Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreaking - POUZE INFO!


Nil3E

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže nejde na jednom hrát a zároveň jailbreakovat ? Tak to je nic moc. Já si včera objednal teensy, teď jsem to chtěl zrušit ale tak to už je jedno jestli další ovládač nebo teensy.

EDIT: Anonym: sorry já to pochopil jinak :D myslel jsem jako odpojit ten druhej na kterým bude jb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nejde na jednom hrát a zároveň jailbreakovat ? Tak to je nic moc. Já si včera objednal teensy, teď jsem to chtěl zrušit ale tak to už je jedno jestli další ovládač nebo teensy.

Spatne vidis? :D

2 lidi nad tebou pisou, ze to staci jen pri bootovani - princip fungovani jsem tu kdysi psal i ja.. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 FTP Server v1.1b:

  • Added new mount points: /dev_ms, /dev_sd, /dev_cf, /dev_ps2disc, /devps2disc1
  • Added IP address display for ease of use
  • Added screensaver to darken screen after 1m, reawaken on controller input
  • Fixed bug in relative paths for RNFR_Command (renaming bug)
  • Fixed (..) parser to allow filenames with (.)
  • Fixed CDUP from root directory bug.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tutorial na jailbreak pomocí sixaxis ve španělštině je tady.

// Anonymous_: tak to je docela vtip! Kazdej cekal, ze to pujde pomoci toho chipu v SIXAXISu a on tam jen strcil desku s PIC 18f2550 - takze defakto vubec nic zajimaveho... To muzete tuhle desku strcit i do volantu k PS3, do mysi k PS3 atd. a vyjde to nastejno.. Je jedno, jakou k tomu date krabicku - dulezite je, ze tedy krom spinace a USB portu nepouzil z ovladace zadnou elektroniku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tutorial na jailbreak pomocí sixaxis ve španělštině je tady.

// Anonymous_: tak to je docela vtip! Kazdej cekal, ze to pujde pomoci toho chipu v SIXAXISu a on tam jen strcil desku s PIC 18f2550 - takze defakto vubec nic zajimaveho... To muzete tuhle desku strcit i do volantu k PS3, do mysi k PS3 atd. a vyjde to nastejno.. Je jedno, jakou k tomu date krabicku - dulezite je, ze tedy krom spinace a USB portu nepouzil z ovladace zadnou elektroniku...

omg to je gay :( já už se těšil :( nic jiného mi nezbejví než koupit asi orig nebo klon :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvažuju, že se na to vykašlu a pojedu komplet origo. o mkv atd se nic moc nepíše, jedině to distro puštěný jako hry. torrenty taky nic moc, teensy vyprodaný, objednat jig z číny je loterie nebo strašně drahý, pořád vyčkávám i když mám MOVE a nemůžu na PSN a zkoušet hry. nevím nevím, no....

EDIT: smazat, je to jen info, toto je názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O 2$ levnejsi na DX nez origo PSJ

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.44807

Nějak jsi nejsem jsitý jestli to je legitimní PS3break, aby to nedopadlo jako s R4kama na Nintendo DS, kde nové firmwary akorat blokovali ty klony :)

Ale podle všecho je tenhle funkční, zaleží na dalších updatech od PS3break.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplne zbytecna vec! Nikdo to hlavne nekupujte. Určitě má každý tohle doma http://www.damedis.com/eshop/mainItemImage/Privod_prodluzovaci_6zasuvky_s_vypinacem_2m.jpg

a pokud ne tak se to za pár koru dá v elektru koupit (i v zjednodušené a levnější verzi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu