Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 1


Tomsejk

Recommended Posts

 

hosi da sa niekde nastavit alebo najst taky server kde by sa kazde odohrate kolo nemenila mapa? niekedy ked sa napojim sa stane ze sa napojim a uz je skoro koniec a dalsie kolo je ina mapa ktoru hrat nechcem

 

chcel by som sa jednu mapu naucit a stale ju hrat dookola v battlefield 4 bola taka moznost tuna sa mi to nepodarilo nastavit

velmi namna posobia dezorientovane tie mapy a stava sa mi ze protivnika musim vyslovene hladat kym najdem niaku prestrelku a to ma nebavi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj, hledam nejake partaky do BF1. Takze kdo pari, klidne si me pridejte. Muj nick je DoNNieJeNxteR, zapinam v podstate denne, rekl bych ze jsem spis lehce nadprumerny hrac :) Jde mi to hlavne za medika, pripadne za scouta (oboje uz na 10. ranku), momentalne jedu assaulta (kvuli hellriegelu), tam je to bohuzel trosku horsi, furt si zvykam :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 20. 11. 2016 at 13:29, canava napsal:

:D no zkus

Ale mě teď server browser nefunguje vůbec... :/ mají to chlapci rozbité

tak uz sa mi to ako tak podarilo nastavit ale problem je ze ked na nejaky server kliknem a ked ma pripoji na server tak zistim ze kolkokrat uz sa blizi ku koncu a pak ide zmena mapy cize som si nic nezahral

 

nieje niekde napisane ako dlho uz ta mapa v tom serveri ide?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • SAIXX locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu