Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nemyslim si, ze na FHD TV pro fakt staci, problem je, ze na 4k proste neni tak nizke rozliseni ostre, protoze narozdil od tv vysilani nejde pouzit upscaling tv, protoze by to bylo nehratelne. K FHD bych koupil PRO, ale pro bezneho cloveka to k FHD nema cenu, ja bych to bral hlavne, ze je to tissi. Jinak oproti slim moc duvodu neni, oproti orinalu jest navic, ze to neni leskly a ze to nesviti nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Teď jsem četl, že na svojí vzdálennost TV - kauč = 3metry, bych potřeboval 4K Tv minimálně 75". Na menší 4K ztrácí význam. Takže čas vyměnit monitor, na kterém hraju častěji než na Tv za 40" 4k TV a budu mít optimální zážitek. Papírově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blbej dotaz,ale když pomineme u PRO to diskutované 4K,nemá také výhodu jen ve FULL HD tu,že by měl být plynulejší-rychlejší.
PS4 klasika jede ve FULL HD 30pst a PRO 60pst. To by mělo být trochu poznat,ne?
Nemluvě o rychlosti procesoru,který u PRO je mnohem rychlejší.

Jen se dotazuji......do teď jsem měl jen ušmudlanou PS3. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kinimod84 napsal:

přesně jak píše majkom, někteří tady musíte honit fakt jenom na těch konzolích jinak nechápu ty kecy?!

figi tady jsi U4 vychvaloval 14 května 2016 na klasické ps4 a tedkom tu píšeš že už jenom na pročku budou hry vypadat super fakt zajímavé :D

 

Ano a to furt plati pro me nejlepe vypadajici hra soucasnosti. Uncharted 4 je graficky klenot a vypada suprove na obou verzich. Ale bavil jsme se o horizon ktery uz bude od zacatku tezit z vykonu ps pro proto tam urcite bude nejaky rozdil tim jsme si jist a kdo ho nebude chtit videt tak ho neuvidi. A ja jsem nikde nepsal ze uz jen na pro budou hry vypadat super. Ale lepe urcite. Uz jsme tu jednou nekde psal koukni se na multak uncharted 4 na ps a ps pro. Mazanice vs ostrost. Proste jsou tam rozdily jak ve vyhlazovani, texturach, efektech tak aji v rozliseni a podle me to nejsou male rozdily. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, mirai_trunks napsal:

Teď jsem četl, že na svojí vzdálennost TV - kauč = 3metry, bych potřeboval 4K Tv minimálně 75". Na menší 4K ztrácí význam. Takže čas vyměnit monitor, na kterém hraju častěji než na Tv za 40" 4k TV a budu mít optimální zážitek. Papírově.

Takove blbosti pisou lidi co 4k nikdy nevideli, bohuzel ti stejni asi zarili smrt matnych tv ve jmenu cerne, ktera tim utrpela :(

před 4 minutami, Rocco napsal:

Aha.....
Takže když to vezmu kolem a kolem,tak Sony udělalo konzoli a neumí využít pořádně její možnosti - zatím. :D

Co jsem pochopil tak PRO je primarne pro 4k. Tam funguje skvele. BTW neni podle me ani lepsi prehravac netflix. Sice neumi 24p, ale to asi zadny neflix prehravac neumi.

před 3 minutami, figi-1 napsal:

Ano a to furt plati pro me nejlepe vypadajici hra soucasnosti. Uncharted 4 je graficky klenot a vypada suprove na obou verzich. Ale bavil jsme se o horizon ktery uz bude od zacatku tezit z vykonu ps pro proto tam urcite bude nejaky rozdil tim jsme si jist a kdo ho nebude chtit videt tak ho neuvidi. A ja jsem nikde nepsal ze uz jen na pro budou hry vypadat super. Ale lepe urcite. Uz jsme tu jednou nekde psal koukni se na multak uncharted 4 na ps a ps pro. Mazanice vs ostrost. Proste jsou tam rozdily jak ve vyhlazovani, texturach, efektech tak aji v rozliseni a podle me to nejsou male rozdily. 

Pro 4k: Potvrzuji, ostrost na pro je fakt nezvyk, ale i kvalita upscale 1080p her je prekvapujici. Vyrazne lepsi nez jak upsacluji TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Rocco napsal:

No já jdu do PRO i proto,že jí nebudu kupovat na chvíli......sice 4K telku nemám,ale v budoucnu kdo ví......tak pak přece nebudu kupovat znovu i konzoli. :)

Ber ji neprohloupis. Ostatni at si kupuji ty svoje slimka. Pak budou litovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budes litovat ze si neutratil 10k....

Jinak ze by pro melo behat ve FHD pri 60fps kdyz klasicka ps4 bezi ve 30 je naivni idea....CPU je v tom starej linej jaguar kterej tohle brzdi...nerikam ze nebudou hry co toho mozna docili ale veskera AAA produkce bude z vetsiny pozlatko pri 30 fps..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@figi-1 to neřeš, stejní lidé se dušovali že jim na x0 nevadí 20fps a níž...

 

Osobně si myslím že je skoro jedno, jestli vezmete obyč ps4, slimejša nebo pročko. Každý dle svých možností. Ale jedno je jisté, budete mít tu nejlepší krabičku na tv hraní s názvem Sony Playstation 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu