Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Speciální edice stereo headsetu pro Xbox One


saza

Recommended Posts

Já je mám zatím v Německu. Svoje černé jsem předal dál, jelikož mi odešel adaptér. Můžu je používat bez adaptéru, ale u něj se dá vypínat zvuk, měnit hlasitost, apod. Takže jedny mám hned pro sebe a druhé asi nechám, kdyby náhodou něco odešlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Když už namastit kapsu, tak pořádně. Udávají tám "Vrácení zdarma", tak bych je normálně vrátil a nárokoval cenu, za kterou je aktuálně prodávají, 1 660,50 Kč :D

Jinak já si počkám až překupnící shodí cenu na 300 Kč a pak si jedny koupím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemyslim že by jich bylo mezi lidmi tolik aby za čas spadla cena.To že to zoufalci který nemaj na cigara prodavaji za 550,- je otázka času. Je jedno za kolik je člověk koupi,otázka je kolik stojí běžné v krámu.Ja si myslím že cena rozhodně dolů nepůjde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Cru4l napsal:

Teda kvalita zvuku co z toho leze je fakt příšerná :-D Dát za to plnou palbu, tak to vracim hned zpět. Je to hezký na pohled, ale jinak chrastítko bez bassů.

Co bys chtěl za 55kč? :D:D Krakeny? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Attila napsal:
Já si nemyslim že by jich bylo mezi lidmi tolik aby za čas spadla cena.To že to zoufalci který nemaj na cigara prodavaji za 550,- je otázka času. Je jedno za kolik je člověk koupi,otázka je kolik stojí běžné v krámu.Ja si myslím že cena rozhodně dolů nepůjde. 


Co tady meles furt za BLBOSTI o zoufalcich? ti kazi nekdo ksefty nebo co?

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Guntroman napsal:

Osobně si myslím, že cena 700 je cajk a níž to moc nepude. Možná krátkodobě, protože jich teď bude hodně a lidi si chcou namastit kapse. Ale až se za 2 měsíce rozprodaj, pudou klidně za litr.

To samý říkám i já. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu