Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý chcel by som sa opýtať dajú sa prihlásiť 2 ps3 na 1 psn? Skusali sme to a kamaratovi to nejde neviete co s tym a uz som ho aj deaktivoval cez pc a mne sa prihlasilo a jemu nechce  čo stym resp. By som chcel  mu dať len hru

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsi se ani neobtěžoval přečíst pravidla fóra a rovnou jsi je porušil v jednom z nejzávažnějších bodů, udělil jsem ti rovnou BAN.

Takže až si to zde budeš číst pod svým duplicitním účtem @Jarek0069 (který jsem ti díky schovívavosti rovnou nezabanoval, ale pouze udělil napomenutí), tak věz, že při dalším nerespektování pravidel ti bude přístup na fórum znemožněn natrvalo.

Mimo to, pod svým výše uvedeným duplicitním účtem jsi se na úplně stejnou věc ptal nedávno, dokonce dvakrát, na což jsi byl upozorněn. Kromě toho se ti dostalo jasné odpovědi. Pokud s tím máš stále nějaký problém, tak ho hledej mezi gaučem a ovladačem od konzole a rozhodně ho neřeš ničím tam stupidním, jako je založení nového účtu a zopakování dotazu.

 

banned.jpg

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu