Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fsd rgh a atd.


Recommended Posts

Zdravím mam xbox necely rok. Jedna se o model vyrobeny v roce 2009. Původní majitel ne flashoval pochybuji, ze na nem pujdou rgh atd. . Nechal jsem si to flashnout. Otázka zni jak jako laik poznám ze na nem je rgh a jak na něj mužů nahrát fsd či auroru. Předem děkuji za odpověď :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nechal sis ho flashnout znamena co?

Flash vetsinou znamena uorava mechaniky pro hrani palenych DVD a pak je RGH uprava pro hrani her z hardisku.

Mohl bys to poznat pokud ti najizdi FSD/Aurora po startu Xboxu a nebo pokud najede original MS dash tak bys mel mit ve slozce/karte Games polozku XexMenu, to vse by ti mel vysvetlit dotycny co ti tu upravu delal a mel by ti tam i nakopirovat a nastavit Auroru, Dashlaunch, XexMenu.

Aurora se nakopiruje do Xboxu a v Dashlaunchi se nastavi cesta do Aurory na default.xex soubor aby najizdela po startu Xboxu.

Vse je zde jiz na foru reseno, procti si sekci Jtag/Rgh atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem udělat úpravu mechaniky, najíždí mi původní MS dash. Ohledně rgh jsem s chlapem co mi dělal úpravu mechaniky nebavil pac jsem o tom v te době nevěděl a nezajímal, az ted. Takze vůbec nevím jak postupovat a hlavně jak poznám rgh ze ho mam či ne. To xex menu nemam pac jsem sehnal verzi 1.1 a snažím se sehnat 1.2 zatím ne uspesne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Az si nechas udelat RGH budes mit vse v Xboxu uz od člověka co ti RGH udela a mel by ti i vse vysvetlit a nastavit.

V tuto chvili tam nedostanes nic, mas jen flashlou DVD mechaniku pro cteni palenych her!

Flash a RGH jsou dve uplne odlisne veci, ktere nemaji nic spolecneho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

S jistotou, jestli má Xbox RGH to zjistíš tak, když konzoli zapneš tlačítkem pro vysunutí DVD. Pokud najede originál dashboard, tak RGH nemá (při instalovaném RGH najede prostředí Xell - modrá obrazovka linuxu).

Jinak konzole z r. 2009 bude nejstarší model FAT, kde pokud se nejedná alespoň o nejnovější revizi JASPER stojí za zvážení, zdali má RGH vůbec smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ano, můžeš. Současná aktuální verze DB je 17511 a tuším, že ti žádné zlepšení nepřinese (myšleno ve vztahu ke hrám, na tvé současné verzi bys měl být schopen spustit do dnešního dne vydané hry). Rozdíl bude jen v XBlive, kdy k přístupu je vyžadována vždy poslední aktuální verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Zdravím.Nevím zda jsem tu správně,ale prosím o pomoc či radu.Pořídil jsem xbox 360 rgh a mám Freestyle 3 a nevím kde a co nastavit,aby se automaticky stahovaly obaly her.Vrtal jsem se v nastavení 3plugin datapotr a broadcast port a uplně jsem to rozházel,že nevím co tam má být za hodnoty a ani se nemohu připojit k jqe360.com..S aurorou už zkušenosti mám,ale zas nevím jak natavit,aby se xbox spouštěl automaticky do aurory.Hledal jsem ve foru,ale dost se v tom plácám.Je prosím někdo,kdo by mi to prosím vysvětlil po lopatě?Omlouvám se za tolik otázek,ale uplně jsem se v tom ztratil.Děkuji moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Stahni Auroru 0.6b, rozbal, nakopiruj do Xboxu.

Potom spust Dashlaunch a nastav si v Default path cestu k Aurore na soubor default.xex , uloz a bude ti najizdet Aurora po spusteni.

Freestyle uz je stary a ukoncena pidpora, proto ti asi nejdou v ni stahovat obaly.

Nainstaluj Auroru a melo by vse fungovat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

spust Dashlaunch a nastav si v Default path cestu k Aurore na soubor default.xex , uloz a bude ti najizdet Aurora po spusteni.

Ulozeni provedes pres RB tlacitka na ovladaci se prepnes na tabulku s disky a das myslim X ulozit.

Koukni kdyztak na YouTube tam budou navody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu