Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

V 3. 6. 2019 at 9:26, Jonny1619 napsal:

Ahoj, mám doma na testování 55palcovou verzi Sony AG9 společně se soundbarem Sony HT-X8500. Pokud by vás náhodou něco zajímalo (a třeba i o této televizi nebo soundbaru uvažuj ete), napište a můžu případně zjistit. Později budu mít zpracovanou na oba dva kousky i plnohodnotnou recenzi. 

Sony.jpg

Mna zaujimaju 3 veci:

aqustic surface - nahradi soundbar?

jas - postacuje na hdr sceny?

input lag - znatekny/neznatelny?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 2 weeks later...

Už ne, ale chápu, že momentálně loňská je ještě lepší poměr výkon/cena, protože nový obrazově nenabídnou nic novýho, akorát mají dvojnásobnou RAMku, díky který to nádherně sviští 🙂

 

Měls koupit 65OLED873 za 30k z CZC, to byla velmi příjemná akce.

 

Případně ještě půl roku počkat, protože když padá doporučená MOC na trhu, padá i cena u Fancy 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče OLED, tak Sony je TOP, o tom žádná. Já právě se nechal zlákat tím Philipsem a předtím jsem měl XE9005 a experimentoval jsem dost i s Q8DN a musim říct, že po tom, co máš TOP LCD FALD VA, tak ten OLED nevnímám jako žádnej zázrak. Některý scény ten OLED prostě nemůže usvítit a nemá to takový koule. Ambilight je fajn, ale na clouding tolik citlivej nejsem teda. IPS mi teda do baráku nesmí, ale u VA je to naprosto v cajku. I ten Android má Sony víc vychytanej, tomu Philipsu to všechno trvá nějak dýl, ale já jsem vesničan a mám času dost 😉 , tak mi toto nevadí, ale chápu, že urban boys by z Philipsu blahem zrovna neuprdávaly blahem 😉

 

Akorát mi připadá ten rozdíl ceny neobhajitelnej u Sony OLEDů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak starší Philipsy měly ten input lag opravdu nehratelnej, možná šachy hrát šly, ale to je tak vše. Nový se zlepšily, ale pravda, že na Samsung to má ještě daleko. Kdo chce na hry, tak Samsung je TOP od 55" a současně od RU8002 a QLED jsou to 120hz VA, nízký lagy, VRR Freesync, takže pro hry co víc chtít. Zase Sony má top multimedia (mrskneš tam Kodi rovnou, nemusíš přes Xbox nebo jinou krabičku) a přehraje ti vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako furt v něčem mou bejvalou XE9005 oplakávám 🙂, ale dneska jsem ji poslal do světa a zároveň do dobrých rukou. Nechápu, proč jsou všici z těch OLED tak uchcaný..vždyť když máš výbornou LCD, tak si OLEDem ve všem nepomůžeš. Možná bych byl z oledu taky vytřískanej, kdybych neznal, co uměj top elcédéčka. 

Hlavně nezapomínat, že pokud Sony, tak FancyTV (obchod@fancytv.cz) a pokud Samsung, tak o to víc ;))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, pejtrix napsal:

taky se pripojusu se svoji sony 65 Xf900 obraz skvely jak filmy tak hry, ale nez jsem si obraz posteloval na hdr hrani to byl docela porod :D

Co si steloval na hdr hraní??? Koukni na tohle a mas vystrane a nakalibrovane a uz nemusis nic stelovat a bude vse paradni. Ja to tak udelal u moji a obraz to vylepsilo paradne.

https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x900f/settings

před 14 hodinami, indeshit napsal:

Jako furt v něčem mou bejvalou XE9005 oplakávám 🙂, ale dneska jsem ji poslal do světa a zároveň do dobrých rukou. Nechápu, proč jsou všici z těch OLED tak uchcaný..vždyť když máš výbornou LCD, tak si OLEDem ve všem nepomůžeš. Možná bych byl z oledu taky vytřískanej, kdybych neznal, co uměj top elcédéčka. 

Hlavně nezapomínat, že pokud Sony, tak FancyTV (obchod@fancytv.cz) a pokud Samsung, tak o to víc ;))))

A za co si vymenil ?

před 12 hodinami, taurus napsal:

Ako to je s Input lagom u 55XF9005? Recenzie pisu 25-40ms. Je to viditelne pri hrani na PS4?

Co furt mate s impit lagem boha. Je podobny jak u xe9305 co mam. Pri hrani je to uplne pohodicka. 

https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x900f

před 14 hodinami, indeshit napsal:

Jako furt v něčem mou bejvalou XE9005 oplakávám 🙂, ale dneska jsem ji poslal do světa a zároveň do dobrých rukou. Nechápu, proč jsou všici z těch OLED tak uchcaný..vždyť když máš výbornou LCD, tak si OLEDem ve všem nepomůžeš. Možná bych byl z oledu taky vytřískanej, kdybych neznal, co uměj top elcédéčka. 

Hlavně nezapomínat, že pokud Sony, tak FancyTV (obchod@fancytv.cz) a pokud Samsung, tak o to víc ;))))

Vsichni se honi za temnou cernou ale ostatni veci je nezajimaji no. Presne tak treba se prvne podivat na top LCD a pak srovnavat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem za 65OLED873 Philips OLED. Byl jsem motivovanej hlavně přechodem na větší úhlopříčku. Původně jsem pokukoval po KD65XF9005 za 32k a nebo QE65Q8DN za 30k, ale vyhrála nakonec zvědavost. 

Jako jsem spokojenej, to ne, že ne. Samozřejmě android byl pružnější na Sony. Sony mě nasrali servisem - u XE9005 se mi udělal pruh vadných pixelů na displeji a oni nemají premiový servis jako Samsung, kterej ti přijede domu a všecho pořešej přímo na místě. U Sony to bylo strašnýho sraního, což vedlo ke 27 dnům bez TV. Samsung za mě nejlepší po stránce ovládání a v kategorii LCD nejlepší obraz, ale odradila mě slabá multimediální podpora -chtěl jsem Android, aby Kodi bylo integrované přímo do TV.

OLED je každopádně přes den naprosto tragickej, prostě to neusvítí, ale ambilight v totalní tmě je fakt parádní, takže filmovka super. Pro paření bych u toho Samsungu zůstal, ale nestalo se. Uvidíme.... nakonec vzejde v platnost článek 13, Kodi ztratí smysl a budu litovat, že jsem si nevzal Q8DN :))) ...uvidíme

Člověk nesmí moc váhat, pak si jinak nic nekoupí. Původně jsem chtěl čekat na microLED a byl dost oledhater, což jsem částečně i teď, ale s nohama pevně na zemi 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu