Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Speciální edice stereo headsetu pro Xbox One


saza

Recommended Posts

před 23 minutami, djbrouk napsal:

Tak už i mně přišel one headset,konečně. :)

Lidi,proč se tu hádáte kvuli ceně prodeje sluchatek?Já myslel,že si koupíte sobě

nebo rodině,a ne,že to budete mít na kšeft. :blink: :biggrin:

To se dalo čekat. Já jsem rád, že jsem objednal pro sebe. Kdyby to tolik lidí nebralo na kšeft, tak aspoň zbudou pro lidi, kteří to fakt chtěli pro sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tohle téma zkusim využít k problému se zvukem. Netýká se teda jen tohoto headsetu, ale zkusim to popsat.

Zvuk z konzole do TV jde normálně a pěkně. Zvuk do sluchátek přes 3,5 mm jack občas vypadává a chrastí. Nezávisle na sluchátkách, ovladači a nebo použití adaptéru k headsetu.

PS4 to dělala občas taky, ale fakt minimálně. u Xone je to skoro pořád. Netušíte, kde by mohl být problém?

Žádná zařízení v cestě nemám, router je v daleko od Xone, v cestě stojí akorát konferenční stolek. Jsem od konzole cca 3,5 m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to snad normalni ze si nekdo veme 3 kusy treba jen kdyby nahodou a je pak logicky ze 2 kusy proda kdyz mu jsou k nicemu......hold sou jsou tu lidi co koupily a lidi co nekoupily a ty to sere.....je tu nekdo kdo nakoupil i 20 kusu na prodej to uz neni moc v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 2 hodinami, UnholyU napsal:

Dj brouku dekuji ale priste pm pak vidis ze jsou zde lide kteri nekupuji jen pro sebe ale na kseft...

Takhle to nesmíš brát. To je prostě tržní ekonomika a není na tom nic špatného. To by ses potom musel zlobit třeba na všechny obchodníky, že nakupují rohlíky od pekáren za 0,50 Kč a prodávají je na pultech obchodů za 2 Kč.

Ruku na srdce, tady spíš trochu platí to co zmiňuje Psychos, že nejvíc se budou ozývat ti, na které se nedostalo. Logicky, je to typická lidská vlastnost. Jednou se ti podaří výhodná koupě tamtoho, podruhé na tebe zase nevyzbyde. To je prostě realita.

Co mě ale baví jsou řeči těch největších držgrešlů, kteří by si kvůli padesátikoruně za hru navíc nechali vrtat koleno a kteří mají silácké řeči o tom, jak by je tu prodávali skoro za nákup, jen kdyby se na ně dostalo. Ach jo :rolleyes::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby to šlo a stihl bych to, vezmu jich 30 a prodam je po 400 kus
 

Jeste ze jsi to nevyslo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Takhle to nesmíš brát. To je prostě tržní ekonomika a není na tom nic špatného. To by ses potom musel zlobit třeba na všechny obchodníky, že nakupují rohlíky od pekáren za 0,50 Kč a prodávají je na pultech obchodů za 2 Kč.
Ruku na srdce, tady spíš trochu platí to co zmiňuje Psychos, že nejvíc se budou ozývat ti, na které se nedostalo. Logicky, je to typická lidská vlastnost. Jednou se ti podaří výhodná koupě tamtoho, podruhé na tebe zase nevyzbyde. To je prostě realita.
Co mě ale baví jsou řeči těch největších držgrešlů, kteří by si kvůli padesátikoruně za hru navíc nechali vrtat koleno a kteří mají silácké řeči o tom, jak by je tu prodávali skoro za nákup, jen kdyby se na ně dostalo. Ach jo :rolleyes:[emoji3]

Nerekl bych jeden mam



Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, drak3go napsal:

Takhle to nesmíš brát. To je prostě tržní ekonomika a není na tom nic špatného. To by ses potom musel zlobit třeba na všechny obchodníky, že nakupují rohlíky od pekáren za 0,50 Kč a prodávají je na pultech obchodů za 2 Kč.

Ruku na srdce, tady spíš trochu platí to co zmiňuje Psychos, že nejvíc se budou ozývat ti, na které se nedostalo. Logicky, je to typická lidská vlastnost. Jednou se ti podaří výhodná koupě tamtoho, podruhé na tebe zase nevyzbyde. To je prostě realita.

Co mě ale baví jsou řeči těch největších držgrešlů, kteří by si kvůli padesátikoruně za hru navíc nechali vrtat koleno a kteří mají silácké řeči o tom, jak by je tu prodávali skoro za nákup, jen kdyby se na ně dostalo. Ach jo :rolleyes::D

No máš recht,já vzal jen jeden headset v domnění,že to to stejně bloknou.A rád bych ještě pro mladého,tak jsem tu psal,že bych teda jedny koupil za rozumnou cenu.:)A nikdo se neozval !! Jen @UnholyU  se nabídl,že mi ty svoje (vzal taky jeden kus) přenechá,že má ty samé doma v černém.No a o tom to je,jen a jen o lidech.:)  Takže díky lidem,co aspoň poděkovali,a myslím,že všichni ušetřili dost peněz.

A tím bych to tu uzavřel.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@djbrouk Líp bych to nenapsal. Ten dík osobně považuju za to nejmenší a automatické, ale vidíš, že někteří ani to neudělají. Dokonce tu ani nic nepíší, jen si to tu přečtou a šup, headsety už šupli na aukro, bazos a kdoví kam ještě (není těžké si je spojit).

@UnholyU: To nebylo myšleno konkrétně na tvoji osobu, ale obecně. Naopak, tím co napsal @djbrouk co jsi mu nabídl, za to máš velký respekt. Já totiž uvažoval o tom samém, nabídnout mu to po tom, co zde poprosil o ještě jeden kus pro vlastní užití. Dobrák to sem napíše, ledva se mu dostane poděkování a nakonec mu nikdo ani z těch co je vzali na kšeft nedokáže vyjít vstříc. Takže, přestože osobně jsem bral jen jeden, pro mé vlastní užití, tak když ti to @djbrouk neklapne, klidně se ozvi, přenechám ti ten svůj za pořizovací cenu + cenu poštovného k tobě. Já si ho pak třeba koupím později když budu chtít a jelikož mi to finanční situace  momentálně dovoluje, nebudu řešit, že to bude za standardní prodejní cenu. V životě ztratí člověk mnohem víc ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@drak3go  Díky,ale teď se mi nabídnul @Guntroman že mi jedny přenechá,má je navíc,a @UnholyU si je teda nechá pro sebe.:)

A je to vyřešené,ještě se pár slušných lidí přece najde,takže díky.:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se, byl jsem trosku mimo internet - kazdopadne chci podekovat za uzitecny tip - v pondeli jsem objednal jedny s tim ze to zkusim a ze to stejne neprojde protoze ... no rekneme si to narovinu...ta cena byla do oci bijici a nedoufal jsem ze si toho MS nevsimne zvlast  kdyz jsem videl to mnozstvi lidi co jen tady na foru psalo ze uz nakoupilo. 

Takze moc diky za tip a respekt vsem co si takovouhle informaci nenechaji pro sebe a podeli se a hanba tem co toho hned vyuzili na kseftovani a tim se nedostalo na ty co to skutecne meli pro svoji potrebu - takto se lidi v komunite nechovaji, nebo by aspon nemeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu