Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Tato informace je zmatečná. Především věta, že "hry jdou nainstalvoat na externí HDD". Na externí HDD hry nejdou instalovat, pokud dotyčný nemá konzoli s JTAG (pokud má, tak je to zcela jiné téma).

Dále vzhledem k tomu, že napsal, že update nového dashboardu stáhl z Live, předpokládám, že nemá žádnou betu, ale finální release 2.0.12611.0. V tom případě pokud ano, zárověň má flashnutou mechaniku LiteOn a neoriginální kopii Fable III, pak je asi první a zároveň jediný, komu by něco takového fungovalo (a zároveň velmi málo pravděpodobné).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tato informace je zmatečná. Především věta, že "hry jdou nainstalvoat na externí HDD". Na externí HDD hry nejdou instalovat, pokud dotyčný nemá konzoli s JTAG (pokud má, tak je to zcela jiné téma).

Dále vzhledem k tomu, že napsal, že update nového dashboardu stáhl z Live, předpokládám, že nemá žádnou betu, ale finální release 2.0.12611.0. V tom případě pokud ano, zárověň má flashnutou mechaniku LiteOn a neoriginální kopii Fable III, pak je asi první a zároveň jediný, komu by něco takového fungovalo (a zároveň velmi málo pravděpodobné).

Díky za info, každopádně abych udělal conclusion: Novy dash board + fable 3 - not working....takže nový dash tam nemá smysl davat a zároveň kinect je momentálně k ničemu(pokud chci hrát Fable 3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Pokud bereme pojmem "nový dashboard" finální release (a ne žádnou BETU, protože na prvních verzích BETA kinect dashboardu to funguje), zároveň fakt, že máš flashnutý Xbox a zároveň neoriginální kopii Fable III, pak ne, nefunguje (vyjímkou jsou flashnuté Xboxy s mechanikami Samsung/Hitachi, kde to funguje také a to z toho důvodu, že nově implementovaná ochrana AP2.5 neumí tyto mechaniky ověřit). V takovém případě je třeba čekat na nový FW LT+.

Pokud se bavíme o netknuté (neflashnuté) konzoli, tak tam samozřejmě vše funguje jak má (poslední kinect dashboard, Fable III,...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

To video nic nedokazuje. Za prvé tam podle popisu není final release posledního dashboardu, za další není vidno, jaká je tam uvnitř mechanika.

Jediným momentálně dostupným řešením, které je funkční bez rozdílu mechaniky a dashboardu, je

. Je tam ale zapotřebí HW zásah do konzole (= rozdělat, pájet), u čehož pro mnohé hrozí takové riziko nevratného poškození, že bych spíše doporučoval se do takových dobrodružství nepouštět a počkat si na nový FW. Nemělo by to už trvat dlouho ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Z interniho HDD ma Fable III opravdu problemy se spustenim na JTAG konzoli (black screen). Jakykoliv externi USB HDD to resi, nevim proc by ti tam nemel zadny fungovat. Dulezite je, aby byl naformatovany na FAT32, mozna to je tvuj problem, ze ti zatim zadny nefungoval?

Ad dashboard: zatim neni hra (vyjma tech na kinect). ktera by vyzadovala dashboard vyssi nez 9199. Pokud mas JTAG, proc si tam nedas FreeBoot, ktery jede na 9199?

Nezkousel jsem zadnej "fungl" HDD (jako WD, Seagate atd.). Zkousel jsem jen dva 2.5 IDE disky vlozene do ramecku. A tak mi to nejelo. Samozrejme jsem tam mel FAT32 a nic, zkousel jsem udelat i partition pod 16 GB a taky mi to neslo, tak nevim.

Co se tyce Freebotu, xbreboot jsem si nechal delat, takze ten Freeboot bych sam v domacich podminkach asi nezvladl. Jedine, ze by sel pustit samostatne - treba jako ten xexloader / freestyle dash. Ale to asi nejde... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

[POPIS] Co je SSv1, SSv2, SSv3 ... ktore hry spusti novy DB?

Co to vlastne pre nas znamena ?:

1) Hra, ktora obsahuje SSv1 bola ripnuta na mechanike so starym Kreon FW ALEBO starym 0800 360 FW => JE NEBEZPECNE JU HRAT NA LIVE

2) Hra, ktora obsahuje SSv2 bola ripnuta na mechanike s novym 0800 360 FW => ZATIAL JE BEZPECNE JU HRAT NA LIVE

3) Hra, ktora obsahuje SSv3 --> neexistuje FW, na ktorom by sa ripla, ripne sa s novym 0800 360 FW a obsahuje iba SSv2 (bod 2)popripade SSv1, ak je ripnuta na Kreon mechanike.

SSv3 je novinka, ktora prisla s DashBoardom SysUpdate 2.0.12611.0 (kinect), tento DB kontroluje ci spustane dvd obsahuje SSv3, ak nie, tak hru nespusti. Fable 3 je ZATIAL jedina hra so SSv3, preto sa ako jedina nespusti na DB 2.0.12611.0 .

Co treba urobit ?:

0. nenahadzovat DB 2.0.12611.0

1. Pockat pokym bude vonku novy FW LT+.

2. Pockat pokym bude vonku novy 0800 FW a hry so SSv3 sa zacnu "spravne" ripovat.

3. Vymenit mechaniku v Xku za Samsung/Hitachi (neodporucam). [tieto mechaniky nevie DB 2.0.12611.0 "ovladat" a nevie zistit aky SSvX obsahuje medium...]

by Sleepy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, nevím jestli to sem patří nebo už to tu někdo řešil ale nic podobného jsem nenašel :) Už nějakej měsíc mám ban na xku. Dashboard mám 2.0.8955.0 a revizi jesper s mechanikou Lite-On flash LT. Zatím mi vše jde OK a poslední (nejnovější) hra co jsem hral byla pálená Fable3 a vš ok. Otázka: Mám dělat update dashe a půjdou na LT hry s ochranou wave7?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu