Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nioh


mirai_trunks

Recommended Posts

Zdravíčko pánové, začal jsem hrát  a potřeboval bych poradit s některýma položkama u kováře. Prodej a kupování chápu, vykování taky, ale není mi jasné to Soul match, refasion a reforge. U toho reforge se nějak mění vlastnosti zbarní a pancíře? Zkusil jsem to a zmizela mi vlastnost co tam byla a místo ní byla jiná, ale vůbec jsem nepochopil smysl. Jestli ta nová vlastnost je lepší, nebo horší. Díky za info.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Soul match zvedne lvl zbrane co mas rad a pouzivas na lvl jine zbrane. mas mec lvl 30 kde se ti libi sekundarni skilly ale padne ti mec lvl 50 co ma vetsi damage. tak das soul match a vznikne lvl 50 mec se skilama z puvodni zbrane. Reforge muze zmenit nektere sekundarni skilly na jine, nahodne. musis hledat dele nez najdes co potrebujes. refasion pouze zmeni jak zbran vypada. nic vic. vizual. kazdopadne doporucim neresit kovare, zabijet mrtve hrace o nekolik lvelu nad tebou a budes mit vybaveni jak lusk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, mirai_trunks napsal:

Soul match zvedne lvl zbrane co mas rad a pouzivas na lvl jine zbrane. mas mec lvl 30 kde se ti libi sekundarni skilly ale padne ti mec lvl 50 co ma vetsi damage. tak das soul match a vznikne lvl 50 mec se skilama z puvodni zbrane. Reforge muze zmenit nektere sekundarni skilly na jine, nahodne. musis hledat dele nez najdes co potrebujes. refasion pouze zmeni jak zbran vypada. nic vic. vizual. kazdopadne doporucim neresit kovare, zabijet mrtve hrace o nekolik lvelu nad tebou a budes mit vybaveni jak lusk.

Super díky. Zatím jsem u druhého bose, ta pavoučí ženská, ta mi dává nafrak, absolutně se nechytám. Ta její elektřina je vražedná. Ale stejně, já mám level 18, ta mise je level 12, takže mi to přijde přehnaně těžké ten boss. Skoro vůbec ji neubírám, mám meč mám pocit 180 dmg, level 15 mám pocit a jen ji lechtám. Asi to chce víc cvičit :)

Jak to myslíš zabíjet ostatní hráče? Jsem offline, mám dát online? Ale nemám ps plus, tak nevím jestli to má vliv. Nebo myslíš, ty červené meče co jsou v zemi? To občas dělám, ale nic extra bych neřekl, že z nich padá, ale je fakt, že si vybírám spíš na stejné urovni jako jsem já.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji opět poradit. Nemůžu si pořád přiřadit tu omnyo magii. Naučené už to mám v Dojo, přidal jsem i ty zkušenostní body, mám tam na výběr ze tří talismanů, ale pořád je to šedé, nemůžu to přiřadit, pořád mám jen tu druhou magii, ty hvězdice. Už nevím co mám ještě mít, aby mě to pustilo :(

Edit: Teď mě napadlo, že nezvyšuju magii, zatím jsem ji zvýšil jen o 1 bod tedy na 6, myslíte, že je to tím?


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, okajos napsal:

sice neporadím-tuto hru jsem zatím neměl ...ale snad nedostanu ban za pozdrav z Otic u Opavy....jsme od sebe hodně blízko :)

Ahoj, taky zdravím. Je to dobrá hra, jen pořádně o nervy. Ale pokud bych měl srovnávat, víc se mi asi líbil Bloodborne. Měl lepší atmosféru a i rpg prvky se mi líbily o něco víc. Ale rozhodně stojí za to si ji zahrát :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, mirai_trunks napsal:

Tak koukám, že kolega podleh a hru prodal;)?

Sakra, nakonec jsem rychle prodej ukončil a ještě to zkusím. Naštěstí se nikdo neozval :)  Je to, ale fakt o nervy. Co mě trošku zaráží je, že mám pocit, že je snad pomalu jedno jaký level mise má, protože to snad na hraní nemá skoro žádný vliv. Já jsem level 47, mám slušné vybavení a dal jsem si misi level 15 , říkám si jen si zablbnu, ale dávám nepřátelé skoro na stejný počet úderů jako u vysokých levelů, nějak ten jejich systém nechápu. V Bloodborne, když jsem si dal později znova první mise, tak jsem je dal na jednu ránu, protože jsem byl mnohem výš. Je to, ale ta mise co se sama občas obnovuje, hraju polsky, tak nevím jak je to anglicky, ale jsou to ty dvě kolečka na mapě, kde se pořád generují nějaké nové mise, ale většinou jsou level 120 atd. Byla tam level 15, tak jsem ji chtěl zkusit. Ale je to těžké i tak, nechápu.

P.S. Mirai, ty už jsi to dohrál? Zajímalo by mě jestli jsi si někdy přivolal někoho na pomoc, nebo jsi to dal všechno sám? Já si přivolal jednou na vedlejší misi  a jednou na hlavního bosse, toho umiboze. Vždycky mě zabil na konci, jak vylezl z té vody, jinak byl lehký a neměl už jsem na to nervy. Už mi skončilo plusko a obnovovat ho zatím nebudu, tak to budu muset už dávat všechno sám. Manželka už mi nadává, že to mám prodat, že jsem z toho nervozní a jenom řvu :)




 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem zatim ve ctvrtem regionu, mam nahrano neco okolo 45 hodin. Hra je to skvela, ale Bloodborne me bavil prece jenom o trochu vic. Vetsinou nemam s klasickyma enemakama problem, krom Raven Tengu, to je moje nemesis. Ale bossove, to je jinej level. Uprimne rikam, ze uz jsem si nekolikrat musel prizvat jineho hrace na pomoc, jelikoz uz by me Nioh stal ovladac. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Já to dohrál, mám Platinovou trofej. Hrál jsem na Pro v modu 60fps. Ty mise co se obnovuji jsou extra tezsi nez zbytek, ale padaji lepsi veci. Nezalezi moc jakej jsi lvl, spis mit dobrou zbran co ma sekundarni skill dobré škálování hlavniho atributu. pak mas vetsi damage a je to ok. V téhle hře musíš být pořád ve střehu a kce to klid a naucit se co funguje na jaké monstra. menit postaveni zbrane vzhledem na koho utocis. Jinak bossové jsou težký než zjistíš co naně platí. V Bloodbornu mi prisli tezsi ale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, kdo se v tech sekundárnich skillech má vyznat, to je kolikrát psané tak divně, že vůbec nechápu co to znamená :) A co je hlavní atribut? :) Já zvyšuju různě v poměru, kdyby jsi zyšoval jen třeba zdraví, tak je to o ničem ne? To je taky vždycky prekérka, co zvyšovat. Jinak hraju na pročku a taky 60 fps. Ty vole na tohle platinu? To jsi dobrý. Já hraju s katanou a sekerou. Mám pořád tu katanu od té ženské co mě učí tu magii omnyo. Jen zvyšuju level. Damage 268 mám pocit a asi 310 sekera, ted začínám třetí mapu.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

zbrane maji hlavni atributy. katana ma srdce. a kdyz je i sekundarni atribut +damage od srdce tak mas vetsi skalovani damage. ja jel hlavne +damage abych mel trosku zivota a neconabych mohl nosit vybaveni. dulezita vec je udrzet pomer vahy obleceni a toho co uneses pod 70% zlute procento. jinak mas pomalejsi a kratsi uskoky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, mirai_trunks napsal:

zbrane maji hlavni atributy. katana ma srdce. a kdyz je i sekundarni atribut +damage od srdce tak mas vetsi skalovani damage. ja jel hlavne +damage abych mel trosku zivota a neconabych mohl nosit vybaveni. dulezita vec je udrzet pomer vahy obleceni a toho co uneses pod 70% zlute procento. jinak mas pomalejsi a kratsi uskoky.

Aha ok. Jeste se casto u zbrani u tech skillu objevuje vlastnost, ted ji mam u katany cesky to je neco jako redukce dopasovani dusi mam tam 90 procent nebo je 70 procent co to je? Myslel jsem ze to ma vliv kdyz zvedas u kovare level zbrani ale tam se plati zlatem tak nevim na co to je? Tak anglicky to je soul matching cost reduction. Mám to u katany a 90 procent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, mirai_trunks napsal:

redukuje to počet zlaťáku co stoji soul matching. pokut upgradujes stejnou zbran cena stoupa astronomicky.

Promin, to nechápu? Já ma  teď tu katanu je tam redukce 90 procent. Kdyz si u ni budu chtít zvětšit level, tak nesmím použít stejnou zbraň, ale jinou třeba sekeru s vyšším levelem? Nebo klidně katanu, ale nesmí to být ta samá zbraň?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak jsem to po 2 mesicich znova nainstaloval a zacal od zacatku s novou postavou, tentokrat sekyru jedu. cetl jsrm, ze katana dostala nerf v patche 1.06 a moje stara postava ma katanu:) nicmene, je mnohem min mrtvych tel hracu vsude. min lidi to hraje nejspis jiz, zatim sekyra je OP dost. uvidime jak mne to chytne v utery vychazi the surge, coz bude podobne maso akorat scifi:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je super... Jo vím Surge, od tvůrců Fallena, to byl taky záhul. A bude Bloodborne 2, to bude taky něco. Co myslíš tím, že dostala katana nerf? Chlape mě je skoro 39, tak ty dnešní výrazy a anglické zkratky moc nedávám, ale učím se :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

nerf=snizeni ucinnosti zbrane optimalizaci od tvurce hry. hele neboj, nejsi jedinej komu táhne na 40;) Kde jsi vykoukal Bloodborne 2? ještě dneska objednám nějakou sběratelskou edici:) Bloodborne byl duvou proc jsem koupil ps4:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, mirai_trunks napsal:

nerf=snizeni ucinnosti zbrane optimalizaci od tvurce hry. hele neboj, nejsi jedinej komu táhne na 40;) Kde jsi vykoukal Bloodborne 2? ještě dneska objednám nějakou sběratelskou edici:) Bloodborne byl duvou proc jsem koupil ps4:)

Aha, proč to snížili ♥♥♥i? Takže je to teď "nejhorší" zbraň? To asi ne doufám :) O Bloodborne psali mám dneska na Eurogameru, že bude na 99 procent přrdstaven na E3. Já Bloodborne považuji za njelepší hru na PS4. Úžasná hra, ta atmosféra, ještě lepší než Dark Souls, ale ten jsem dohrál jen třetí díl. Jinak jsem spíš na akční adventury. Za nej považuji všechny díly Tomb Raidera. Na RPG až tak nejsem. Ale čest vyjímkám jako všem dílům Zaklínače, Dragon Age. Tam to bylo jednodušší, ty japonské rpg , to je masakr, ty písmena B+ C-, D a všechno to kutění kolem to je na mě moc. Ale tak nějak to vždycky dám, asi náhoda :) Tak to jsem rád, že nejsem jediný, manželka už mi říká, že jsem jediný takový "starý" hráč :)

Tady z Eurogaemru: - Bloodborne 2 na E3 je na 99 procent jisté, tvrdí šéf firmy stojící za Ori and the Blind Forest. Asi o tom něco ví ze svých zdrojů?




 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se optat. Celou hru jsem byl tak nejak s levelem postavy v pohode, ale momentalne v patym regionu, kde se nachazim, uz mam znacny problemy. Jsem na levelu 100, a a dalsi pribehova mise je level 111. Zkusil jsem to, ale nedavam to. Vsude je spousta tech velkych Yokaiu, se kteryma mam problem i kdyz pouzivam Living Weapon.

Pozadavek hry na level postavy skace nahoru hrozne rychle, pritom behem pribehovych misi ziskam +2-3 levely, ale dalsi mise je +8. To nemam sanci behem vedlejsich misi ziskat.

 Farmili jste nekde behem hry, pripadne kde? Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu