Jump to content

Mortymer

Members
 • Content Count

  457
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23
 • Feedback

  100%

Mortymer last won the day on May 24

Mortymer had the most liked content!

About Mortymer

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Chrudim
 • Hobby
  Konzole Xbox, Playstation, Nintendo
 • Work
  Manažer

Herní účty

 • PlayStation Network
  Isildur5770
 • Gamertag
  ElmaniaKain5770

Recent Profile Visitors

2078 profile views
 1. Celkem fajn cena a zase zpět v nabídce. Hitman Collectors edition. https://www.originalky.cz/hitman-collector-s-edition-ps4-p102608/ Samostatná helma z collectorky FAILojta 76, vhodné pro dědu na vrátnici. https://www.originalky.cz/fallout-76-power-armor-t-51b-helma-p102589/
 2. Tak nakonec díky radě Mandaza, medvěda ve zbraní a onanyji martyna nad Days Gone jsem podlehl a zidojrc mě za přátelské vypalne 3999 zidopenez obdarovalo
 3. Soudruzi, kamarádi, členové fóra a dědku, jak už asi víte, na trh se chystá Vávrovo Kaket kome v úplné ultimátně ultimátní Royal edici. Hluboký stříbřič (Deep Silver) v zahraničí vydává i Collectors edition, která obsahuje sošku panny Terezy (později prošťouchnuté Jindřichem Rozsévačem), tato soška má doplnit resinovou sošku Jindřicha Rozsévače z EU verze collectorky. Dále obsahuje krom hry, pin, plakát, makinoff dvd a podobný box jako EU verze původní sběratelky. Medvědy a brouky fóra zamrzí chybějící bůček. Edice se nechá objednat z amazůůůnu UK a taktéž ze saska, ale s USK logy a saštinou. K oboum přikládám odkazy: https://www.amazon.co.uk/Kingdom-Come-Deliverance-Royal-Collectors/dp/B07RRBP254/ref=sr_1_1?keywords=kingdom%2Bcome%2Broyal&qid=1558592638&s=gateway&sr=8-1&th=1 https://www.amazon.de/Kingdom-Come-Deliverance-Royal-Collectors/dp/B07RX2LT2B/ref=sr_1_fkmrnull_7?keywords=kingdom%2Bcome%2Bdeliverance%2Broyal&qid=1558593632&s=gateway&sr=8-7-fkmrnull&th=1
 4. Zcela upřímně jsem čekal odpověď typu: Dobrý den hráči! Gratulujeme k výhře Days Gone CE, zboží ti obratem posíláme. Bohužel tě musíme informovat, že z důvodu enormního zájmu a tlaku dodavatele jsme nuceni zvednout cenu na 5 999,-, jako bonus od nás obdržíš předobjednávkový balíček skinů a POŠTOVNÉ ZDARMA!!! na vybranou pobočku JRC. Poštovné na adresu balíkem L vyjde na 240 Kč k ceně zboří. Pakliže nemáš zájem, tak si na ser Kamele!
 5. Přišel mi email, že mi jrc gratuluje k výhře Days Gone CE a že výhru mohu získat zaplacením 3999,-
 6. Přesně tak, nechal sem si poradit od Mandaze, on se kluk jedna nemejlí v těch hrách.
 7. Ano ano, odpověděl jsem okamžitě při doručení emailu a dnes se budu domlouvat na zaslání. Sem nakonec rád, že sem ve slabé chvíli nekoupil Rage 2 CE a díky tomu mi zbyde na Days Gone :D.
 8. Též sem dostal email, vypadá to, že kusy zřejmě nesehnali žádné.
 9. Mě se buggy líbí, je vcelku velká, jasný je to plasták, ale vcelku pěkný. Jinak se budu opakovat, ale největší shit mi zatím přijde ten wingštik, tohle neprodávají ani světský na chrudimský pouti :D. Hra jako taková je pro mě průměr, podobně jako Days Gone. ID software a jeho část střílení je precizní, podobně jako u Dooma. Práce Avalanche ovšem těžce pokulhává, tohle studio jakoby už neumělo vytvořit kvalitní hru v dobrém grafickém hávu. Fanoušci RAGE už stejně hrají a ostatní, kdo by váhal tak jedině počkat do nějaké slevy. A kdo chce nějakou květnovou pronadhru tak musí sáhnout po A Plague Tale Innocence neboli The Rats Of Us :D, to je pro mě květnová pronadhra.
 10. Aku, je už někde předobjednávka? Kromě Blizzstore, kde je stejně už vyprodáno.
 11. A řeknu to ještě třicetkrat :D, potřeboval sem se sám sobě ujistit, abych neudělal nějakou kravinu a tu sběratelku Rage 2 přeci jen nekoupil :D, občas mám takové ko kotské nápady :D.
 12. U mě to jistí steelbook z amazonu a Wingstick edice z Xzone s modýlkem buginy, která je hezčí než celá sběratelka :D.
 13. Bližší pohled na edici Blowjob simulátoru. Teď upřímně...Berete někdo tuhle sypačovu edici?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy