Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

  • Moderators

Přečti si to v tom popise, mají to tam dobře napsané. Stručně - není to HW polotovar (nic kromě SW s tím už dělat nemusíš), přístup ke všem IO's, skutečný USB konektor (samec), dvě LED indikující stav, programovací tlačítka, profesionální layout a jednoduchý update v budoucnu, to vše pod záštitou týmu Xecuter. Cena i s dopravou kolem 900Kč, co víc si můžeš přát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečti si to v tom popise, mají to tam dobře napsané. Stručně - není to HW polotovar (nic kromě SW s tím už dělat nemusíš), přístup ke všem IO's, skutečný USB konektor (samec), dvě LED indikující stav, programovací tlačítka, profesionální layout a jednoduchý update v budoucnu, to vše pod záštitou týmu Xecuter. Cena i s dopravou kolem 900Kč, co víc si můžeš přát :-)

Vypadá to super, myslíš že posílaj do ČR ? Hned bych objednal, když ten Aukrák nemá nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kupoval tohle a na dobirku, uz to mam na ceste http://aukro.cz/item1230804216_vyvojovy_usb_kit_teensy_v2_00.html

Edit, kde psal, ze mu vybrali auto?

No já kupoval to samí a poslal mi do mailu, že mu vykradli auto a že peníze hned vrátí aby neměl negativní komentáře :) ale dneska tam otevřel novou aukci a prodává dál, takže zloději šli asi jen po autě a Teensy ++ 2.0 ostaní mu nechali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Vypadá to super, myslíš že posílaj do ČR ? Hned bych objednal, když ten Aukrák nemá nic.

Posílají, tu přibližnou cenu co jsem psal o příspěvek výš jsem udal vč. dopravy. A hlavně - od odeslání je doba doručení 3-4 prac. dny, s tím se nemůže pochlubit leckterý obchod ani tady u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to super, myslíš že posílaj do ČR ? Hned bych objednal, když ten Aukrák nemá nic.
Posílají, tu přibližnou cenu co jsem psal o příspěvek výš jsem udal vč. dopravy. A hlavně - od odeslání je doba doručení 3-4 prac. dny, s tím se nemůže pochlubit leckterý obchod ani tady u nás.

paráda už sem to taky našel. Dík za odkaz jdu to objednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kupoval tohle a na dobirku, uz to mam na ceste http://aukro.cz/item1230804216_vyvojovy_usb_kit_teensy_v2_00.html

Edit, kde psal, ze mu vybrali auto?

Jedna se o jineho prodejce .-)

Ja asi jeste s kupem pockam docela me laka ten Xecuter.

Total:

£30.40 (approx US$ 46.21

Neni to nahodou 1200 kc ???? Na aukru koupis za 650 kc obyc ,ale zas do budoucna jestli je tohle v necem lepsi.

A budou k tomu updaty.Tak se to vyplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr tak ja to zkusim taky :)

A je to tam : 912 kc.

I s postovnym docela slusna cena.Tak uvidime kdy to prijde.A jak to bude fachat :)

Asi banka si vzala víc za převod, jinak máš pravdu že ten Aukrák je jinej prodejce, já sem včera komunikoval s oběma a od tohodle co mu ukradli to auto, tak sem to nekupoval. Takže mi přijde Teensy 2.0 a ještě Xecuter :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz je malej detajl hlavne kdyz to pojede ,ale toho bych se nebal Xecuter je znama :)

Doufam ze me od toho cloveka z aukra prijdou penize na zpet.

Ten Xecuter bude OK a ty peníze ti myslim vrátí, protože když sem si snim včera psal, tak řikal že už mi nemuže prodat, protože je má už všechny zamluvený, kdyby mě chtěl podvést tak si vezme odemě peníze. Ale tý báchorce s tim autem neveřim, spíš mu nedorazila zásilka a on ted neví jak to vysvětlit, že prodával něco co ještě sám neměl, tak napsal tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jailbreak mám v plánu kupovat zhruba za 2 měsíce a dnes vyšlo demo FIFA 11 a kvůli němu bych musel updatovat na nový fw myslíte, že to mám risknout? Jaká je šance na jeho porlomení?

Muzou a nemusej je to kazdeho vec jestli origo nebo warez.Uz tak si myslim,ze clovek do toho vrazil spoustu penez.

Capo : Taky me to napadlo.Tak kdyz vrati penize tak je vse v poho.Akorat to nastve jak stim uz clovek pocita a rika si .. v patek to bude doma :_D

Huraa ... :_( Na Xecuter se dost tesim vypada to dost vymakane.A ma to ruzne pameti.Aspon podle popisu je to nabouchany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat co je lepší pockat si na nejaky klon ps jailbreaku az se zacne u nas prodavat ? nebo koupit ten usb kit teensy 2.0.... mam obavy z toho ze ten kit bude treba o neco ořezaný a jestli nei fakt lepsi cekat :-) dik za odpoved

PsJailbreak je vlastně úplně to samý jako Teensy akorát PsJailbreak(i jeho klony) mají hezčí vzhled to je vše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat co je lepší pockat si na nejaky klon ps jailbreaku az se zacne u nas prodavat ? nebo koupit ten usb kit teensy 2.0.... mam obavy z toho ze ten kit bude treba o neco ořezaný a jestli nei fakt lepsi cekat :-) dik za odpoved

Odpovim ti otazkou, je lepsi si poridit zarizeni s open fw nebo cekat na update oficialnich fw, které nemusí ani vyjít. Pokud nechápeš, tak vývojový kit znamená že si do toho zařízení můžeš dát jakýkoli software a to tak že opakovaně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu