Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

3 dny 72 hodin :), kdyby to hral v pracovni dobe 8 hodin mas to 24hod hrani hlavniho pribehu bez vedlejsich q je to myslim slusny cas :) ja mnel ME2 se vsemi DLC a vedlejsimi q za 32 hod

btw bude jeste MP .) to mas dalsi promarnene hodiny sveho zivota

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No zas pochybuju, ze jel nonstop :D Ale tak nejak bych pocital s 20 hodinami na main quest...

Otazka je, jestli budou v ME3 zas nejake mise na loajalitu, coz jsem bral jako SQ.....a vubec, kolik tech partaku bude, v pripade ze vsichni prezili, jestli bude nahrazovaqni nebo doplnovani, coz by zas znamenalo, ze cim vic partaku ti prezilo v ME2, tim vetsi budes mit herni obsah....no jsemzvedavej jak se s tim poperou, protoze jet uz treti dil z dusledkama z tech dvou predchozich musi byt dost slozite, jeste vezmeli v uvahu, ze konec ME2 muzou vsichni zemrit :D Doufam, ze se tomu nijak znatelne nevyhnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zas pochybuju, ze jel nonstop :D Ale tak nejak bych pocital s 20 hodinami na main quest...

Otazka je, jestli budou v ME3 zas nejake mise na loajalitu, coz jsem bral jako SQ.....a vubec, kolik tech partaku bude, v pripade ze vsichni prezili, jestli bude nahrazovaqni nebo doplnovani, coz by zas znamenalo, ze cim vic partaku ti prezilo v ME2, tim vetsi budes mit herni obsah....no jsemzvedavej jak se s tim poperou, protoze jet uz treti dil z dusledkama z tech dvou predchozich musi byt dost slozite, jeste vezmeli v uvahu, ze konec ME2 muzou vsichni zemrit :D Doufam, ze se tomu nijak znatelne nevyhnou :D

No když některý nepřežijou tak budou nahrazeni (Mordin) a nebo jejich side quest vůbec nebude (Miranda - něco o jejjí ségře Orianě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave proto jsem to zacal hrat i na ps3 (na pc dokonceno),ale na ps3 bude mit CE vetsi hodnotu nez na pc,takze tedka s tim valcim,ale nestihnu to dohrat do vydani.Takze mozna hru spustim bez tech dusledku,jako tomu bylo u druheho dilu v ramci komiksu.

Taky nestiham s dohranim ME2, ale pocital jsem, ze budu mit hru uz zitra, jestli ji vydaj fakt az v patek, tak to stihnu a to pak bude bezesny vikend :D

No když některý nepřežijou tak budou nahrazeni (Mordin) a nebo jejich side quest vůbec nebude (Miranda - něco o jejjí ségře Orianě)

A co kdyz mi vsichni prezijou? To pak nebudou nahrazeny a postavy, ktere by je nahradili se ve hre neobjevi nebo se o ne rozroste ansabl?

tak jestli to bude jak v demu tak si muzes v podstate ty dusledky vybrat, byli tam se mi zda 3 na vyber

Tak asi si je budes moc vybrat, ale ja doufam, ze se konecne zuroci i vic takovych drobnosti....

V demu byly 3 dulezity, ktery bylo potreba urcit kvuli sekvencim hratelnym v demu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co kdyz mi vsichni prezijou? To pak nebudou nahrazeny a postavy, ktere by je nahradili se ve hre neobjevi nebo se o ne rozroste ansabl?

Pravděpodboně tam prostě nebudou, podobně jako když Urdnot Wreav nahradil Wrexe ve dvojce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi to nebo je N7 edice na PS3 výrazně větší než na ostatní platformy?

[ATTACH=CONFIG]16326[/ATTACH]

Asi to tak je, ale maximálně je větší obal, a taky musíš myslet na to že PS3 krabička je asi o 3/10 (odhadem) menší jak krabičky na ostatní platformy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Asi to tak je, ale maximálně je větší obal, a taky musíš myslet na to že PS3 krabička je asi o 3/10 (odhadem) menší jak krabičky na ostatní platformy.

Protože je krabička na PS3 o 3/10 menší než na ostatní platformy, proto je celé balení N7 větší? I Einstein by se podivil nad touto pozoruhodnou rovnicí :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam ze rockyho logika je fakt zajimava.....kazdopadne me ta velikost ps3 verze trosku odpuzuje, je to takovy podivny ctverec, vubec nevim ze by to tak melo vypadat, jeste ze N7 CE xbox verze je normalni.....ja si pro ni snad skocim ve stredu cestou ze skoly, ikdyz si j asi taky necham na vikend a kdyz budu mit sily tak ji za ten vikend zdolam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu