Jump to content

xbpet

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About xbpet

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak s FW 8.0 nelze nainstalovat doom3. Achjo.
 2. Potvrzuji, že unravel na FW7 nainstalované skrze tinfoil funguje. Takže problém byl opravdu ve starém FW5.
 3. Díky. Zvažoval jsem offline/online a nakonec jsem z lenosti zvolil online. To se mi vyplatilo Edit: bylo to tím, stačilo JIGnout a už to šlape.
 4. Ahoj, po online update na FW7 konzole startuje bez potřeby inject payloadu do originál FW. Chápu správně, že musím znovu projít celým procesem vč JIG?
 5. O víkendu se mi to takto nainstalovat nepodařilo, co je na tom neověřeného teda netuším Proč používat FW5? Inu na základě jednoduché (nejen) IT poučky: co funguje, do toho se nešťourá. Jinak řečeno až do této doby jsem neměl jediný důvod k upgradu na vyšší FW; všechny hry, které hraji, mi fungují. Teď již zřejmě důvod k upgrade mám.
 6. Ne vše tím lze nainstalovat. Např. Unravel (pravda, mám obstarožní verzi FW5, možná, že to na FW6 pojede).
 7. Zeptám se a nekamenujte mě, neb to opravdu nevím. Jaký je důvod instalovat NSP hry? Vždyť velké hry jsou dostupné po torrentech v XCI. Takže v NSP jsou nějaké minihry? Nebo DLC?
 8. Já bych to vzal z druhé stránky - je nějaký rozumný důvod proč aktualizovat, pokud tím nebude podmíněné spouštění nových her nebo jejich aktualizace? Stará IT zásada praví, že co funguje, do toho se nešťourá.
 9. Mám dotaz k CFW2.0. V případě, že dle očekávání implementují podporu USB disku, lze očekávat výrazné zrychlení her a načítání pozic, pokud by bylo použité SSD? Nebo bude limitace v ostatních komponentech a zrychlení tak nebude znát. Úložný prostor mě moc netrápí, ale pokud by se výrazně navýšila rychlost, pak bych o externí HDD uvažoval.
 10. Mám dotaz k DNS - pokud je nastavím na 104.236.106.125/62.210.147.20, fungují updaty her? A pokud ne, lze je řešit jinak? A druhý dotaz máte někdo koupený LAN adaptér a ládujete hry přes FTP? Moc mě nebaví to neustálé vytahování karty.
 11. Mám SX OS a v zásadě mi to nevadí. Ale toto bych si asi koupil. K čemu je ten přepínač?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy