Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

  • Moderators

Přesně tak to můžeme jen my tady :)
Nicméně osobně si myslím, že po počáteční anabázi a špatného přijetí hráčů dílu Sport to možná bude jen dobře, že vydají jeden díl.
U předchozích generací to vždy přineslo něco nového, lepšího ale tady si tím moc jistý nejsem.
Každopádně kecal bych ale možná i přímo Yamauchi sám řekl, že nový díl na novou konzoli je ve vývoji, uvidíme co přinese čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, redroker66 napsal:

No nevim. PS4 vyšla v r. 2013 a GT Sport 2017. To klidně mohli ještě jeden díl na PS4 vydat. Předchozí konzole měli vždy po dvou dílech. Ale to můžeme takto diskutovat jen mezi sebou.

no jenze ta hra je po vsech tech desitkach GB updatu uplne jina hra, toho obsahu co tam postupne pribylo je za dalsi novou hru, takze budme radi, ze za to nechteli penize a davaji to zdarma, zatimco jini jako treba EA vydava jednu hru kazdy rok za plnou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 2. 2020 at 9:48, tofi napsal:

no jenze ta hra je po vsech tech desitkach GB updatu uplne jina hra, toho obsahu co tam postupne pribylo je za dalsi novou hru, takze budme radi, ze za to nechteli penize a davaji to zdarma, zatimco jini jako treba EA vydava jednu hru kazdy rok za plnou cenu

Jojo, člověk by měl být rád, že koupí nedodělávku, kterou za pár let dodělají a nechtějí po něm další peníze, že? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

https://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=gran-turismo-sport-bude-dostavat-uz-jen-mensi-updaty-3kd8

Tak bych řekl, že to víceméně potvrzuje to o čem jsme debatovali - vývoj nového dílu na PS5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 2. 2020 at 14:28, tofi napsal:

coz je ovsem dnes bezna praxe u temer vsech ostatnich her, jen s tim rozdilem, ze jinde si za ty DLC nechaji zaplatit, takze cena hry se znekolikanasobi 🙂

U některých ano, ale říct že je to u všech ostatních se dost troufalé. 😉 Ono kdyby aspon to GT mělo to co měl předchozí díl, tak budiž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdravím, naisnatlaoval jsem si Gran turismo sport do ps4. CD si odvezli děti a já si koupil jiné CD použité, ale každá druhá hra se mi nenacte. Nevíte čím to je? Při prvním použití jiného CD jsem musel udělat upgrate protože mi to psalo že se jedná o novější verzi. Tak jsem to udělal a stejně se to seká. Nevíte v čem je problém? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • Moderators

@Ivo388 Víš jaký je problém u SONY a celkově her např. zde u GT? Že papír a internet snese všechno tak jako měla PS4 umět bez problémů FHD/60fps... Stačí se mrknout na net, pročíst články či shlédnout videa a dozvíš se, že GT není zdaleka real driving simulátor ale spíše arkádo-simulace 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je GT minimálně z 80 procent spíš simulátor, a celkově jedna z nejlépe zpracovaných závodních her co jsem v životě hrál, hrál jsem jen singl a i tak famózní hra, zatracovat takovou hru se nevyplácí, rozhodně mi to arkádu nepřipomíná.

Ivo388 a smím se zeptat, kolik jsi za hru zaplatil ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu