ray Disc vám dají možnost produkt vyzkoušet, dřív než si ho koupíte.

- Automatické stahování: Získávejte zcela bez námahy nejnovější aktualizace system software (systémového softwaru) pro systém PS3, veškeré aktualizace her a navíc i ukázky her.

- Cross-Game Voice Chat

FAQ o PS+ najdete zde: http://console-forum.net/tema/144256-ps-faq-ctete-nez-polozite-otazku

Díl patří JohnnyX360

Raiton09: však já to vim. V SONY vědí, že lidé toto chtěli, tak si řekli: Ano, ale placené.

Mě to může bejt jedno, potom co jsem viděl E3 a konferenci XBOXU tak je to moje jasná volba, jelikož PS3 má výhodu v BD, kterou díky domacímu serveru na BD filmy nepoužiju a ostatní je už stejné + a to velké NATAL!

LegionCZE Nevím kde bereš ceny, ale Xlive na rok stojí kolem 800kč, PS+ na rok bude stát přes tisícovku :) Za ten obsah to ale podle mě stojí a doufám, že budou pro uživatele PS+ vyhrazeny VIP servery, aby vše běželo plynule a ne jako na normálním PSN, který dost často padá.

Na začátku máš napsané 6000/rok min. Tak jak?

Ach jo, tak ještě jednou. PS+ je rozšíření PSN, který není povinný.

Závorka ty kvality PS+ bych neposuzoval do tý doby, dokud nebude v provozu. Já doufám v alespoň vyhrazený VIP serevry, aby všechno běželo jak má, když už se to platí.

ale jo to chapu ...jen sem nepochopil slovo zatim :)...takze kdyz zaplatim 1000(cca) tak budu mit neco navic chapu..jinak normalka zustane gratis :)

ale jo to chapu ...jen sem nepochopil slovo zatim :)...takze kdyz zaplatim 1000(cca) tak budu mit neco navic chapu..jinak normalka zustane gratis :)

je to jen spekulace ale pokud ten + nebude vydělávat aspon z poloviny to co live tak si myslím že psn dopadne stejně jak live ... jen se bojí do toho jít ono když nemusíš platit neplatíš ... proto jsou z xlive takový výdělky ... ale tam jde celkem o kolotoč peněz ... z vydělaných peněž se financují servery, platí se časové exkluzivity, jsou prachy na další DLC atd ... akorát že na prvních místech se financuje i kapsa vývojářů a ms :)

je to jen spekulace ale pokud ten + nebude vydělávat aspon z poloviny to co live tak si myslím že psn dopadne stejně jak live ... jen se bojí do toho jít ono když nemusíš platit neplatíš ... proto jsou z xlive takový výdělky ... ale tam jde celkem o kolotoč peněz ... z vydělaných peněž se financují servery, platí se časové exkluzivity, jsou prachy na další DLC atd ... akorát že na prvních místech se financuje i kapsa vývojářů a ms :)

nj tak uvidime :) to jestli to bude placeny tak to bych si nabehnul :D