Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

JaGuPaK : Jakych 40 GB ? To se me zda hodne nejaka pic... Eboot ma max okolo 20 mb.Dokonce jsem se dival na install medala (ja ho nemam jen na netu je odkaz ke stazeni)

A tem na u toho soubor eboot okolo 20 mb.A urcite pujdou davat ebooty i z jinych her ,ale tohle vsechno se stejne jednou pekne vyresi prichodem CFW jen tedka si davejte bacha po netu nejakej chytrak vydal : CFW 3.50 PS3 a je v tom VIRUS :)

Jeste teda dotaz...jak je to s tim internim/ext. diskem, MoH pobezi teda zatim jen z externiho? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave se mi konecne podarilo propojit PS3 s PC a ted se snazim prez tro ftp nejak nahrat ty hry snaztim ser to kopcit do slozky /dev_hdd0/game ale nechapu proc ale hazí mi to pri kopirovani chyby jako neuspesne procesy. konkretne kopiruju hru red dead redemption . poradte prosim nekdo co s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt jsem ti to napsal tu ti vytvori backup manager napr launxxx/GAMEZ nebo OMANxxx/GAMEZ nevim co mas za BM... dokonce ji muzes mit i v /dev_hdd0/ ja opravdu nemam tuseni co pouzivas. A to je vse... uz nemam naladu psat to co je tu 100x jiste umis cist tak si precti tohle vlakno a budes vedet vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Steel: Muzes nam tady vysvetlit, proc si doopravdy neprojdes tohle vlakno tady, kde bylo vsechno uz mnohokrat receno, podle ktereho to rozchodil snad uz kazdy laik a spamujes tohle tema svymi individualnimi problemy? Neda mi to ti to nenapsat, protoze nezlob se na me, ale TADY v tomto vlakne nabizis k prodeji PS3 s Jailbreakem, pises tam ze je vse nainstalovane a funkcni tak jak ma, delas si tady z lidi prd*l nebo o co ti jde?

Omlouvam se za OT, ale co je moc, to je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to vypada s NTFS? Jak to vypada s podporou 3.50.....proc nemuzu na FAT32 nahrat vetsi soubor jak 4GB....atd.. Jeste se nekdo zeptejte zda je uz nekde release GT5. Za dobu psani meho nesmyslneho prispevku jste si to uz vsechno mohli najit.....je to tady snad 100x. Vcetne podobnych odpovedi jako je ta moje.,... naucte se cist a venovat tomu cas...budete to vsechno chapat a ne se hloupe ptat na kazdou blbost. Nebo si vazne myslite, ze vam bude nekdo odpovidat na stupidni a neustale se opakujici dotazy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to vypada s NTFS? Jak to vypada s podporou 3.50.....proc nemuzu na FAT32 nahrat vetsi soubor jak 4GB....atd.. Jeste se nekdo zeptejte zda je uz nekde release GT5. Za dobu psani meho nesmyslneho prispevku jste si to uz vsechno mohli najit.....je to tady snad 100x. Vcetne podobnych odpovedi jako je ta moje.,... naucte se cist a venovat tomu cas...budete to vsechno chapat a ne se hloupe ptat na kazdou blbost. Nebo si vazne myslite, ze vam bude nekdo odpovidat na stupidni a neustale se opakujici dotazy?

Příteli, není tady o tom naprosto nic, protože by měl vyjít právě dnes a nemusíš se bát... nejsem takový ucho abych se prvně nepodíval na google! Mimochodem napsal jsem to z jediného důvodu a to abych rozjel konverzaci na toto téma.

Svoje urážky si nech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podpora ntfs nebude na stopro, to by s nama mikrosofti hooooodne rychle zatocili :-) Jinak vcelku souhlas se stoupa88. je tady spoustu nesmyslnych prispevku typu "proc nemuzu nacpat na fat32 soubor vetsi naz 4GB" :-) Jak uz jsem tu psal jednou spousta lidi kdyz uz chce krast hry tak by si o ty problematice meli neco zjistit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal123: mas pravdu nic tady o novem bm neni, protoze to neni vlakno jasnovidcu....vic to komentovat nehodlam. Jinak novy bm je opredeny spoustou zboznych prani nez slibu vyvojaru a ja se klidne vsadim, ze nic jineho nez zvyseni kompatibility neprinese ;)

Takze uz je ke stazeni.... novinky po instalaci pise to 1.1 a hry musite mit v puvodnim adresari BM. Ctvereckem je direct boot, musim jit uspat dite a testovat nemam cas :) stejne nebude co :D

Nebo ano, ale nove funkce pouze pri pouziti jejich originalnich PJSJB klicu :) neverim, ze to vydaji jen tak pro vsechny se spoustou funkci a free :) Podle me doplni kompatibilitu a bootovani her bez BR disku.

Nebo se taky jedna o pekny vtipek :), ale me to muze byt jedno ja original PSJB nemam.... dat za nej 150$ a mit funkce klonu za 20$ asi bych nastvanej trosku byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím :)

nechci sem psát nějaké kraviny, na které je už tady několikrát odpovězeno.....tak se tedy ptám,našel by se mezi Váma někdo ochotný, kdo by mi napsal na email miki.ja@seznam.cz nebo ICQ 303 852 640 a poradil mi ohledně PS 3 a co dalšího si k tomu koupit nebo udělat, aby fungovaly hry z netu?

snad se někdo ozve...dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To stoupa88:

Ano , vše jsi napsal už v tvém příspěvku, aneb tvůj " nesmyslný prispevek ". Jsi prostě "vědma" , poradit nepotřebuješ , proto machruješ a hloupě odpovídáš .Příště specifikuj na které otázky stupidně a nesmyslně urážíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu