Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Zdravíčko, menší dotázek. Pokud mám PS3 s vadnou mechanikou a udělám JB, půjdou mi hrát zálohy her, které si stáhnu a nahraju na HDD? Nebo mám prostě smůlu a bez načtení libovolného origo disku mi to nepůjde? Díky moc za odpověď.

Hry ti půjdou (ne všechny některé vyžadují přítomnost disku v mechanice), akorát si budeš muset podle managera vytvořit složku do které je budeš ukládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, mám dotaz. Mám konzoli, která už brzy pujdé do p...... Má už něco naběhané, tak si to zaslouží. Chystám se na novou, ale co s mým psn účtem? Bohužel mám účet přes 3 roky a už neznám hesla. Dájí se všechna data, včetně účtu nějak přesunout na jinou konzoli? Dík a hlavně mě nelynčujte za hloupé otázky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, mám dotaz. Mám konzoli, která už brzy pujdé do p...... Má už něco naběhané, tak si to zaslouží. Chystám se na novou, ale co s mým psn účtem? Bohužel mám účet přes 3 roky a už neznám hesla. Dájí se všechna data, včetně účtu nějak přesunout na jinou konzoli? Dík a hlavně mě nelynčujte za hloupé otázky. :)

pokud budeš mít na obouch konzolích stejnou verzi FW půjde udělat data transfer, pokud máš na HDD nějaké backupy, tak ty budeš muset pravděpodobně přetáhnout přes FTP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nemam odpoved, ale otazku. Esli sem to blbe napsal tak sorry. Mam gran turismo 5, originalku, aby nedoslo k pochybum. mam 3.41, pouzivam ps3jailbreak, abych hral originallky ale z hdd. Gran turismo je samozrejme 3.50 nebo kolik, takze sem nekde precetl, ze zmenit eboot.bin, jo to sem udelal, hra jede, ale nejdou spustit licence a este nekolik jinych trati. Chci se zeptat, esli je to normalni a nebo esli neexistuje jina moznost jak spustit gt5 tak aby slo vsechno jak ma. Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, mám otázku... Stále ještě zůstávám na 3.41 a používám dongle a nejsem si jistý jestli už náhodou není čas na změnu v podobě CFW. Nebo jen přejít na Hermes CFW (3.41)?

Opravdu nevím co je výhodnější, podělte se proto prosím o své názory a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO aha. Vidíš to. Ale i když dám hru na flash disk- formátování Fat32 tak i tak to nejde. Zkoušel jsem dát hru v .iso formátu pak jí i rozbalit. Dát do složky Game a podsložku pojmenovat kódem hry ( př: BO256) a tam vložit extrahovanou hru. A pořád se v Open managerovy neobjeví. FTP nechci nyní zkoušet chci to rozjet přes flash disk. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže potřebuješ teda exterňák nebo flashku naformátovanou na fat32, tam si uděláš složku GAMEZ a do ní budeš vkládat hry (Blus33112, Bles98098,.......). Tady ta složka např. Blus33112 dál musí obsahovat 3 složky PS3_Game, PS3_Update a PS3_Disc (nejsem si přesně jistej, píšu to z paměti). Pak si to můžeš třeba přes Open Managera házet na interňák.

Nic na tom není, ty si ručně uděláš pouze složku GAMEZ a do ní dáš rozbalenou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim borci..

Pred 2ma rokmi som si kupil psku a snazil som sa najst niake veci ohladne hackingu, ale bolo to dost na nizkej urovni... predosle dni som sa k tomu pustil znova a docital som sa o jailbreak-u....

CHcem sa opytat ci sa mi ho oplati kupovat z takychto stranok http://www.ps3breakstore.com/

a ci neexistuje uz aj niake lepsie zariadenia ako jail break... mam FAT verziu so update-om 3.15... :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak funguje ten Kmeaw? To stačí stáhnout a pak to tam nějak hodit?

Hodiť môžeš zemiak. :) Ano stačí stiahnúť a nainštalovať. Inak pokiaľ by si chcel tento úkon urobiť, trošku si o tom naštuduj aby si neostal vysieť na mŕtvom bode.

Ďalej pokračuj sem http://console-forum.net/tema/113184-ps3-3-55-custom-firmware-faq

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu