Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

sry za další příspěvek :) ale ted si nejsem uplně jistej, zdali mám aktivní PSNkiller plugin ! v pluginech se mi to prostě nezobrazí, i když do game.txt za to dopíšu jedničku, když se ted skusim lognout, nebrickne mi to psp,či až ten plugin aktivuju(nwm jestli je) to bude chtít update ???? i když ten plugin bude aktivní a při prvním pokusu to nebude :) snad ste mě pochopily :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo tak k veci mam psp a to mi uz nejakí ten pátek nejde a to jen kvůli tomu že se mi při uploadu vyplo a už nešlo zapnout.mislím že to bude tím že se ten noví firmwar ne jak se to menuje.sem v tom novej takze nevím. aktualizoval se a přitom mi vipadla baterie bo mi ta mrcha moc nedrží v psp. je to blbí bo oparava by stala 1500 až 2000 a to už se neviplatí. a nejde ani spustit jen se rosvítí kontrolka zapnutí a po chvili zasne. de nabijet to jo ale jinak nic.jinak jestli by nešlo to treba přes pandoru baterku a kartu. fakt nevim nikde to není jako chyba napsane tak pls piste.:-DDDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo tak k veci mam psp a to mi uz nejakí ten pátek nejde a to jen kvůli tomu že se mi při uploadu vyplo a už nešlo zapnout.mislím že to bude tím že se ten noví firmwar ne jak se to menuje.sem v tom novej takze nevím. aktualizoval se a přitom mi vipadla baterie bo mi ta mrcha moc nedrží v psp. je to blbí bo oparava by stala 1500 až 2000 a to už se neviplatí. a nejde ani spustit jen se rosvítí kontrolka zapnutí a po chvili zasne. de nabijet to jo ale jinak nic.jinak jestli by nešlo to treba přes pandoru baterku a kartu. fakt nevim nikde to není jako chyba napsane tak pls piste.:-DD

pls fakt pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

na zadní starne je napsané date code-7D

serial no.-HC 1226378

no jinak tam nic co by tak koncilo nebo obsahovalo není. Mám takové podezření bo poslední dobou sem toho hodne přečet že to má po nedodělaném uploadu firmwaru fullbrick ale nejsem si jistejnení nekdo kdo by to moch opravit?

mohl bych i zaplatit. skousel sem vyrobit podle manualů pandory baterku a magic memory stick ale tež nic.

Tak se proto na vás obracím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj hledal jsem nové gamesky a najednou jsem narazil na tuhletu ''blbost'' http://hrynacesty.cz/clanek-invizimals-344.html nevím jestli jste to už vyděli ale docela rád bych věděl váš názor na tuto novou technologii a zda si myslíte že bude lepší než Tilt FX :D

PS: neznáte nějakou fakt dobrou hru po wifi (on-line) :D dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tyjo, dočernýho!!! Já mám cameru PSP-300 jenže nevím jak jím mám rozběhat bez firmwaru 6.00 bez něj to prostě neklape!!! A když ho tam dám tak už mi nepůjdou žádný flashry, ne? Takže neexistuje program na rozběhání PSP-300 nebo obchod kde bych koupil PSP-450?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám dotaz někdy když se dívám na film a chci potom vypnout psp tak mi nejde vypnout musím buď vyndat baterku nebo dlouhou dobu(hodně dlouhou dobu) držet vypnutí aby se restartovalo nevíte kde je chyba? všechny ostatní tlačítka fungujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu