Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

Tak jsem zkusil genesis coupe, protoze to je auto s kterym mam na okruhach neco najeto ve skutecnosti (ne v nejake GR4 specifikaci samo) a v minulem dile GTse chovalo fakt divne. Tak jsem vypl vsechny asistenty a fakt se to chova dost realne, akorat bych rekl, ze vse skutecnosti to lepe brzdi.

Leda by teda GT sport bralo v potaz zahrivani brzd, hmmm ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahřívání brzd asi ne, spíš gumy..a taky záleží, kam si dáš brzdný účinek. Já jezdím pouze s kontrolou trakce na 1,2 úroveň a jinak všechno vypnuté. Dost to pomůže v čase, tak jsem tak o 3-4 vteřiny rychlejší na kole. A plyn na L2,R2..na předchozím GT jsem to měl na tlačítkách, tady už to nejde tak dávkovat, jako na PS3...je to mnou a nebo ty ovladače jsou horší jak na PS3? Už nejsou tak dotykové, jako na PS3?

Jinak jsem jel už 3 závody online a vždy jsem skončil do pátého místa, takže spokojenost :)..co vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se dostane do smyku a nebo mimo trat, ne? Aby jakoze nebrzdilo ostatni..to ale v plne hre v onlinu pujde vypnout..

Barví se vám kotouče při intenzivním brždění? Má kouř od gum? Máte stopy na trati od smyku atd? Tohle všechno mi tam dost chybí..asi to v plné bude (teda snad)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 4. 5. 2017 at 7:30, SquixxCZ napsal:

Včera jsem si zajel jeden závod po patchi a připadá mi, že se zlepšila fyzika, co se týká brždění a přilnavosti gum v zatáčkách..víc jsem nestíhal..jedno kolo na severní smyčce a spat :D

jaka je fyzika v porovnani s GT5/GT6 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono fakt zalezi, jak moc zatacis a brzdis..tohle zase u GT6 nebylo si myslim..pokud grajdnes na brzdy plnou silou a das plny rejd (nadneseně), tak auto moc nebrzdí a nezatáčí. Pokud na to jdeš s citem a plynule, tak to krásně projedeš a budeš mít i o moc rychlejší čas..mě to řízení fakticky vyhovuje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX locked this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu