Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

1. CFW použíť sa nedá

2. nevyjde a nie je, predtucha ti nepomôže

3. online ide, musíš použiť SLL spoof inak ti sony na PSN zabanuje konzolu a už si online ani neškrtneš, ale platí to iba pre CFW 3.55

Cili reseni je nova konzole, nechat nahrat CFW 3.55 s tim SSL spoofem a melo by vse frcet bez problemu, je to spravne ? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE, slavně nedělejte SSL spoof co mam napsanej v tutoriálech(už prostě nejde, musim to upravit:D), PS3 s CFW nemá možnost hrát online(možná zatim to nikdo neví), o novém CFW se nic moc neví protože je už větší problém dostat klíče z nejnovějších FW(ale jinak nejspíš bude CFW na 3.56:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo Jailbreak myslim že už ne, ale zařízení na jailbreak určitě ano, na www.dealextreme jich je plno, ale pokud chceš zkoušet různý verze tak bych ti doporučil desku Teensy 1.0/1.0++/2.0/2.0++ nwm jak sehnat v česku ale když existoval jenom Jailbreak tak jsem ji koupil na Aukru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo Jailbreak myslim že už ne, ale zařízení na jailbreak určitě ano, na www.dealextreme jich je plno, ale pokud chceš zkoušet různý verze tak bych ti doporučil desku Teensy 1.0/1.0++/2.0/2.0++ nwm jak sehnat v česku ale když existoval jenom Jailbreak tak jsem ji koupil na Aukru.

o tom spoofe som nevedel. Na PSN nechodím aj keď môžem. Proste ma to neláka.

Čo sa týka Aukra. Ano dalo sa to tam kúpiť a predajcu teraz vyšetruje polícia. Ako svedkov si predvolávajú ľudí, čo to kúpili. Aspoň čo som zaznamenal zo pár postov. Vyprdni sa na jailbreak, aj keď to ešte predávajú vôbec to nemá cenu kupovať.

Ešte otázka. Prečo sa vlastne nedá ísť na PSN s CFW? Viem, že Sony posielalo maily aby ľudia čo použili CFW na PSN si to mali odstrániť inak ich zabanujú. Je to ono alebo mi niečo uniká?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

S CFW se nedá jít na PSN z toho důvodu, že pro přístup na PSN je zapotřebí vždy nejnovější verze FW, aktuálně 3.72. CFW se zastavil na verzi 3.55, pokud nepočítám takové ty CFW, kde je potřeba udělat HW zásah do konzole a na kterém stejně neběhají *.pkg a hry a které tady tím pádem v podstatě nikoho moc nezajímají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to tu nekdo dela tu upravu HW ? Ma s tim nekdo zkusenost ?

Nikto sa ti tu oficiálne neprizná! Jedine cez skype alebo icq. Najdi vo svojom okolí maníka čo opravuje elektroniku a daj k nemu. Garantujem ti, že väčšina ľudí čo také veci opravujú dokážu aj túto opravu urobiť iba majú problém so svedomím alebo poctivosťou. Ľahšie je povedať "to je nelegálny zásah a také nerobím". Poštou to rozhodne neposielaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
To si robíš prdel nie? Rozmýšlaj logicky ak máš niečo vyššie a potrebuješ do toho dostať menšie pôjde to? Pôjde bez problémov.

Jeden týpek tady tvrdil, že na CFW nejdou originálky. Já si myslel, že to musí fungovat, nejdou pouze hry vyžadující fw.3.55 a vyšší. To je logický, jen jsem se chtěl ujistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu