Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreaking - POUZE INFO!


Nil3E

Recommended Posts

  • Moderators
ty kurvy sonacky chteji zakazat kvuli tomudle USB

No to je zase blábol :roll:

A co by nakonec na té konzoli zbylo? Jen tlačítko ON/OFF? I když, pro dosažení maximální bezpečnosti by mohli v dalším FW i toto zakázat, že by ta konzole nešla už zapínat vůbec. Stala by se z ní tak pěkná obýváková dekorace, zato ale bezpečná!

Chtělo by to tu zase zcenzurovat, aby to tu za chvíli nebyl samý OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...

To ať jdou, s prominutím, do prdele! Ne Sony, ale ty rádoby crackeři/loupežníci a já nevim jaká havět... Díky těm jejich pokusům se z PS3 stává babysitting...

Mimochodem, to s těma zákazama USB portů bylo hlavně vytrženo z kontextu stránek iTwire... příště čtěte celý článek, a ne jen to co chcete...

More fantastical rumours involve Sony deciding to remove USB functionality during the next firmware upgrade, that particular rumour made me laugh. In particular the mythical Sony comment regarding firmware upgrade 3.42 “In addition disabling the USB ports will help ensure that PS3 owners will continue to have access to the broad range of gaming and entertainment content from SCE and its content partners on a more secure system.

Contacting Sony Computer Entertainment here in Australia resulted in the expected response from a Sony spokesperson; “we don't comment on rumour and speculation.”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fenix: MS má sice omezenou velikost flashky, konkrétně na 16 GB, ale je mu to na nic. S JTAGem (který se jailbreaku blíží nejvíc) se dá nainstalovat CFW, kde je možné připojit i větší zařízení. IMO PS3 skončí stejně.

Jediný způsob je zakázat bootování Jilbreaku, pak je s ním ámen a nepomůže mu nic. Zda to jde udělat SW nebo jen HW se brzo dovíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný způsob je zakázat bootování Jilbreaku, pak je s ním ámen a nepomůže mu nic. Zda to jde udělat SW nebo jen HW se brzo dovíme.

To je jasné. Ale pořád, aby to šlo zakázat, musíš provést nějaký update FW, dost pochybuju, že podobná funkce je tam teď. A v tom je jádro pudla. Když neudatuju, jsem témeř za vodou. V budoucnu jistě vyjdou hry, které nudou požadovat vyšší FW, ale toho bych se nebál, je docela pravděpodobné, že vyjde nějaký CFW, kde bude podobná funkce odstraněna.

impo5sible: cože?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasné. Ale pořád, aby to šlo zakázat, musíš provést nějaký update FW, dost pochybuju, že podobná funkce je tam teď. A v tom je jádro pudla. Když neudatuju, jsem témeř za vodou. V budoucnu jistě vyjdou hry, které nudou požadovat vyšší FW, ale toho bych se nebál, je docela pravděpodobné, že vyjde nějaký CFW, kde bude podobná funkce odstraněna. impo5sible: cože?

To je jasné, pokud nechceš online jsi vpodstatě za vodou, i když Sony se bude snažit FIXy alespoň zdržovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O online se snad ani nemá smysl bavit, zde si každá firma může dovolit mnohem více a má větší možnosti. Já čekám, že tato možnost pro piráty prostě nebude, nebo bude, ale s velkým rizikem. Jako u Xboxu.

impo: já doufám, že tak PS3 skončí. Možnosti, které se tak naskýtají, jsou velké. A platící hráče, kteří této možnosti nevyužijí, nebudou stejně nijak postiženi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O online se snad ani nemá smysl bavit, zde si každá firma může dovolit mnohem více a má větší možnosti. Já čekám, že tato možnost pro piráty prostě nebude, nebo bude, ale s velkým rizikem. Jako u Xboxu.

impo: já doufám, že tak PS3 skončí. Možnosti, které se tak naskýtají, jsou velké. A platící hráče, kteří této možnosti nevyužijí, nebudou stejně nijak postiženi.

Takže ty chceš aby se ti jakožto platícímu hráči vysmívali warezáci že to maj zadarmo? Tohle se naprosto neslučuje s mým pohledem na svět a doufám že se jednou podaří pirátství vymítit, protože je to mor 21 století. My můžeme být aspoň rádi že máme online hraní, trofeje atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek, teď se Vás budu ptát jako "nevlastník" PS3. PS3 sem si chtěl koupit až k vánocům, ale teď když vidím jailbreak, kterej, co sem pochopil de jen na fw 3.41, mám si koupit PS3, co nejdřív kvůli tomu, aby tam před vánocema nebyl už novej FW, kterej omezí jailbreak nebo si můžu v klídku počkat dál....? :-) Nebo popř. downgrade u PS3 asi nejde, né? Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dvorakpetr: No, a já zase tohle nechápu. Proč by mi mělo vadit, že se mě někdo vysmívá? To je jeho problém, ne můj. Já zase můžu říkat, že ten dotyčný pirát je hnůj, držgrešle, apod. Fakt nevím, jak by mě to mělo vadit, nebo nějak omezovat.

Mor 21. století, no to asi ne. Nepochybuji, že se kopírovalo už i ve starém Egyptě. Jen jiné metody a obsah, stejný výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mimochodem. Ten PIC stoji primo na strankach vyrobce Microchip cca $4.5, takze kdyz uvazime, ze je potreba jeste nejakej ten krystal, usb port, rezistor a kondik nebo co v tom je, tak jsou vyrobni naklady pod 200 Kč.

Takze pokud bude zajem, mohl bych nakoupit hromadne ty chipy od Microchipu primo, zbytek treba z GME, nechaly by se udelat integrace (pac tohle hromadne fakt leptat nebudu) no a jelikoz mam doma programator, tak by stacil jedinej jigkick/jailbreak a mohl bych to dumpnout a rozkopirovat :) A stalo by to opravdu jen okolo 200 Kč .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu