Jump to content

Kamel

Members
 • Content Count

  864
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  88
 • Feedback

  100%

Kamel last won the day on July 23

Kamel had the most liked content!

About Kamel

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Chrudim
 • Hobby
  Konzole Xbox, Playstation, Nintendo
 • Work
  Obchodní zástupce

Herní účty

 • PlayStation Network
  Isildur5770
 • Gamertag
  ElmaniaKain5770

Recent Profile Visitors

3438 profile views
 1. Totok fajna edice. Figurku bych přirovnal k hot toys. Za dvojku fajne Kauf.
 2. já začal pořádně hrát teď 2 večery zpět a hodně vydařené. Jediné co mě se re je divný štelt, občas ty lokace vypadají hnusně, aby se proměnily v nádherné scenérie. Mám za sebou prvního boss fajta a bylo to pro mě pomalu na urovni soulovek, ale su lama . Zatím silnější zážitek než lezba eliška a babica rambica abbyho chlap vlastně.
 3. Já byl nucen jednu sběratelskou edici vrátit v Alze. Krabice roztrhlá v jednom rohu, proražená ze spodu, zašpiněná, jak kdyby to někdo vlekl po zemi. Hoši...co ta alza s těma sběratelkama dělá?
 4. Tak jelikož ji nikdo zatím nepostoval, posílám fotky své edice, aby mohli ti, na které se nedostalo závidět. Za mě se edice hodně povedla, mnohem zajímavější než tlou2. Maska je zřejmé resinovka. Mapa, vlajka a šátek vcelku kvalitní látka. Artbook je teda titernej. Bůček je hodně vydarenej a opět líbivější než v tlou2.
 5. Druhou mám kdyžtak v Alze, ta většinou dodává v pořádku vše.
 6. Jednu můžu nechat na vyzvednutí v Pardubicích. Jinak když sem vyzvedával u PCE u jrc, tak sem si mohl vybrat v krabici ze dvou edic. Jedna měla rozmlácený roh a druhá v pohodě. Lituju toho, kdo si půjde vyzvednout tu druhou. Sem rád, že sem oželil oběd a jel vyzvednout, jinak bych byl nasranej. Nechápu, že se nenaučí balit edice s vystýlkou, ale né, oni vše budou dávat na těsno do krabice, pak s tím řidit ppl bouchne a máme tu ty krásně poničené edice, které pak nikdo nechce a dávají je do slev. V tomhle ohledu, přes pár negativních zkušeností lituji prodavače...Přijít na prodejnu, potkat pomlácenou edici a říct, že si to nevezmu a přidělávat jim práci...Nemilé.
 7. Klidně přenecham, napiš mi do soukromky a domluvíme se.
 8. Já mám objednáno u žida, pokud by se cokoliv posjalo tak mám zálohovou v alze, kterou klidně někomu přenechám. Originálky sem začátkem týdne zrušil.
 9. TAk jsem dnes převzal reklamovanou xbox edici Desperados 3. Comgad doplnil chybějící soundtrack i kód na seasson pass. Na prodejně už neměli žádné kecy.
 10. Sem vzal Spidermana... konečně... ještě dohrát tlou2 a obskocim nju jork
 11. https://www.alza.cz/gaming/herni-konzole/playstation-4/obrovsky-vyprodej/18854416-e4.htm#f&cst=1&cud=0&pg=1&pn=1&prod= Alza akce na pár her. Stojí za mrknutí. Samozřejmě né vše se vyplatí.
 12. https://www.alza.cz/gaming/herni-konzole/xbox-one/obrovsky-vyprodej/18854533-e4-p4.htm#f&cst=1&cud=0&pg=1-4&pn=1&prod= Alza akce na různé hry. Něco se vyplatí něco ne. Mrkněte.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy