Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nelze nakupovat na PS Store


goblinN82

Recommended Posts

Zdravím, už jsem z toho docela zoufalý...nejde mi nakupovat na PS store, resp. nelze platit žádnou metodou...Nefunguje platba PayPallem ani jednou ze dvou karet, které mám k účtu také přidružené...Při pokusu o zaplacení pomocí paypal se objeví že transtakce neproběhla a že se mám podívat do transakční historie kde je u této platby "Missed Charges". Pokud se pokusím zaplatit kartou (je jedno kterou) tak se objeví ověření pomocí 3D secure hesla poslaného na mobil a poté opět skončí chybou a v transakční historii je zase "Missed Charges". Na obou kartách je dostatek financí a používám je obě k platbám na internetu denně to samé jako paypall který používám pro platby na ebay. Opět vše v pořádku proběhne. Po několika telefonech s podporou Sony problém nevyřešen. Nejdřív nějakej slovák pořád opakoval že musím počkat 5 dní a že pak to možná půjde a že on vlastně nemá možnost zjistit proč to nejde a že neví a podobný kecy a pak jeho kolegyně radila abych zkusil koupit přes apku v telefonu, že web jim občas blbne...To se taky nepovedlo. Už jsem ten problém řešil včera a i jsem počkal 24h do té doby než jsem to zkusil znovu...Už opravdu nevím co s tím :( máte někdo nápad?

PS: Další rada byla abych položku zkusil koupit přes konzoli ale já zatím ještě konzoli nevlastním, pouze chci koupit obsah abych měl co hrát až si jí za měsíc cca koupím. I když po těchto zkušenostech začínám koupi zvažovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v CZ regionu

EDIT: Tak jsem pátral po internetu a hodně lidí má poslední dobou stejný problém jako já. Hlavně na redditu se baví o tom, že na to není žádné řešení a podpora sony pořád jen říká, že musejí čekat a nebo si koupit dárkovou kartu a uplatnit jí. Jeden člověk psal, že se jedná jen o problém při pokusu něco koupit přes PC, při nákupu z konzole to funguje normálně "prý"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nevím, jestli to s tím souvisí, ale já jsem narazil na různých platebních branách na něco podobného a je to od doby, co zavedli při platbách 3D Secure, což je teď "hitem" u jednotlivých bank a vydavatelů karet a na co se za poslední dny začíná pomalu přecházet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je docela naprd...volal jsem i na jednu z  bank (Moneta) a oni říkají, že nic nevidí, že by něco proběhlo špatně nebo že by vůbec k nějaké transakci došlo...Prostě klasicky dám zaplatit kartou a objeví se 3D secure ověření, poté dám heslo, které mi pošlou na mobil a objeví se hláška že transakce byla úspěšně provedena a hned po tom se objeví hláška viz obrázek.

Když se pokusím zaplatit kartou od mBank tak poté co kliknu na zaplatit tak začne obrazovka problikávat a najednou vidím v transaction history spoustu pokusů typu Missed charges :( Pokud se pokusím zaplatit pře pay pall tak to taky neproběhne...pokud se pokusím přidat finance do Wallet přes paypall tak mi to napíše:

The credit card information is not valid. Please check your entries carefully.

Přestože jsem již dříve paypallem hru platil na PS store :( Prosím kdo má zkušenosti tak pomozte, podpora Sony je k ničemu, pořád jen opakují že se to stává a že musím počkat bud 24 nebo 48 hodin, další pracovník podpory říkal že až 5 dní mám čekat :( takhle to přece nejde dělat :( 

 

unknown server error.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi se něco podobného stalo na Aukru při placení v noci v neděli/kartou/vše bylo zadané -všechny udaje i heslo..a najednou to zůstalo stát...a nic..měl jsem strach že mi někdo do rána vybere ůčet sice byl tam limit 10 000 ale i to by bolelo...no a ráno jak jsem volal na podporu Aukra tak mi řekli že vidí že je vše zadáno v pořádku a taky že neví proč platba neproběhla a že se to stává...no a s těmi zadanými údaji si prý :P nemusím dělat starosti...prý:P to mají zabezpečeno:ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se ani tak nebojím o vybrání peněz z účtu, myslím že tohle má paypall i sony vyřešené taky dobře, spíš mi jde o to že nejde nakupovat na PS storu jinak než že si půjdu koupit předplacenou kartu a tu pak uplatním na PS store...což je podle mě docela blbej způsob

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mám alespoň poloviční radost že to z konzole jde :) bohužel konzoli budu kupovat až tak za měsíc tak jsem si už ale chtěl předkoupit nějaké hry abych neměl jenom prázdnou škatuli v den koupě...no nic pokud to skutečně z konzole půjde tak to nebudu řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud budeš mít vybraný hry, tak je nákup otázkou chvilku a stahovat to budeš muset stejně až ji budeš mít doma. Jedinej problém je, že bys teď mohl prošvihnout nějakou cenovou akci na hru, kterou chceš... Tím samozřejmě neříkám, že by se s nákupem přes web nemohlo něco udělat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě mi jde o to, že třeba teď byl Black Friday a celkově je spoustu her každou chvíli ve slevě, tak bych toho chtěl využít...Nejde mi o to, že je jedno, že si hru stáhnu buď teď nebo až budu mít konzoli, ale o ty akce :) Dnes mi to třeba při pokusu koupit Unravel napsalo chybu paypallu ale vzápětí se vyprázdnil košík a položka byla zakoupená...nechápu tohle...Nechci být hnidopich ale u Xboxu se mi nic podobnýho nikdy nestalo.

EDIT:

tak cca před hodinou jsem koupil Unravel a teď jsem se pokusil koupit Driveclub a opět "Missed charges" (i na druhý pokus opět Mis. Ch.). Už začínám být poněkud nasr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu