Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.50


tekken90

Recommended Posts

Nechci skončit taky s označenim udavačský svině, ale kde je ta možnost? Prej je kombinovaná s feedbacky, což jsem již chtěl využít, ale nenašel jsem to...

Mimochodem, cheatery, spíš glitchery, ve hrách bych osobně udal s klidem, kazí hru všem ostatním a pokud někdo hrajete Uncharted 2, tak si představte situaci Eliminace a protivník pod mapou apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udávání ???? co to je tadycto.....fuck the police tak se nebudu chovat jak tajinej xD

tipická česká povaha...neustále mylsíme jak to tomu druhýmu člověku znepříjemnit...žádnej jinej národ nasvětě neni vůči sobě tak škodolibej jako češi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadnej jinej narod tak nekrade :-)

Vubec ne. Staci se podivat treba jenom na rusaky, kteri jsou hlavni tvurci cracku a warezu obecne.. Ne.. vubec se jinde tolik nekrade.. A to nemluvim o ukrajine a dalsich zemich "vychodniho bloku".

Nahodou si ve statistice legalniho SW vedeme hodne dobre a to, ze je u nas silene warezu, jsou jen pitome kecy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MjollniR: Kdyby tu dnes fungovalo STB, tak se vsadim, ze jsi u nich peceny vareny ;-) Jinak receno jsi takova mlada svine. Tvuj post bych cekal mozna tak od 70-80 leteho senilniho duchodce, u ktereho si s mozkem uz vyhral vek, ale u tebe?

OT: No on by spíš byl rád, aby tu s ním byl Áda... Soudě podle jeho avataru Thorova kladiva, současnýho sigu a předchozího (i hate antifa), pán bude natzíček. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do USB rozhodně ne. Synchronizační modul pro 3D (aspoň od Sony; nevím, jestli ho vyrábějí i jiné značky) má speciální zástrčku/zásuvku, která se vyskytuje jen na určitých typech Sony TV. Na PS3 není.

Pokud ale existuje ještě jiné zařízení, nechám se rád poučit.

M.

Já zas viděl nějaký vysílač co byl přes usb, a myslím, že to říkal i kamarád, co se v tom zrovna vrtal, ale už nevím. Každopádně díky, teď už se vůb nevyznám :D

Spíš je možné, že Sony má xxx zástrčku, a ostatní nebo jiné značky mají USB. Ale opravdu se v tom nevyznám, tak mi nenadávejte :D

K tomu udávání - taky nemám rád JB a jeho uživatele, ale naprášit ho mi přijde už trochu brutální, každdopáně, jestli tu ta možnost je, bbylo by to zajimavé (po technické stránce). A nic proti, ale Češi nejsou svině? De facto se Mjollnir chová dle zákonna a smlouvy se Sony, v podstatě přesně tak, jak má, a vy mu nadaváte do kokotů :D To je taky fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu udávání - taky nemám rád JB a jeho uživatele, ale naprášit ho mi přijde už trochu brutální, každdopáně, jestli tu ta možnost je, bbylo by to zajimavé (po technické stránce). A nic proti, ale Češi nejsou svině? De facto se Mjollnir chová dle zákonna a smlouvy se Sony, v podstatě přesně tak, jak má, a vy mu nadaváte do kokotů :D To je taky fakt.

No vsak jasne. Jdi spiclovat sousedy a jakmile budou delat neco ilegalniho (staci facka jejich diteti, kdyz bude zlobit - nebo chod ke kamosum a jakmile se ti sverej, ze maj paleny widle, tak je praskni) - tak je praskni a udej. Vzdyt vlastne vubec svine nebudes, budes se chovat tak, jak mas. Ze budes čůrák, bonzacka svine, ktere se neda verit a ze asi brzo dostanes peknou cocku, je uz vec druha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vsak jasne. Jdi spiclovat sousedy a jakmile budou delat neco ilegalniho (staci facka jejich diteti, kdyz bude zlobit - nebo chod ke kamosum a jakmile se ti sverej, ze maj paleny widle, tak je praskni) - tak je praskni a udej. Vzdyt vlastne vubec svine nebudes, budes se chovat tak, jak mas. Ze budes čůrák, bonzacka svine, ktere se neda verit a ze asi brzo dostanes peknou cocku, je uz vec druha.

Já neřekl, že je to dobře, ani že špatně, ale to, že ať udělá to nebo to, bude vždy u někoho za kokota.

Ano, každej od něj dá ruce pryč, ale když by ti třeba nahlásil krádež v tvym obchodě, taky bys mu dal pěstí?

Prostě je špatně ať bonzuje, nebo sám JB provozuje, a nikdo mu za to nikdy pochvalu nedá, tak to tu neřešte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resite kraviny v tomhle state kde ma obycejny clovek vyplatu v prumeru 11 tisic.Kde zaplati 8500 kc za pronajem a ze zbytku musi vyjit.Tak se asi dost nedivim,ze se krade a u nekterych ne.Penize je to co tuto ekonomiku sveta toci.To uz vedi i male deti.A mimochodem nekdo plati i 11500 kc mesicne.Je to zkurvena doba a nejhorsi je,kdyz radi hrajeme hry.Tak proto WAREZ je pro nekoho cesta jak zapomenout na utrapi dnesniho sveta a zabrat se do toho naseho virtualniho.Takze ten kdo by chtel nebo chce nekoho bonzovat by si mel sahnout rukou na srdce a podivat se nejprve na to v cem,nebo jak ta rodina zije a pak to porovnat stou svoji,jestli nebydlej v rodinem baracku s bazenem.Pak si jedine placnout pres pusu.Kazdy kdo neco nekde stahuje delame vedome ,i kdyz vetsina z nas vy ze ,je stahovat spatny (kradez!) A stejne to udelame viz. penize.A to je cely.Takze pointa : Kdo ma prachy at si kupuje originalni a s hrdosti si rikejte podporuji dobrou vec a nemejte zlost na lidi co si veci stahuji o nic nejde.

ps: Za chvili v tomhle state budete radi i za ten WAREZ az nebude na chleba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se taky přidám ještě k tomu piráctví,omlouvám se tedy za OT... zrovna dva týdny zpátky jsem byl na odborné konferenci u nás na univerzitě, kde na jedné z přednášek se taky věnovalo tomuto problému.. a ANO, jsme co do počtu obyvatel a odhadovaného počtu krádeží softwaru (hry, programy) na předním místě ve světě. Kdyby to někdo nepochopil, takhle statistika se vypočítavá podle odhadu krádeže a rozpočítá se na počet obyvatel a vyjde výsledné číslo na jednoho obyvatele. Pochopitelně je to jen odhadovaná statistika, není to exaktní! :D

edit: jak ale říká Quicksilver.. každý ať si dělá co chce, kupuje, krade, hlavně ať to nikomu nevnucuje! :) Následky si pak každý ponese sám za sebe a né za druhé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ANO, jsme co do počtu obyvatel a odhadovaného počtu krádeží softwaru (hry, programy) na předním místě ve světě. Kdyby to někdo nepochopil, takhle statistika se vypočítavá podle odhadu krádeže a rozpočítá se na počet obyvatel a vyjde výsledné číslo na jednoho obyvatele. Pochopitelně je to jen odhadovaná statistika, není to exaktní! :D

Jezis.. odkud sis takovou blbost vycucal?

Zde mas realitu - aneb jak jsem psal, rozhodne to neni tak horke, jak se zda:

http://www.zive.cz/clanky/ceska-republika-ma-nejmensi-miru-piratstvi-v-regionu/sc-3-a-107123/default.aspx

V oblasti východní Evropy je na tom Česká republika nejlépe ze všech zemí. Máme pirátství na úrovni 43 procent, což není nějak výrazně mnoho nad celosvětovým průměrem.

- Clanek je z roku 2002, od te doby se to pouze zlepsuje. Pro dukaz clanek z tohoto roku, kde je piractvi uz jen na 37%

http://www.lupa.cz/clanky/piratskeho-softwaru-v-cesku-ubylo/

Česko se umístilo na 13. místě v celosvětovém žebříčku 20 zemí s nejnižší mírou softwarového pirátství. ... "Studie jasně ukazuje, že boj s piráty jednoznačně vyhráváme." ... Česko je tedy plus minus v průměru, co se pirátství týče, ale s nejvyspělějšími zeměmi se zatím stále srovnávat nemůže. ... V Česku míra pirátství klesá o procentní bod již druhým rokem.

A to jsou vysledky od BSA, ktera haji svoje zajmy (neni to zadna statni organizace - ma z toho penize), takze je o ni zname, ze piractvi schvalne zvelicuje - takze realne je to jeste mene, nez BSA uvadi..

Takze tu kecas hovadiny :-) Cekal jsem, ze se nekdo takovy najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nemíním obhajovat! :) Když kecám blbosti, tak kecám :) Mě je celkem fuk jak to pobereš, já jen napsal, co jsem viděl a slyšel na odborné konferenci, kde nepřednáší jen tak někdo, ale odborníci s doktorskými tituly apod. za kterýma je mnoho let výzkumu a kteří taky z toho žijí.. neřekl jsem žádné svoje výpočty :) Doporučuju, někdy takovou konferenci navštívit, i když je problém se na takovou dostat pokud neděláš doktorát.. ale existují i konference, kde stačí zaplatit poplatek a nevychází to na moc, někdy pár stovek, někdy pár tisíc, záleží. Akorát, ta dostupnost, teď je zrovna myslím podobná v LA, tam se asi jen tak někdo nepodívá :D Jinak BSA pochopitelně znám, kluci od nich tam byli taky a já osobně bych pro ně moc rád pracoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu