Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

EA Access


David007

Otázka

Zdravím, mám na svém profilu zaplacenou službu EA Access a synův profil mám nastaven v rodině. Mladej chtěl hrát přes svůj profil Battlefront, který máme z EA Access a nejde mu to spustit a píše to něco ohledně EA Access. To není jako Xbox Live Gold, že stačí aby byl na jednom účtu? Nebo mám jen něco špatně nastavené? Díky.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Něco bude špatně nastavené, protože to je stejné jako Xbox Live. Mám to taky tak, EA mám koupeno na jednom účtu, u kterého mám nastavené v xboxu "This is my home xbox"... a vždy když se přihlásí někdo jiný s jiným účtem, tak má odemě xbox live i EA access.. Když jsem neměl nastavený "My home xbox" tak jsem se vždy prva musel přihlásit na ten účet, kde je EA a Xbox live.. Pak jsem se přihlásil na účet na kterém chci hrát a šlo to, jen to bylo zbytečné sdržování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu