Jump to content

Mortymer

Members
 • Content Count

  641
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39
 • Feedback

  100%

Mortymer last won the day on November 12

Mortymer had the most liked content!

About Mortymer

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Chrudim
 • Hobby
  Konzole Xbox, Playstation, Nintendo
 • Work
  Obchodní zástupce

Herní účty

 • PlayStation Network
  Isildur5770
 • Gamertag
  ElmaniaKain5770

Recent Profile Visitors

2567 profile views
 1. @Lukas1212 Určitě to vyzkoušej a pozeptej se. Mě zbývají pouze ti avataři a to už řeším se Sony, i když ti už takové dva dny vůbec nereagují. To JRC poslalo kód vyložené z dobré vůle.
 2. Zkuste akci na CZC, 15ks televizí Samsung 4k za 175 Kč zítra mezi 18-20 hod. :D, akce ala koloběžky xiaomi loni, kdy ji nikdo nedostal :D. Slzy, vztek a pád serveru na 30 vteřin, kdy po přihlášení budou všichny vyprodané a to se vyplatí. Zkuste to kua někdo :D.
 3. Po dlouhé době nějaká zajímavá sběratelka. Syberia 3 Collector´s Edition XBOX ONE - https://www.surtep.cz/syberia-3-collector-edition-xone Cena krásných 989 Kč. Upozorním jen, že přes můj a ostatních jate vůči surtepu v tuto chvíli vychladnul. Bál jsem se objednání, po všech problémech s tímto obchodem a kupodivu jsem dostal sběratelku dobře zabalenou v krabici. Jelikož sošky Kate dost často chodili poškozené - zlomené nohy, tak jsem hned balík kontroloval a vše vpožádku. Soška Kate je dokonce snad z resinu, je dost těžká :-). Takže doporučuju, fajn cena i zabaleno naprosto výborně, že by si rovnali karmu?
 4. Poslední kus objednala kolegyně :D, včera se mě ptala na vánoční akce na slimejše, jestli nemám věštecké voko a dneska taková dobrá akce :D.
 5. Včera napsáno na podporu, dnes ppl dodalo, jsou to koně . Poslali tričko, plakát i votvírak .
 6. Nevím zda jste to někdo řešil, ale spousta DS sběratelek má vadné kódy na preorder bonusy. Já takto nedostal dynamické téma a avatary. Urgoval sem jrc - ochotně mi poslali novej kód, ale spousty známých odkázali na SONY. Volal jsem tedy na CZ podporu, kde to zvedl čobol, co mluvil spíš madarsky. Chtěl po mě ID, email a sériové číslo konzole. Když sem pracně vlezl za skříň, schrbenej jak prosící bezdomovec na Karlově mostě opsal sériové číslo, následným telefonátem po mě chtěl číslo a přesné datum poslední transakce (takže sem jak ko kot letěl k pc a prolézal schránku), po 20 minutovém hovoru, kdy chybělo už jen k ověření číslo občanky a přihlašovací údaje do bankovnictví, řekl mi "prepačtě, vieme iba o problemov" a přislíbil zaslání nového kódu ještě téhož dne. Poděkoval sem, vyplnil dotazník spokojenosti a po zavěsení pár minut na to jsem dostal email o tom, že nevědí jak tuto situaci vyřešit a že se mi třeba někdy ozvou... Co jsem zjišťoval tak každý má téma a pouze 1 avatara a měl by mít 8 doplňků do hry, takže stále chybí 10 avatarů. Pokud máte někdo ten samej problém tak se ozvěte.
 7. Včera jsem se dotazoval v hradecké prodejně a bylo mi sděleno, že trička stále nemají rozebrané k předobjednávkám, ale že mi nic nedají, protože neví, kdo si pro tričko ještě přijde z předobjednávek...Viděl jsem tam takových 20 triček a nic. Nicméně jsem si zavolal na podporu jrc, kde mi bylo sděleno, že tričko samozřejmě ke sběratelské edici dostanu, že se diví, proč jsem k tak drahé edici nic nedostal a během týdne pošle poštou. Takže kdo ostrouhal s bonusy, napište si na podporu jrc. Primárně ke sběratelkám nic nedávali, protože se báli, jestli jim vyjdou počty kusů. Ke sběratelkám tedy dostal bonusy pouze ten, kdo si řekl a nebo kdo měl štěstí a netrefil se zrovna do židovské nálady prodavače (jako já :D). Počet triček dle všeho mají dostatečný, prodávat je nemohou (mají přímo zákaz od Sony), takže si v klidu napište.
 8. Ptal sem se na dvou prodejnach a prý tedy ke sberatelce opravdu nic. Dokonce typek predemnou k limitce dostal jen otvirat a plakat. To se jim zase neco povedlo. Jak nas může napadnout u edice za 5 tis. Něco prece chtít co?!
 9. Na prodejnách toho mají i u nás dostatek. Volal jsem nejbližší prodejně a můžu se pro DS zastavit. Jen nedostanu tričko no...
 10. Podle mě od obojího trochu, když ti spadne na hlavu obrovská škatule, která může mít kolem 3 kg, tak to zabolí a ještě když ví, že jí přišli celkem 3 edice, z toho jednu rozdělali na prodejně a pr si jí vezme jeden ze zaměstnanců a zbytkem pogovali, tak na jeden den je toho trochu moc 10K v perrdeli .
 11. Tak pánové...Situace kolem mé edice DS je vyřešena. Prodavačce spatla krabice z vrchního regálu ve výšce cca 2,5 m, když ji sundávala, krabice proražená, promáčklá v místě kde je steelbook, takže sem to odmítl převzít . Druhá škatule prodavačce spadla na hlavu čímž zmírnila pád, ale taky promáčklá, takže druhý zákazník taky odmítl převzít. Prodavačka brečela, bylo mi jí líto, ale nedám 5 tis. za zmrzačenou krabici a kdoví jak poničený obsah :D. Zasáhl nejspíš osud a já jsem bez DS! AD1: Teď mi volala, že mi teda musí zrušit objednávku, protože na tu druhou krabici, která spadla z menší výšky má už reklamaci, druhý zákazník nakonec vzal edici a má uvolněné mimino v podu :D.
 12. Mě se edice líbí, BB pod je náhodou dobře zpracovanej. Každého věc jak to vidí, taky jsem nadával na odfláknutost Spider-man sběratelky a byli tu tací co z té edice měli vlhké sny :D. Na Kollektor universe sem zažil onanii nad Rejž 2 a málem si kuli tomu tu edici koupil, než sem ji viděl v reálu a musel si nafackovat, takže tak :D.
 13. Hlavně že martyn je objektivní a aktuální jak Radio Jerevan
 14. Poslední kusy k předobjednání!!! Kdo nemá a chce tak rychle... https://www.jrc.cz/death-stranding-collector-s-edition/p292683
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy