Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

A o jakem uceni je tu rec? O zmacknuti tlacitka na teensy, o spusteni programu, vybrani souboru a napaleni HEXu do Teensy? :lol:

Tak to naprogramování jsem měl hned,ale měl jsem třeba ten problém, že jsem na něm místo BM v1.1 měl 1.0 a nešli mi hry. Je pravda že to je otázka 3 min :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem koupil ext.hdd a děla mi jednu divnou věc Když je v usb ext.hdd a teensy tak mi při najeti teensy nenajede Při odpojeni ext.hdd je vše v pořadku Děla to take někomu????

edit: Jde mi o to abych nemusel při každem najeti nemusel ext.hdd vytahovat a pak zpatky davat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ted jedna hloupa: jde s JB hrat hry online? Market je zakazanej, to je jasny, ale co hrani? Konkretne fifa 11 ;)

PSn a samozřejmě i online hraní jde pouze na FW 3.50.

no to mam radost no, všechno začnou, udělaj lidem sliny a když má přijít na věc tak je z toho hovno ... prostě čuráci

Tak když jseš tak chytrej, tak proč to neuděláš sám? Udělali POC a vypadalo to, že to bude fungovat. Potom narazili na něco, co jim další práci znemožnilo... stane se a nevidím v tom problém. těch možností je už tolik, že je to tak nějak celkem fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mam radost no, všechno začnou, udělaj lidem sliny a když má přijít na věc tak je z toho hovno ... prostě čuráci

Tak ono to asi nebude dloubání v nose víš chlapče milej :) taky by se ti nechtělo dělat předně něco, o čem si myslíš že to nebude problém a nakonec by to byla strašná práce, tak se raději vrhnu na něco jiného, nazdar :-*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejedna se o podvodnika,je to poctivy clovek.mam to od nej a nej

Me obcas prijde ze tady jsou nektery pekny debilove.Nevim proc nektery z vas pouziva aukro kdyz ani se neumi podivat na hodnoceni toho cloveka a taky kolik minimalne 100 lidi co si od neho USB TEENSY zakoupilo a OK.Se cas od casu na stejnou otazku nejake nemehlo ozve.To uz je fakt demence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem objevil 500Gb za slušnou cenu http://www.asus.cd/komponenty-2/a-data-portable-500gb-sh02-ext-2-5-usb2-0-8mb-cache-black/

Nebo tady 320Gb http://www.asus.cd/komponenty-2/takems-320gb-hdd-mem-line-externi-2-5-5400rpm-hlinikovy-usb-cerny-pouzdro/

Nezáleží taky na přenosové rychlosti? Nedochází k sekání her když si to ps3 bere z externího hadru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
prosím vás mohl by někdo stručně přeložit tenhle návod http://www.ps3hax.net/2010/09/how-to-psgroove-port-for-sixaxis/.Sám

Tak já ti poskytnu trošku přesnější překlad, než uživatel nade mnou. Přímý překlad toho, co jsi uvedl je:

"Chyba 404 - Stránka nenalezena". Snad ti to aspoň trochu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím chtěl bych se zeptat, jestli je možné si tu konzoly hacknout .. trochu se vyřádit a poté třeba odinstalovat backup manager a bez nějákých problému nainstalovat nové firmwary ? Protože budou asi vycházet nové hry které budu chtít hrát a budou vyžadovat nejnovější firmware a já nemám jistotu jestli se to něják prolomí a budu moct hrát i je ... tak kdyby náhodou jestli by šlo vše oddělat a nainstalovat sony firmware a hrát origoš. Děkujii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím chtěl bych se zeptat, jestli je možné si tu konzoly hacknout .. trochu se vyřádit a poté třeba odinstalovat backup manager a bez nějákých problému nainstalovat nové firmwary ? Protože budou asi vycházet nové hry které budu chtít hrát a budou vyžadovat nejnovější firmware a já nemám jistotu jestli se to něják prolomí a budu moct hrát i je ... tak kdyby náhodou jestli by šlo vše oddělat a nainstalovat sony firmware a hrát origoš. Děkujii

jasne, odinstaluj si bm a pak si stahni fw...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predatorx a ostatni: sixaxisem opravdu nejde aktivovat JB. Tohle je dalsi legracka a podle reakci se dost povedla :D neni to nic jineho, nez namontovani samostatne funkcni desky na JB do vnitrku avladace a pouziti jeho usb konektoru a spinaciho tlacitka...ostatne jak uz tu nekdo psal. Na druhou stranu to neni spatny napad :) je o jedno zarizeni mene a ovladac se hleda lepe, nez mala desticka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu