Jump to content

Mortymer

Members
 • Content Count

  572
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32
 • Feedback

  100%

Mortymer last won the day on September 20

Mortymer had the most liked content!

About Mortymer

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Chrudim
 • Hobby
  Konzole Xbox, Playstation, Nintendo
 • Work
  Manažer

Herní účty

 • PlayStation Network
  Isildur5770
 • Gamertag
  ElmaniaKain5770

Recent Profile Visitors

2420 profile views
 1. @Martinoslav a to se mě ještě ráčili zeptat, na kolik si edici cením :D, na odpověď max 6 tis. už nikdo nereagoval (klasické židjrc praktiky). Jinak platba předem...docela poděl od distributora, který si prý tyto podmínky diktuje, takže děkujime Comgade...Nejsu žádný chudák, ale teď z ničeho nic vypláznout 7500 za sběratelku, tkeoru dostanu až v únoru, na to jim kaka i medvjed. Raději si budu říkat, že del gameplay videí koukám na lepší Deus Ex a tenhle poyeb ať si strčí do dračích hlubin. Nechci případné zájemce odrazovat, ale porovnejte si cenu a obsah Witchera 3 CE...Cybersypač obsahuje navíc tištěné kompendium, druhý packet samolepek a piny, jinak je obsah totožný a skoro o 4 tis. dražší...To ať zaboří do drakanalu ještě víc :D.
 2. Nepleteš si to s Controlem, u kterého se říkalo, že je metalpek a byl tam? Nevšiml sem si, že by se říkalo o Borderlands 3 cosi o metalpeku.
 3. Máš nastavený automatický vypínání v nečinosti. Vypni si to v menu konzole.
 4. Je to pouze sběratelský box, hru u toho nečekej. Ale co koukám na zeleného debula, tak se to tváří, že hra je součástí.
 5. Proběhlo leda interní kolo předobjednávek pro zaměstnance (čti přeprodavače :D) a my slušní sběratelé= zase dostanem leda hnědym do ksiftu :D. Těšme se na inzeráty "prodám extremně limitovarnou....9999,-, při rychlém jednání poštovné za polovinu"
 6. Právě...to samé mě taktéž napadlo. Ještě jim napíšu mail, ale kdo ví, kdy odpoví. Na Cyberpunk mi ani neodpověděli
 7. Pánové, máte nějaké info o sběratelkách, které má mít židjrc? Tuším někdy v červenci psali, že předobjednávky budou spouštět v září a veškeré informace jsou o edici pryč...
 8. Přátelé, tak JRC už pomalu zařazuje do předobjednávek sběratelky Cyberpunku, prý 14 dní před spuštěním dají avízo, opět můžeme očekávat extrémně limitované množství. Co potěší tak jsou bonusy k předobjednávkám: XZONE dává medailon, který by měl být kvalitou podobný tomu ze Zaklínače 3 JRC má 4 exkluzivní steelbooky, k objednávce můžete vybrat 1 ks. Takový @Mandaz to bude mít těžké, sehnat všechny. Nejexkluzivnější nabídku má čobolský Progamingshop.sk, ten dává plagát! To chceš :D.
 9. Ahoj, mám úárkrát hrané, bez sebemenšího poškození, kolik nabízíš za balení V2 + sadu move ovladačů?
 10. Včera jsem navštívil Karlštejn a zavital do karlovo obchodu pro sberatele, kde krom zbraní nabízí i exkluzivní limitovanou, embosovanou edici repliky hradu. Kua, to se ví že sem to tam nenechal a podeluji se s vámi o exkluzivní fotky a typ pro sberatele! @Martinoslava @Mandaz budou pochopitelně určitě brat!
 11. Přesně jak píše Mandy...Já, velký fanoušek Bethesdy jsem zrušil objednávku z židjrc. Kvalita posledních her mě přesvědčila být obezřetný a počkat. Rejž 2, Waffelstein Jungpyč a sběratelka Quake Champions mě od čehokoliv sběratelského, limitovaného, odrazuje. Takže obyč verze s bůčkem z xhouna a budu spoko.
 12. Tohle vynechávám...Jako ani hru k tomu nedají TFOJ a dvojtý TFOOJ na židjrc.
 13. @MakovyPanacek si tu PC verzi mě zmrdtepu vrátit a bylo by.
 14. @Martinoslav zfilmuju to do dokumentu a můžeš to protlačit do hlavního vysílacího času .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy