Jump to content

xbpet

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About xbpet

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potvrzuji, že unravel na FW7 nainstalované skrze tinfoil funguje. Takže problém byl opravdu ve starém FW5.
 2. Díky. Zvažoval jsem offline/online a nakonec jsem z lenosti zvolil online. To se mi vyplatilo Edit: bylo to tím, stačilo JIGnout a už to šlape.
 3. Ahoj, po online update na FW7 konzole startuje bez potřeby inject payloadu do originál FW. Chápu správně, že musím znovu projít celým procesem vč JIG?
 4. O víkendu se mi to takto nainstalovat nepodařilo, co je na tom neověřeného teda netuším Proč používat FW5? Inu na základě jednoduché (nejen) IT poučky: co funguje, do toho se nešťourá. Jinak řečeno až do této doby jsem neměl jediný důvod k upgradu na vyšší FW; všechny hry, které hraji, mi fungují. Teď již zřejmě důvod k upgrade mám.
 5. Ne vše tím lze nainstalovat. Např. Unravel (pravda, mám obstarožní verzi FW5, možná, že to na FW6 pojede).
 6. Zeptám se a nekamenujte mě, neb to opravdu nevím. Jaký je důvod instalovat NSP hry? Vždyť velké hry jsou dostupné po torrentech v XCI. Takže v NSP jsou nějaké minihry? Nebo DLC?
 7. Já bych to vzal z druhé stránky - je nějaký rozumný důvod proč aktualizovat, pokud tím nebude podmíněné spouštění nových her nebo jejich aktualizace? Stará IT zásada praví, že co funguje, do toho se nešťourá.
 8. Mám dotaz k CFW2.0. V případě, že dle očekávání implementují podporu USB disku, lze očekávat výrazné zrychlení her a načítání pozic, pokud by bylo použité SSD? Nebo bude limitace v ostatních komponentech a zrychlení tak nebude znát. Úložný prostor mě moc netrápí, ale pokud by se výrazně navýšila rychlost, pak bych o externí HDD uvažoval.
 9. Mám dotaz k DNS - pokud je nastavím na 104.236.106.125/62.210.147.20, fungují updaty her? A pokud ne, lze je řešit jinak? A druhý dotaz máte někdo koupený LAN adaptér a ládujete hry přes FTP? Moc mě nebaví to neustálé vytahování karty.
 10. Mám SX OS a v zásadě mi to nevadí. Ale toto bych si asi koupil. K čemu je ten přepínač?
 11. Aha, tomu už rozumím. To znamená pokaždé spouštět hry z alba. Díky.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy