Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ne vyměnit to není(change) spoof pokud dobre vim je to ze mas nejakou mechaniku a pres pocitat do ni nahrajes (klic?) z jine a tvari se tak jako ta z ktere si vzal klic(?)

jinak právě potom tam někdě je připomenuto že musíte mít LT fw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

v tomhle už se nevyznám :D ale jen my jde o to že až teď jsem se dozvěděl že musím mít LT fw (s tou samsung mechanikou) ale Fable se mi nezapnul a to se ma = banu

jenze ja ho nemam alespon nejake plus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Něco jsem našel, a myslím si že to vysvětluje asi vše :)

"Hi All, DO NOT UPDATE your console at all with the last firmware ! If you have a flashed console and still want to play with game like Fable III (ssv3), USE beta 2.0.12416.0 with Konnect compliancy and WITHOUT AP2.5 !! However you won’t be able get to the LIVE….Cheers from France !"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no to fakt vysvětluje nepotřebuješ betu proto aby si mohl hrát fable apod...na to stačí old dash...a na nové wave 7 hry je potřeba full dash...takže je to úplná blbost :)

Navíc tady žádná teorie není pravdivá na 100%...každá má své vyjímky.jak funkčnosti tak nefunkčnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no nevím ale někde psali že už aji fifa 09 ma AP2.5 a ta už je stara buh ví co MS zamejšlí třeba Fable 3 mněla bej rana potpas proty co si rychle davaj upade dasche přece jenom dost lidí na ní čekalo

Edit: nebo unikla dřív než předpotkladali a nemnělo to ten efekt co mněla mít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

fifa 09 neměla a nemá AP 2,5 i c4eva potvrdil ze to je jen velka fama a omyl

jinak nejak te nechapu co myslis tim editem

jako jestli MS nahodou neudelalo ochranu jen do fable?treba to byla ona ''vlna'' banu vis jak to myslim ze dostane nekolik tisic lidi ban svoji blbosti ze hned upgradli a chteli hrat...a konec ono kdyz se clovek zamysli tak xbox se prodava dost kvuli tomu ze jde flashnout tak proc to uplne zarazet...protoze pak by si koupil kazdy ps3.,,

EDIT: a museli vedet ze ochranu nekdo prolomi...

EDIT2 : teorii je vic musime pockat jestli to nebude mit ani AC BH nebo NFS HP tak nevim :D pri nejhorsim si ho necham preflashnout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Čím dál víc to tu zamotáváte vy dva, nechcete toho už nechat? :-) Přibývá tu akorát počet stránek v tématu a lidi to akorát odrazuje číst. A jsou to na posledních stránkách už jen fantazie.

Spoofing mechaniky není žádná výměna DVD klíče, zbytečně tu o tom vedete debaty. Navíc poslední informace od c4eva je taková, že spoofing mechaniky nepomůže, tečka.

Ad. AP2.5 ochrana - dle informací není Fable III jediná hra, která ji má. Je údajně i v Sims 3 a prevděpodobně i v Hasbro Family Night.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

''Je údajně i v Sims 3 a prevděpodobně i v Hasbro Family Night.'' ukaž kde to kdo píše...a to že tam je to je k ničemu jde o to jestli je vyuzivana...

''že spoofing mechaniky nepomůže, tečka.'' a tvrdím něco jiného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

drak3go : není forum nahodou otom aby se tu debatovalo :) a mezitím se držíme tamatu a tim je nová ochrana tak nevidím žadnej problem a jestli se ti to vadí tak se omlouvam :D a to že je někdo linej si to přečíst není moje chyba , končím minimalně na 24 hodin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

@jakubgaluszka: No, připadá mi, že to říkáš snad tady?

máš špatné informace...je jedno jestli si měl dřív tu nebo tu stačí ji vyměnit...ale musí být LT fw :) teď jsem to četl i od pár lidi co ''dělají'' s c4eva-ou koukni na xboxscene

Ad. kde se píše o tom, která hra má AP2.5 - viz. ZDE (je to na fóru Xecutera psáno ještě i na jiném místě, ale nakolik je to fakt, to nevím)

@PitBull: Mně to nevadí, od toho by tu měli být moderátoři. K té lenosti o které píšeš - ono to není ani tak o lenosti. Ono je to spíš o tom, že když uživatel narazí na toto téma a chtěl by z něj čerpat informace, které by mu něco přinesly (o čemž už teď nemůže být ani řeč), tak když se dostane k debatě o spoofingu mechanik (o kterém viditelně moc s jakubgaluszka nic moc nevíte - nic ve zlém), které je na 2-3 stránky, tak ho to prostě odradí číst dál.

Ale jak říkám, šlo mi o to aby se tu zbytečně neřešily nesmysly a neměl jsem v úmyslu nikoho kárat. Klidně si tu debatujte dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

jak jsem již pochopil, nevyplácí se instalovat na flashnutý Xbox update dashe (nebo ano pokud mam Lite ON LT 1.1)?

Pokud mám ale dash 9199, budou mi fungovat hry s ochranou wave 7 bez updatu? (pokud vím tak wave 7 se váže právě na dash 9199).

A jak poznám, že hra má ochranu AP2.5 a hrozí mi tedy při jejím vložení a hraní ban?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak si to tady procitam a vubec z te diskuze nejsem "moudrý".

Ja se zas docetl, ze u Fable je to problem v ripu hry, konkretne fw mechaniky ktera by byla schopna ripnout hru aby obsahovala (co nevin co je) SSv3. Hra jde ripnou pouze ze ma SSv2 což nový dash kontroluje, až na mechaniky samsung,hitachi ktere nedokaze ovladat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

jak jsem již pochopil, nevyplácí se instalovat na flashnutý Xbox update dashe (nebo ano pokud mam Lite ON LT 1.1)?

Pokud mám ale dash 9199, budou mi fungovat hry s ochranou wave 7 bez updatu? (pokud vím tak wave 7 se váže právě na dash 9199).

A jak poznám, že hra má ochranu AP2.5 a hrozí mi tedy při jejím vložení a hraní ban?

Díky

Hry s Wave 7 opravdu mají na disku 9199, kdo říká něco jiného, kecá. Kontroloval jsem soubory a ty sedí. Je docela nesmysl, aby hra měla na disku nějaký dash, ale pro spuštění vyžadovala vyšší, to by jsi jí bez připojení k Live nemohl hrát.

AP hry nepoznáš, musíš kontrolovat scénu. Ale pokud máš 9199, může ti to být zatím jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Neví někdo s jistotou, jestli má AP2.5 hra Hasbro Family Game Night 3 ? Všude jsem to hledal ale nenašel. Vím, že je to první hra s Wave 7 a obsahuje předposlední dash 9199. Ale má A25 nebo ne? Přítelkyně mě bohužel ukecala ať to vypálím a zapnu, tak by mě zajímalo jestli už mám flagnuté xko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu