Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Speciální edice stereo headsetu pro Xbox One


saza

Recommended Posts

Před hodinou, djbrouk napsal:

No mně ten můj headset uvízl někde v německu,a to jsem objednával jako první. :biggrin:

Lidi,kdo by prodával, jeden headset vezmu,nějakou rozumnou cenu mi hoďte do SZ. :)

diky za tip djbrouk :) 

jako podekovani mas u me aspon malou slevicku na nas budouci dalsi obchod, takk aspon neco :) vetsina z nas objednala dva tri kousky, spis ze srandy, nez ze by cekal ze to pride, no a ted kdyz je to doma, ma spoustu lidi vyreseny vanoce , nebo to bude chtit strelit, aspon tak to mam ja. 

myslet si ze nekdo proda svuj druhy kousek za 100,- jak tu nekdo psal je dost nerealne asi :) verit tomu ze to pride tak asi vsichni objednaj rovnou  tech 20 .

celkem cumim ze to poslali, zatim to vypada ze na to prisli az dneska, kdyz krutovi stornovali ty 4 kusy, jinak si nedokazu vysvetlit ze doplnili zasoby kdyz to poprve vyprodali jak nekdo psal ze neni skladem, a taky ze to nechali dorucit pokud uz to vedeli.

uz nevim presne na jakou akci to byla chyba, ale ty co meli kliku, tak jim to prislo  rano, a pak uz firma volala na spedici ze je nejakej error ,a zbytek zbozi se uz nedorucil :)

kazdopadne microsft  svou cenou porad laka na storecku :)

http://www.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/accessories/headsets/se-stereo-headset

btw kdes na to narazil ty DJbrouk? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Administrators
před 7 minutami, wopiczak napsal:

zdopadne microsft  svou cenou porad laka na storecku :)

http://www.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/accessories/headsets/se-stereo-headset

To sice lákají, ale už se nenačítá ani stránka.

Citovat

Tento produkt momentálně není k dispozici

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wopiczak  No normálně,zajímal jsem o stereo headset,tak jsem četl nějaké recenze,čuměl na net..A koukl jsem na český Microsoft a vidím šupa cena 54,99 kč.:biggrin:

No a hned jsem objednával (samozřejmě jsem nevěřil,že to vyjde),a pak jsem tady hodil odkaz na akcičku ROKU 2016 .To je celý příběh.:biggrin:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Martinoslav napsal:

Vetsi prdel by byla, kdyby se headsety objevily tady na foru :D Blby je, ze ten, kdo je treba fakt koupil za plnou palbu a bude je chtit prodat, tak je tady chudak neproda :D

Proc by je neprodal? vsak za tu cenu, uz nikdy nikde nebudou :)  za 700 se prodaj vzdycky a vsude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu