Jump to content

Mortymer

Members
 • Content Count

  693
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54
 • Feedback

  100%

Mortymer last won the day on January 24

Mortymer had the most liked content!

About Mortymer

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Chrudim
 • Hobby
  Konzole Xbox, Playstation, Nintendo
 • Work
  Obchodní zástupce

Herní účty

 • PlayStation Network
  Isildur5770
 • Gamertag
  ElmaniaKain5770

Recent Profile Visitors

2803 profile views
 1. Nelíbí s mi jakým způsobem jsou ceny CE všeobecně nahoru. Rok 2015 a Witcher 3 za 3999,- v pořádně nadupané edici. Poslední 2 roky dostáváme chudé obsahy edic za ceny, při kterých by soška v balení měla umět minimálně poskytnout felaci a nebýt plastákem. Resi 3 edice je oproti levnější loňské edici chudší a dražší? watadrak3fak?
 2. Posílám pravidelnou várku fapuke. Tentokrát avizovaný Total War Warhammer 2 Serpent God edition. Za těch 999 Kč z originalek naprosta nadhera.
 3. Zlatá sběratelka Rejž 2, oproti tomuhle! Ta má aspoň bůček.
 4. Nové sluchátka Tuf gaming vhodné pro jakoukoliv konzoli. Cena 1000 Kč. Osobkou v chrudimi nebo poštou. Zajemci sz.
 5. Prodáno zde na židforum, což je až k neuvěření.
 6. Nabízím novou edici, stav viz foto. Obsahuje sosku, dvd s filmem, hru v artbooku a dlc kody - vzhledem ke stáří nemusí fungovat. Cena 1000,- platba predem na ucet, postou, zasilkovnou whatever...
 7. Já sem nad tím taky zůstal podivenej. Za tuhle cenu naprostá povinnost. Ještě by to chtělo High King edici, ale to už bysme byli asi moc rozmazlení :D. Ta se pohybuje na ebay z Ruska za nějakých 3500,-
 8. Pánové, posílám odkaz na zajímavou edici - Total War WARHAMMER - Serpent God edice. Docela nabušená edice- místo tradiční sošky puzzle sféra se 4 malými figurkami, steelbook, sběratelské balení ve tvaru knihy s artbookem, no podívejte se na to. Cena 999,- je si myslím naprosto výborná, obzvlášť s ohledem na cenu 100 eur na amazonu a 2 roky zpět unboxingu od roty, kde se zmiňoval, že je tato edice těžko sehnatelná, což ve mě zase evokuje bermůdský trojúhelník a jednen nalezený tanker. https://www.originalky.cz/total-war-warhammer-ii-serpent-god-edition-pc-p158677/
 9. Tak si kaket? Že já tě už vezmu kamenem po hlavě...Znova, jako u tvejch všech plejstejsnů, je to normální. Žádný cívky, píská ventilátor, protože v menu skočí hra do maxima fps (chyba tvůrců), konzole pak sepne na maximum ventilator a to je to, co ty nazýváš cívkama. Dělá to u všech Battlefrontů, Battlefieldů a převážně tomu prostě kraluje EA. Než zas poletíš vyměnit 10. xbox či plejstejšn tak ti garantuju že to bude dělat na druhé, třetí, čtvrté, páte a dokonce i šesté vyměněné konzoli. Dělá to úplně všem a komu ne tak kecá a má sluch na úrovni okajosa. Pokud tě moje odpověď neuspokojila tak to prodej a kup si třeba trumpetu a zhluboka si zatrub jaká seš trubka s těma konzolema.
 10. Ono jak co se vyplatilo. Objednal sem Concrete Genie se slevou 13% a odečtem 24 židjrc korun za 409 Kč, vyzvednutí na prodejně, platba předem. Za tuhle cenu se mi to líbí.
 11. Jrc akce 13% dolů, v kosiku zadejte kód 13M. Lze využít na všechny hry, omezení je pouze myslím na konzole.
 12. Jrc akce 13% dolů, v kosiku zadejte kód 13M. Lze využít na všechny hry, omezení je pouze myslím na konzole. Da se vyuzit treba na DS sberatelku a jste na 3450 cca.
 13. Jrc akce 13% dolů, v kosiku zadejte kód 13M. Lze využít na všechny hry, omezení je pouze myslím na konzole. Da se vyuzit treba na DS sberatelku a jste na 3450 cca.
 14. Edice dorazila v pořádku, zapečetěná. Po rozdělání na mě vykoukl celkem hezký steelbook a semenem nezašpiněná hlava, do které stačí vsunou pouze 4 tužkové baterky a za pomoci tlačítka ON/OFF bude žmoulat v hubě až do suchého vydlachtění. Za cenu 1270,- doporučuju. A ne, nepůjčím jí nikomu k ozkoušení martýne!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy