Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ghost Recon Wildlands - Beta invite


Fenri

Recommended Posts

Zdravím,

jelikož mi zatím nepřišel Beta Key do Ghost Recon Wildlands (a kdoví, zda vůbec příjde), napadlo mne založit toto vlákno proto, že každý kdo už Beta Key má může pozvat další 3 hráče do bety. Takže pokud je tu někdo, kdo třeba nemá koho pozvat a nějaký "invite" mu zbyl, budu vděčný za pozvánku. Pokud mi příjde nějaký kód tak se s někým klidně také podělím. Věřím, že nás takových je více :)

Gamertag: FenriCZ

Za případné pozvání předem díky. edit: pozvánku už mám, tak mne už posílat nemusíte.

Užitečné info: případné kódy do bety můžete uplatňovat zde http://ghost-recon.ubisoft.com/wildlands/en-GB/beta-redeem/

Dodatek: Jak jsem zjistil, pozvánky se posílají přes ubisoftí portál takže pro invite je třeba znát ID účtu na uplay, takže kdo hledá invite piště zde Uplay účet který máte spojený s PSN, ne jen PSN protože ten můžete mít jiný a na uplay nebudete k nalezení :).

Dodatek #2: Invite probíhá následovně, dostanete e-mail pozvánky, dle instrukcí v mailu se musíte se připojit ke svému účtu Ubi. Do cca 30-ti min by měl dorazit další e-mail s kódem pro uplatnění v PSN. (Mě e-mail přišel až asi za hodinu, komu by to nechodilo stále zkuste se připojit do svého Account managementu)
více info k tomuto zde: https://support.ubi.com/en-GB/faqs/000026190/Friend-referral-in-Ghost-Recon-Wildlands-closed-beta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne ten sony web nejak blbne...tak request hod i ty...snad to nejak pujde...

tak mi to hlasi,ze te nemam v ubisoft friends...ze nejsi na tom jejich ubisoftim clubu...

kdyby ses tam registroval,tak moje ID je porad rmrazik ....

to je teda peklo... :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na webu ubi jsem zaregistrovaný taky, tam mám účet jako: Fenri.CZ (je tam ta tečka navíc, zakládal jsem to na PC kdysi), takže možná proto :)

PS: Nemám to koukám propojený s PSN tak proto se to nebaví a když dám propojit, tak to hodí chybu PSN :D Se s tím nějak poperu ještě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu