Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Mam taky hrot na pro.Predobjednaval jsem na alze,kdy byl navic bonus na 500kc na slevu na hru.Rikam gut,koupim k ps4 i ten novej cod sranec,abych si zahral remastr cod4. Alza mi ale pratelsky navysila cenu a 5kilo kupon bez udani duvodu stahla.frajer na podpore se tvaril ,ze je to v poradku,tak sem to zrusil a koupim jinde.... ve ctvrtek to prubnu,mam noveho tomb raidera.

Na alze jsem letos mel na firmu odbery vic nez 250 litru,a stejne to maj v pici. Sto tabletu tydne. Jebuje.cz

Starou ps4 jsem tady pres forum prodal a neco si prihodil.  Tak to beru ,jako novej stroj,s 2 letou zarukou a vetsim diskem.neprozivam to ,ze bych se venoval onanii nad o 20procent vice texturama oproti stare ps4ce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, phoenix933 napsal:

A zaznamenal již někdo zprávy o vyprodání PS4Pro u nás? Je to sice už za pár, ale předobjednávku nemám a čekal jsem alespoň na nějaké první dojmy po uvedení. Obyč PS4 nemám a rozhodně nechci čekat do Nového roku, však na té PS3 už nemám co hrát :D 

EDIT: a tak nějak jsem ještě doufal, že bude nějaký bundle, ale zatím ticho po pěšině.

czc ma vyprodano

 

""Moc pěkné zboží si objednáváte. Zjistili jsme ale, že nemáme všechno skladem :-( Zboží vám nedoručíme do doby, než bude objednávka kompletní. Až se tak stane, bude u vás cobydup. ""

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja dnes dostal dobrou zpravu od mall,mam to tam 2 mesice ve sledovani.   

Vážený zákazníku,

 

Vámi sledované zboží Sony Playstation 4 Pro - 1TB bylo vyřazeno z prodeje, a bylo tak ukončeno i jeho hlídánídostupnosti.

 

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

 

S přátelským pozdravem,

Zákaznický servis MALL.CZ 

 

 

Uz je to pro starej verk,tak to stahnuli  .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recenze:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-playstation-4-pro-review

http://www.gamespot.com/articles/playstation-4-pro-review/1100-6445141/

https://www.cnet.com/products/sony-playstation-4-pro/review/

http://www.usgamer.net/articles/playstation-4-pro-review

https://www.engadget.com/2016/11/07/sony-playstation-4-pro-review/

Bylo by možná dobré to tady zamknout jako spekulační vlákno a udělat další thread, kde budou už případně zkušenosti či reakce na fakta, recenze apod. A v prvním příspěvku třeba všechny recenze.....Zatím jsem si je nečetl, ale co jsem projel tu od eurogameru, tak to opravdu vypadá, že neopatchované hry jedou úplně stejně, jako na staré konzoli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Vzhledem k tomu, ze v Alze jde o automaticky system, tak nemam duvod pochybovat. Dorucovani na pobocku se u polozky objevi ve chvili, kdy nekdo pri nakladani naskenuje carovy kod zasilky a uz to ceka nekde v nakladaku na rozvazku...

 

SmartMax: Odpovidal jsem uz v predchozich prispevcich... Shodou nahod v tech, ktere byly reakce na tve dotazy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 59 minutami, Martinoslav napsal:

Pred chvili mi psali z Alzy, ze budu mit ps4pro odpoledne pripravenou k vyzvednuti na pobocce :)

Paráda, tak konečně se můžeme těšit na první relevantní recenzi :)

Jinak kdo ještě váhá a hodlá koupit, zbývá mi ještě pár slevových poukazů v hodnotě 400 Kč platných do 13/11/2016 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že relevantní recenze (minimálně ta od EG je v pohodě) už jsou venku. Nic zvláštního se už nejspíš nedozvíme. Chtělo by to někoho, kdo má i původní ps4 a zatím ji neprodal....na srovnání. To by mne zajímalo....Všude vidím videa s tím jejich 4k....ale srovnání full hd s původní verzí nevidím.

Za mne je naprostým zklamáním fakt, že bez patche ty hry nejedou lépe. O mnoho víc bych rád někde taky četl ujištění, že patch dostane každá hra, která teď vyjde alespoň, co se týče unlock framerate..nebo drtivá většina z nich, což jsem nečetl a seznam her, které patch dostaly....mi přijde krátký.

Toť mé důvody, proč do ní prozatím nepůjdu...I ty rozdíly v grafice jsou zatím stylem...že mi to nepřijde nijak kulervoucí a pro majitele současné ps4 si myslím postrádá smysl do pročka chodit. Leda, že by koupili 4k TV a HDR k tomu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ty mas na tu konzoli nejakou pivku :D Kdyz ti nevyhovuje, tak to nekupuj, nemusis, nikdo te do toho preci nenuti :) Vcera napriklad dostal update RIGS pro VR, ty updaty postupne prichazej, ja jsem spokojen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu