Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aurora 0.6b by Phoenix (+čeština) [10.1.2017]


basildon

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Právě vyšla nová verze Aurora 0.6b pro Xbox 360 s RGH úpravou a popis co nová verze umí a obsauje, plus odkaz na stažení najdete na této stránce http://phoenix.xboxunity.net/#/news

Můžete ji stáhnout i přes původní Auroru 0.5b (doporučeno), měla by se vám objevit v Nastavení aktualizace ke stažení.

Pokud používáte upravené vzhledy tak ty nejsou momentálně kompatibilní s novou verzí Aurory.

! Než začnete stahovat češtinu pro 0.6b doporučuji původní češtinu z 0.5b verze (CS-CZ.xzp soubor) smazat a až pak stáhnout novou verzi !

Nyní můžete češtinu/slovenštinu stáhnout přes Auroru použitím Language Pack Downloaderu

 

Takže tady je verze oficiální češtiny pro Auroru 0.6b (10.1.2017):

http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/6573-czech-translations/?p=55950

https://webshare.cz/#/file/O010L2oy1h

http://fastshare.cz/8570506/cs-cz.xzp

Oficiální slovenština pro Auroru 0.6b (3.12.2016):

(Přeložil vedůci ve spolupráci s lubek76 a basildon)

http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/7594-slovak-translations/

Pokud češtinu/slovenštinu stahujete, tak ji nakopírujte do adresáře Aurory 0.6b do adresáře \Media\Locales\ a pak stačí jen Auroru restartovat (tlačítko Zpět a v pravo první položka je Restart) a měla by se vám čeština objevit v Nastavení v Jazycích.

 

Stažení češtiny pres Auroru (nutný internet):
Na hlavní obrazovce zmačkněte tl.Zpět (System) - Skripty - Aurora Repo Browser - Utility Scripts - Language Pack Downloader v1 by Swizzy


Zmáčkněte A a nainstalujte jej, poté vyjeďte na úvodní obrazovku Skriptu přes B a na obrazovce budete mít Language Pack Downloader, najeďte na něj a spusťte přes A, vyberte hned první Czech by basildon a stáhněte jej do konzole.

Pokud už češtinu máte, tak stačí jen Restartovat Auroru, pokud ji nemáte vůbec a máte Auroru v angličtině, je třeba češtinu vybrat přes Settings - Language

Samozřejmě je nutné mít Xbox připojený k internetu!

Vzhledy Aurory 0.6b a dalsi upravy:

http://www.realmodscene.com/index.php?/forum/56-skins-coverflow-layouts-and-scripts/

Stahujte jen verze určené pro Auroru 0.6b, v názvu tématu to je vždy uvedeno!

 

EDIT (1.12.2016):

Nyni si muzete stahnout cestinu/slovenštinu a jeji pripadne aktualizace pres Auroru!

Edit (10.1.2017):

Aktualizace češtiny, opraveno několik slov.

Edit ( 26.1.2018):

Z důvodu občasných výpadků RMS fóra byly přidány další 2 servery na stažení - webshare a fastshare.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

JJ vyjde už možná dneska, ale nebude to konečná verze, což doufám nebude vadit :cool:

Toho textu tam dost přibylo a musím zkontrolovat celý překlad protože se pár věcí změnilo.:angry:

EDIT: tak jsem nahodil do prvního postu novou verzi češtiny tak stahujte a zkoušejte, samozřejmě budou asi v překladu chyby, a ani jsem ho nezkoušel, nejsem doma u Xboxu.

 Já jsem ji ještě vůbec netestoval, je to na vás pánové a dámy, za případné škody neručím. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

jj, verim ze se tesite, delam na prekladu, uz mam asi 70-80%, toho textu dost pribylo, skoda ze neni cestina z 0.5b kompatibilni, musel jsem pouzit 0.6b anglickou a tu prelozit na 0.6b ceskou, zkousel jsem ji a funguje.

Takze vydrzte, snad jeste dneska vecer tu nahodim prelozenou verzi a spilecne doladime pripadne chyby.

EDIT (27:11:2016):

Tak jsem nahodil konečně češtinu pro Auroru 0.6b, je v prvním příspěvku na teéto stránce, tak stahujte, testujte a dejte vědět jak šlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, jsem v RGH začátečník, mohl by jste někdo sepsat kompletní postup instalace Aurory pro blby ( pro mě ). Mám FSD3 a chtěl bych tam dát auroru hlavně z důvodu češtiny a stahování coverů k hrám, mám malého syna a hru si vybere podle obrázku, neumí ještě číst.

Díky za pomoc, kdyby byl někd ochotný klidně poradit po telefonu, klído zavolám, předem děkuji.

Mafri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Takže jsem dnes postnul do prvího příspěvku oficiální češtinu do Aurory 0.6b, tak stahujte a dejte vědět jak jste spokojeni.

Jinak jsem kontaktoval jednoho admina z RMS fora a poslal mu češtinu, takže časem asi bude součástí celé Aurory. :biggrin:

 

TO Mafri:

Auroru stáhni zde http://phoenix.xboxunity.net/#/news

Poté ji rozbal a nakopíruj na HDD v Xboxu, nakopíruj si tam i češtinu z prvního příspěvku tam kam patří a pak je třeba pak spustit Dashlaunch, ten bys měl mít v Xboxu, rozklikni první položku Paths a v ní je Default = HDD1/FSD nebo něco/default.xex u něj změň cestu z "FSD nebo něco" na Auroru na default.xex soubor (Default = HDD1/Aurora/default.xex) a ulož nastavení, dej RB, objeví se obrazovka s uložišti v Xboxu ,HDD, flash atd a zde je třeba uložit nastavení, myslím že je to X(Save) měla by se objevit nabídka co které tlačítko dělá.

Pak z Dashlaunch vyjedeš a měla by ti najet Aurora v angličtině a v ní změníš jazyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jinak by se mel vsem uzivatelum behem par dni objevit ve Skriptech LanguagePackDownloader coz je skript, ktery obsahuje ruzne jazyky ke stazeni vcetne moji cestiny.

Staci na nej najet, zmacknout A, vyjede vam seznam jazyku, muj je czech by basildon, vyberte ho a stahnete cestinu pokud mate treba anglictinu nebo aktualizaci cestiny, pote je treba jen Restartovat Auroru aby doslo k aktivaci nove cestiny.

Takze kdo je nedockavy si ji muze stahnout hned v prispevku vyse a kdo si pocka, najde ji v LanguagePackDownloaderu az se objevi ve Skriptech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nova Aurora je super, hlavne Skripty (tl. Zpet - Skripty) v Repo browseru, je tam vyber hotovych skriptu ale zajimave jsou Utility skripty, Info o konzoli, Teplota, Pocasi (je treba se registrovat na wunderground.com pro Api key) atd.Jeste by se tam mel objevit ten LanguagePackDownloader takze budete mit aktualni verzi cestiny kdyz tento skript spustite, zkousel jsem ho a funguje skvele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

System link jsem vubec nezkousel, ale je tam utility script co ukaze Top5 nejvic hranych her pres Link, takze adi funguje ;-)

Jinak jsem hodil maly update cestiny ale jen na RMS forum (posledni odkaz na stažení) , zmenil jsem asi 4 slova, na funkci to nema vliv :-D

EDIT 1.12.2016:

Nyni si muzete stahnout cestinu a jeji pripadne aktualizace pres Auroru!

Navod je v prvnim prispevku na teto strance!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Do prvního příspěvku byl přidán odkaz na slovenský překlad Aurory 0.6b, slovenština byla také přidána do LanguagePackDownloaderu.

Slovenský překlad udělal uživatel veduci ve spolupráci s lubek76 s použitím mého českého překladu :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Mohu se zeptat:

Fungují vám v nové Auroře "Trainers" ? 

Normálně jsem to zkopíroval ze staré Aurory, ale nenabízí mi to možnost Trainer spustit. Když spustím starou Auroru, normálně to tam šlape.

Nevíte, kde je problém ?

Kde se dají stahovat ty další skripty do nové Aurory ?

 

Díky, DvB.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Trainery jsou takove cheaty, nepouzivam a nezkousel jsem, ale kouknu na to a zkusim zjistit proc to nefunguje.

Skripty najdes ve Skriptech - Repo Browser posledni polozka, je tam nekolik skriptu, pocasi, info o konzoli, teploty, jazyky atd.

Edit: Tak asi vim proc ti nejdou trainery, puvodne byly v Aurore 0.5b trainery v adresari aurora/trainers a nyni v Aurore 0.6b patri cheaty do adresáře Aurora/User/Trainers/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Aktualizoval jsem češtinu pro Auroru 0.6b, opravil jsem několik slov:

1. Podrobnosti (Y) - Snímky Obrazovky (moc dlouhé) na Snímky ze hry

2. Nastavení - O aplikaci / O programu na O programu / O programu

3. Nastavení - Moduly - Freestyle Plugin - Vyfocení obrazovky? na Snímek obrazovky

4. Změnil jsem slova Levý spouštěč / Pravý spouštěč na Levá spoušť / Pravá spoušť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Koukam ze se cestina libi, 231 stazeni starsi verze a uz se ujala u nejnovejsi opravena cestina. :cool:

Pokud najdete chybu nebo chcete neco v cestine opravit, dejte vedet.

Stahujete cestinu pres Xbox (LangPack Downloader) nebo ji kopirujete z PC/flashky do Xboxu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu