Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Díly nebudou upadávat nikdy, v té hře to není implementované, došli jsme už pred nedávnem k závěru, že by museli koupit "destruction licenci," lak se ale normálně odírá, i když v mulťáku jsme to nezkoušel, ale divil bych se kdyby to nebylo vidět
tak v singulu upadají nárazníky i lak se odře a hodně, rozbije sklo atd.. ale v multáku nic... divné ani kámošovi to nedělá
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

základ je si vypnout všechny kotroly a pak je to teprve o jezdeckých schopnostech....

jasně :D když Jeremy Clarkson jel s 599 a vypnul všechny kontroly, tak měl sám problém... už vidím tebe, jak si to na gamepadu dáváš líp :D

edit//

tady sem nahrál jedno video z Top Gear tratě s Nissanem GTR :) škoda jenom té kvality (holt telefon)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam ze to bude jak v F3, hra pujde hrat i z jednoho, ale na druhym je soustu obsahu, o ktery by clovek nerad prisel ;)

Je to přesně takhle, konkrétně na něm jsou další hormady aut a tratí...

Jinak vypínat všechny kontroly je sice fajn masakr, ale třeba systémy ABS nebo EBS a kontroly jsou v reálných sporťácích již běžné, takže jejich využívání ve hře na realitě již neubírá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FeebeE : a od kdy já jezdím na Forzu na gamepadu ? Radši se starej sám o sebe. A o těch kontrolách mluvím ve Forze , kontrolu trakce a stability , prostě dát vše na nejtěžší a pak je to o tom něco umět...

já to hraju na gamepadu... proto vypnutí všech kontrol nechápu, když sou ty auta takhle horko těžko ovladatelný ve skutečnosti, ale asi to nechápeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč budu vypínat systémy jako abs a kontrola trakce? ukočírovat auto který má přes 400 Kw v zatáčce po přidání plynu se nedá,auto to má v reálu v základu tak to nebudu vypínat...

EDIT : a vsechno to vypnout a dělat machra že teprve pak něco umíš je total hovadina a prasení skutečnosti,pač bez těch systémů to v realu stejně nejezdí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza 3 byla pro mě strašně nudná a nezábavná, tupé ježdění pořád dokola, uvažuju o tomto dílu, ale bojím se aby to nebylo to stejné...stojí to za to???

Je to simulátor ne arkáda jako NFS.... Musíš vědět, co se ti líbí, ale pokud se ti nelíbila F3 tak ani 4ka nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza 3 byla pro mě strašně nudná a nezábavná, tupé ježdění pořád dokola, uvažuju o tomto dílu, ale bojím se aby to nebylo to stejné...stojí to za to???

Kariéra udělaná formou "world tour" je zajímavější, než ve F3, ale založená na stejných principech... Jak bylo řečeno - je to simulátor okružních závodů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza 3 byla pro mě strašně nudná a nezábavná, tupé ježdění pořád dokola, uvažuju o tomto dílu, ale bojím se aby to nebylo to stejné...stojí to za to???

jak napsali kluci předemnou. pokud se ti nelíbila trojka, tak čtyřka asi taky nebude. I když oproti trojce je mnohem živější a nabízí více možností než sterilní předchozí díl. Viz trať Top Gearu, Autovista

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsi vzal kde? koukáš někdy třeba na wtcc? máš vůbec řidičák? nebo jen doma svíráš plastovej volant a toužíš po prvním žigulíkovi :):):)

Jo , vy to vlastně víte líp než já , který má ve třídě na vysoké závodního jezdce 2 další automobilové fanatiky. Řidičák mám ale docela chápu tvé názory , že za tebe auto bez nohy jezdí skoro samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo , vy to vlastně víte líp než já , který má ve třídě na vysoké závodního jezdce 2 další automobilové fanatiky. Řidičák mám ale docela chápu tvé názory , že za tebe auto bez nohy jezdí skoro samo.

Ty ses ale imbecil stupidní vidˇ? to co jsi napsal pouze poukazuje na to jaký jsi jednoduchý hovado !!! ubožáku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pak si hoňte péra jací jste závodníci , když jste vyhráli závod.

opravdu užitečný příspěvek... vi chodíte do tý školy v Jedličkově ústavu spolu ? inteligence nula,je to drzý,neví to co kecá a ještě je to sprostý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu