Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nioh


mirai_trunks

Recommended Posts

Taky si myslím, že jde hlavně o výbavu, ikdyž souhlasím, že to jde strašně rychle nahoru a nemáš šanci držet krok, ikdyž děláš všechny vedlejší mise. Já jsem na začátku čtvrtého regionu a mám level 73. A jaké máš zbraně? Jaký level a jaký damage? Je fakt nejlepší vyvolávat ty borce. Já jsem za posledních 20 borců, ani jednou neprohrál. Vemu sekeru, roztočím se, nebo i jen sekám prorazím jim obranu a jsou v dupě. A vybírám 10+ level výš než jsem já. Ale jinak jsem se dal cestou, že mám vykutěnou magii omnyo a používám zpomalení, pomalou obnovu ki a to, že mi jejich útoky dávají menší damage. Tohle fakt pomůže. Hlavně to zpomalení, je k nezaplacení. Ze začátku máš jen 2x a když dokončíš v Dojo veterán omnyo, tak nakonec jich mám 6x a to už sakra pomůže.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, mirai_trunks napsal:

joo sloth spomalovaci magie je pěknej cheat;)Ale dá se to i bez magie a ninjutsu. pouze katana a ggg

Jj, souhlasím, je to trošku podvod, ale mě to vůbec nevadí, jinak by mě kleplo :) Každopádně už, ale pořád hraju sólo, tak alespoň něco. Použil jsem pomoc zatím jen 2x. Jo a když máš tak rád souls hry, hraješ i něco 2D? Vyšla totiž hra Salt and Sanctuary, která se považuje za 2D souls. Já udělal asi tři bosse a pak už jsem se k tomu nedostal, ale je to dobré. Recenze: https://games.tiscali.cz/recenze/salt-and-sanctuary-recenze-273301 ale asi to znáš.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Nioh po 60 hodinach pokoren, na konci jsem to vzal hopem. :D Kazdopadne Bloodborne zustava neprekonano. Je to fajn hra, ale nekolik veci me stvalo. Stereotypni soundtrack, malo typu nepratel a vedlejsi mise, ktery se odehravaly ve stejnych mistech jako ty hlavni. Celkove asi 8/10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem me prekvapuje, jak tu vsichni pisou o strme krivce obtiznosti. Me osobne spis prislo, ze jsem porad prelevelovanej. Nez opustim region, tak dodelam vedlejsi mise a kodama blessing pouzivam na vic dusi. Jinak ta hra je naprosto vyborna. Jedine co mi trochu mrzi je, ze atmosfera neni tak hutna jako v Bloodbourne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokut más vybavení, hlavně zbran o 20lvl vejš než máš lvl svůj si vklidu.jsem začal odznova a pred pani vampirovou boss 3 jsem mel komplet fialove vybaveni vcetne mece a 250damage na lvl 18. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ikdyž vyvolávam borce o 15 lvl výš než já, třeba teď já 75 on 90 těším se co vypadne a má meč 80 lvl. A tak je to pořád, ještě jsem nenarazil na někoho, kdo by měl výbavu víc než svůj level, nebo jen o něco vyšší. To mě vždycky nasere. Každopádně jsem ve čtvrtém regionu a mám komplet všechny vedlejší mise a jsem fakt škudlík, takže jakmile mám nahrabáno hned jdu na lvl a stejně je teď hlavní mise 78  já mám 75. Krok neudřžíš, ale hlavní jsou zbraně. Mám meč 515 dmg a sekeru 540 tak nějak.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. května 2017 at 19:00, mirai_trunks napsal:

jak jsem psal. mise jsou prumernej lvl vybavrni co bys mel mit ne tvuj level. na ng+ pak to zacina na 150 a skace po 30ti takze to tak snadno nedozenes levelem postavy

Kolego, ještě dotaz, co to jsou ty killing strike. Mám meč a měl jsem i předtím u zbraně napsané life recovery by killing strike. Takže mi to vrátí 155 životů, pokud použiju killing strike, ale nevím přesně co to je. Dík

Edit: Jo a jak píšeš ten level vybavení. Ted jsem v pátem regionu a hlavni mise je 103, mám zbroj 99 a mec 102, takže teoreticky bych měl ještě navysit hlavne zbroj, než se do mise pustím?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Ahoj,
chci se zeptat,jak je to s obtížností.

Dark Souls 2,3 jsem dohrál,trojka pro mě byla už docela tuhá.Bloodborne také dohráno,ale skoro každý boss fight s pomocí.

Nioh vypadá zajímavě,ale neni moc tvrdej?Takovej Dark Souls 2 byl přiměřenej.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, NuDiXs napsal:

Ahoj,
chci se zeptat,jak je to s obtížností.

Dark Souls 2,3 jsem dohrál,trojka pro mě byla už docela tuhá.Bloodborne také dohráno,ale skoro každý boss fight s pomocí.

Nioh vypadá zajímavě,ale neni moc tvrdej?Takovej Dark Souls 2 byl přiměřenej.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 

Těžko říct, já osobně bych řekl, že bloodborne, byl těžší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
V 13. 12. 2017 at 13:25, NuDiXs napsal:

A kde si skončil?

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 

Zdar,jak jsem začal ,tak jsem skončil.Musím si na pc nastavit ovladač aby automaticky zaměřoval,jako na ps4 protože se ke mě hned dostanou a tak je to dost těžké.Skoro nehratelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu