Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím.Potřeboval bych poradit s PSP, mam na něm 6.39. pro hraní her v iso jsem používal 6.39PRO-B9. Několik měsícu vše v pohodě, ale včera ho syn zapnul a obraz se chvěje a všecho je zabržděný. V klasický 6.39 to je všechno v pohodě. Zatím jsem snížil verzi na 6.35 a používám Prometeus atd, všechno běží v pohodě. Nadalo mi to a opět jsem zvedl na 6.39 a při použití 6.39PRO-B9 se to furt chvěje. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím,

potřeboval bych poradit chtěl jsem naformatovat kartu v psp ale tam naskočilo tohle format failled 80220087, v PC to taky nejde píše že formátování selhalo. na kartě mám nějaké soubory které fungují ale nejdou odstranit nevíte jak to mám vyřešit ten problém? Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prosím o radu. Pročetl jsem rady pro začátečníky tady i jinde, ale nějak jsem můj problém nedokázal vyléčit . Jde sámoška o iso hry. :-) Mám PSP E 1004 street ( model 11g ) s OFW 6.60. K tomu jsem stáhnul PRO-B10 a mám stažeý i LME 1.6. v rootu jsem vytvořil složku ISO. Do ní jsem nahrál různý hry, ale pořád mi to píše corrupted data. Co tedy dělám blbě? dík za radu. Nevím jestli je to podstatný, ale v Recovery menu to píše v UMD Mode - SOny NP9660 - NO UMD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jak jsem si myslel :) Do slozky ISO rozbalujes ISO winrarem, coz je spatne. Musis tam hodit ISO tak, jak jsi ho stahl, nerozbalovat ho uz.

Jedna hra = jeden soubor

P.S.: nauc se pouzivat tlacitko "Upravit prispevek" nebo to priste bude za trestne body.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ještě možná malý upřesnění. Když nahraju PRO-B10, tak se mi ty "hry" neukážou. Při spuštěným LME 1.6 jo.

Dík za radu. Hned to vyzkouším a kdyžtak to tady editnu s novou prosbou. :-) ikdyž vlastně když ty hru nahrávám, tak se mi sama rozbaluje. To bude ale nejspíš tím, že to nahrávám do komplu a pak na psp, že? musím to stahovat rovnou do psp. Jestli to teda říkám správně.

FUNGU JE TO! :-)

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím vás,

Mám maličké přání a vůbec jse nevěděl, kde se obrátit. Repráky na PSP se mi zdají opravdu slabé a malé. Zásadně nechci, aby jste mi radili radami, že si mám pořídit bedínky nebo něco podobného, NE! Hledám šikovný prográmek určitě musí existovat. Jedná se vlastně o program, aby mi dokázal udělat větší hlasitost a mohl bych si hudbu vychutnat na plné pecky. Ale ještě bych chtěl vysvětlit vlastně do jaké složky (na PSP) to přesunout atd. Dá se říci, že návod. Model mám 3004 a flashlé. Předem vám děkuji za vaše odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ještě možná malý upřesnění. Když nahraju PRO-B10, tak se mi ty "hry" neukážou. Při spuštěným LME 1.6 jo.

Dík za radu. Hned to vyzkouším a kdyžtak to tady editnu s novou prosbou. :-) ikdyž vlastně když ty hru nahrávám, tak se mi sama rozbaluje. To bude ale nejspíš tím, že to nahrávám do komplu a pak na psp, že? musím to stahovat rovnou do psp. Jestli to teda říkám správně.

FUNGU JE TO! :-)

díky

Jo vzpomínám na moje začatky uplně stejna chyba jako jsi udelal. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím vás,

Mám maličké přání a vůbec jse nevěděl, kde se obrátit. Repráky na PSP se mi zdají opravdu slabé a malé. Zásadně nechci, aby jste mi radili radami, že si mám pořídit bedínky nebo něco podobného, NE! Hledám šikovný prográmek určitě musí existovat. Jedná se vlastně o program, aby mi dokázal udělat větší hlasitost a mohl bych si hudbu vychutnat na plné pecky. Ale ještě bych chtěl vysvětlit vlastně do jaké složky (na PSP) to přesunout atd. Dá se říci, že návod. Model mám 3004 a flashlé. Předem vám děkuji za vaše odpovědi.

Sorry, ale mi se toto zdá jako úplná blbost.Pokud by to přece jen nějak šlo, tak si hudbu určitě nevychutnáš protože bude hrát nekvalitně, nebude mít žádné basy a přinejmenším bude hodně žrát baterku.KUP SI BEDÝNKY a uvědom se na co je PSP a k těm bedýnkám si připoj MOBIL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Sorry, ale mi se toto zdá jako úplná blbost.Pokud by to přece jen nějak šlo, tak si hudbu určitě nevychutnáš protože bude hrát nekvalitně, nebude mít žádné basy a přinejmenším bude hodně žrát baterku.KUP SI BEDÝNKY a uvědom se na co je PSP a k těm bedýnkám si připoj MOBIL.

Ty si teda velký chytráček :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu