Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ghost Recon® Wildlands


tofi

Recommended Posts

Mám stejný problém. Čekám na aktivační klíče preorder DLCček, které mi mají přijít na email. Kód, který dostanete od prodejce se musí aktivovat zde https://ghost-recon.ubisoft.com/wildlands/en-GB/redeem (nutné se přihlásit přes uplay account). Poté budeme muset počkat, ptže na email zatím přijde pouze tato zpráva:

"THANK YOU FOR REDEEMING YOUR CODE FOR THE PERUVIAN CONNECTION ON PS4. YOU WILL RECEIVE A KEY TO UNLOCK YOUR CONTENT AT LAUNCH."

Hromada lidí už o tom diskutuje na forech. Viz http://forums.ubi.com/showthread.php/1600085-Dragon-Pack-And-Kraken-Pack-keys-!-Forums nebo http://forums.ubi.com/showthread.php/1599851-The-Peruvian-Connection

Doporučuju si přečíst tento odkaz https://support.ubi.com/en-GB/faqs/000026419/Контент-Season-Pass-для-игры-Ghost-Recon-Willdlands/ kde jsou různé verze rozepsané dopodrobna. Pak zjistíte, že "TBC" (to be confirmed), takže DAY-ONE DLC jak poleno :) nechápu, co Ubi sleduje touto distribucí klíčů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže pokud máte hru s bonusy objednanou z jrc a poslanou nějakou dopravou, počítejte se zničeným plakátem (beztak není o co stát, hnusného chlápka vidím každý den v zrcadle) a potrhaným aršíkem samolepek. Velkým plusem je bůček obalený v tričku, takže ten je aspon v pořádku :D A triko samozřejmě "M", takže mám aspoň dárek pro synovce.

A taky mi už přišel kod, sice jen na kraken pack, ale snad sa časem objeví i na tu misi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, IniTW8X napsal:

Mám stejný problém. Čekám na aktivační klíče preorder DLCček, které mi mají přijít na email. Kód, který dostanete od prodejce se musí aktivovat zde https://ghost-recon.ubisoft.com/wildlands/en-GB/redeem (nutné se přihlásit přes uplay account). Poté budeme muset počkat, ptže na email zatím přijde pouze tato zpráva:

"THANK YOU FOR REDEEMING YOUR CODE FOR THE PERUVIAN CONNECTION ON PS4. YOU WILL RECEIVE A KEY TO UNLOCK YOUR CONTENT AT LAUNCH."

Hromada lidí už o tom diskutuje na forech. Viz http://forums.ubi.com/showthread.php/1600085-Dragon-Pack-And-Kraken-Pack-keys-!-Forums nebo http://forums.ubi.com/showthread.php/1599851-The-Peruvian-Connection

Doporučuju si přečíst tento odkaz https://support.ubi.com/en-GB/faqs/000026419/Контент-Season-Pass-для-игры-Ghost-Recon-Willdlands/ kde jsou různé verze rozepsané dopodrobna. Pak zjistíte, že "TBC" (to be confirmed), takže DAY-ONE DLC jak poleno :) nechápu, co Ubi sleduje touto distribucí klíčů...

Člověče,jsi mi odpověděl přesně na můj problém :biggrin: akorát mám x one.Poděkování mi taky přišlo a 2 krát:biggrin: dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Též potvrzuji, že mi přišly oba klíče  "WE ARE HAPPY TO SEND YOU YOUR KEY FOR THE PERUVIAN CONNECTION / KRAKEN PACK ON PS4. Byl jsem trochu skeptický, ale víceméně běhěm 24 hodin Ubi poslalo.. Snad brzy i vám.

A ohledně trička, do objednávky na JRC jsem napsal, že chci eLko, a kupodivu mi dali L, asi jsem měl štěstí, narozdíl od vás :D 

Každopádně na GRN (Ghost Recon Network) mám založený task force squad:  [GRCF] Ghost Recon Czech Forces ,kdo chce, přidejte se :) 

@djbrouk: nz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Samozřejmě to je stejné jako beta, když beta byla plná verze - v podstatě demo pro hype před vydáním.

Hra má svoje mouchy, ale grafika mezi ně rozhodně nepatří :) 

IMHO zvykl jsem si na to jaká hra je a zkrátka si jí užívám. V coopu s mikrákem a normálními spoluhráči určitě ještě o stupeň lepší, ovšem ani singl neni zdaleka tak marnej, jako byl Division. Jenom si teda myslim, že bohužel Ubisoft opět promarnil potenciál. Prostě vyladit detaily, hratelnost (něco ve stylu heistů z GTA V), příběh, opravit bugy a byl by to skvost.

ještě edit: @Cartman182: k té grafice v noci, myslel jsi zřejmě fakt, že obraz je dost tmavý.. a ano, v týhle hře noc je opravdová noc a nebral bych to jako negativum, prostě zapneš nightvision a jedeš dál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole prej noc je noc :D ... aha a ty když jdeš v noci (myslím teď v reálném světě) tak ti problkávají keře okolo kterých deš? - pokud ano tak přestaň hulit a nebo fetovat :D 

 

Grafika mezi ně nepatří? - Sorry, ale toto není hra zrovna s grafikou u které by si lidi sedli na zadek. ... i Division má lepší grafiku jak tohle ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ IniTW8X on myslel v noci problikávající vegetaci, i mne to hodně vadí. Prostě jdeš a stromy blikajů šedočerně jak nějaký stromoskop :D Včera mi dokonce začala po dešti podobně blikat aj silnica, respektive jakoby vodní vyjeté "koleje" na ní.

 

A nezdá se někomu že po patchi trošku upravili ovládání aut?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Mandaz jo aha, toho jsem si nevšiml, protože v noci používám hodně nightvision, abych vůbec něco viděl. A taky mám ten pocit, že poslední patch trochu upravil ovládání aut, ale i helikoptéry mi přišlo.. Zase jsem ale narazil na jiné bugy, na které dřív ne.

@Cartman182 ...ano, grafika mezi největší chyby hry rozhodně nepatří. Jestli se sem tam objeví nějaký grafický glitch, pak jasně, je to velká hra, ale celkově se to pískoviště dost povedlo a ano Divison má taky skvělej visuál, ostatně atmosféra by se místy dala krájet.. pak ale člověk zpětně vidí ten downgrade oproti E3 a chce se mu akorát tak brečet. Nebudu tu startovat válku PC vs konzole, ale sorry jako.. téměř u žádné konzolové hry si na zadek z grafiky nesedneš, maximálně jsi mile překvapen a nadšeně pokyvuješ, že tak starý HW umí něco jako U4 nebo BF1 (například, nehrál jsem všechno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horizon.ma například pěknou grafiku a jak už zmiňujes tak i u4. 

Za mě se grafika nepovedla, za tebe ano... Nejspíš máme každý jiné nároky :). A tu bych to asi ukoncil, protože každý máme svůj názor z kterého neuheneme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ cartman182 přesně tak, na tom se shodneme, že se v tomto neshodneme :)  jenom abych upřesnil, měl jsem na mysli pískoviště jako celek, prostě ten svět.. pokud budu zkoumat textury do podrobna, zblízka a nimrat se v detailech (nejen v grafických), tak samozřejmě už to taková paráda neni.

@ figi-1 klidně si mě přidej, též se známým sem tam sbíráme collectibly a tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beta stejna jak full hra, graficky zadna slava, ale nejhorsi to neni.

Co me nejvic sere je to rally mezi stromy a jizda po skalach - jako by se nechumelilo :D

Ale beta me vzala, tak ted valime se znamym v coopu a v pohode - podle toho rozvetveni to asi bude hra na dele nez 14 dni, ale tezko rict :D

Pokud by se chtel nekdo pridat, hodte do zpravy PSN nick :)

 

Btw, jak je to s coopem, kdyz jsem do ted hral ve dvou a prizvu nove dalsi lidi, budu pokracovat od tama, kde jsem skoncil nebo se pribehove posunu jinam, kdyz nekdo bude na vyssim levelu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@D4ve budeš pokračovat tam, kde jsi skončil. Ta hra v podstatě příběh nemá, narazíš na mise, které se ti odemknou, když tě do nich jiní parťáci vezmou. Chci říct, že ty hlavní mise nemají posloupnost, v jakém pořadí je budeš plnit je jen na tobě. Pro příklad se s nimi připojíš v regionu A do 4té příběhové mise, přičemž samozřejmě se k prvním třem můžeš pohodlně vrátit později. Nic ve hře nelze minout. Takže narazíš na situaci, kdy zabiješ bosse a pak se vrátíš k nesplněné misi, kde jsi na něho nejdřív měl najít intel a dozvědět se, koho máš vlastně zabít a postavy to ani neokomentují jinak, než bylo vývojáři ve skriptu dáno. To jsou právě detaily, na které se nesmí při hraní moc koukat a jen si užívat to hraní na vojáčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak během tohoto týdne jsem narazil na bug, který mne opravdu hodně vytáčí. Najednou, z ničeho nic, minimálně jednou za seanci (cca dvouhodinové hraní v coopu) mi vypadne jak dalekohled tak i kaket (dron). Prostě mám je ve výbavě, dron je nabitý, dalekohled mám furt, ale prostě osel je nevytáhne. Pomože až má smrt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tohle byl jeden z mnoha bugů na které jsme narazily :D  ... například když už tedy zkousnu, že když je tam tak je tma a když je noc tak je noc ok , grafika dle mě otřesná, ale to už tu bylo.

Představte si situaci, jedete z mise nabrat svého Mandaze vrtulníkem, aby k vám přisedl na místo spoluletce a a vidíte ho jak sedí na silnici. Tak mu řeknete to sluchátek " Nastup už ku*va* . a odpověď je .."Však já sedím dávno p*čo* :D . Tak si říkáte, že on tam u silnice prodává melouny a ono prd...vzlétnete a vidíte jak stále sedí na té silnici a přitom je dávno u vás v letadle :D 

Další věc - Označíte nepřátele dronem nebo dalekohledem nebo snipou a jdete potichu zajíbet nepřátele....sejmete snipera na věží, což je v klidu a jdete dále ...pak se mrknete zpátky na věž a červená značka tam je ? ..řeknete si, ok tak tam došel jiný enemák- dojdete tam a vidíte jak mrtvolu, nad kterou je červená tečka a co víc, napíše vám to popadnout...dobře dáte ze srandy popadnout, a ono co Ubišit nechtěl, tak mrtvolu nezvedete, ale místo toho se z vás stane Saxane, a máte ruku 10 metrů dlouhou, ale nemůžete nikam jít :D

Tohle už nebude Bug ale spíše to, že je na prd, když váš spoluhráč (lidský) uloží na mapu orientační bod, tak ho nevidíte i vy ..což je škoda

Jestli mi chce někdo tvrdit, že ta hra nepotřebuje patche a je ok, budu pochybovat o jeho nárocích na hry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme 2, oba lvl 15 zatím, ale chtěli by jsme zkusit coop ve více lidech. Přidá se někdo? :)

V 8. 4. 2017 at 18:46, Cartman182 napsal:

Myslím, že tohle byl jeden z mnoha bugů na které jsme narazily :D  ... například když už tedy zkousnu, že když je tam tak je tma a když je noc tak je noc ok , grafika dle mě otřesná, ale to už tu bylo.

Představte si situaci, jedete z mise nabrat svého Mandaze vrtulníkem, aby k vám přisedl na místo spoluletce a a vidíte ho jak sedí na silnici. Tak mu řeknete to sluchátek " Nastup už ku*va* . a odpověď je .."Však já sedím dávno p*čo* :D . Tak si říkáte, že on tam u silnice prodává melouny a ono prd...vzlétnete a vidíte jak stále sedí na té silnici a přitom je dávno u vás v letadle :D 

Další věc - Označíte nepřátele dronem nebo dalekohledem nebo snipou a jdete potichu zajíbet nepřátele....sejmete snipera na věží, což je v klidu a jdete dále ...pak se mrknete zpátky na věž a červená značka tam je ? ..řeknete si, ok tak tam došel jiný enemák- dojdete tam a vidíte jak mrtvolu, nad kterou je červená tečka a co víc, napíše vám to popadnout...dobře dáte ze srandy popadnout, a ono co Ubišit nechtěl, tak mrtvolu nezvedete, ale místo toho se z vás stane Saxane, a máte ruku 10 metrů dlouhou, ale nemůžete nikam jít :D

Tohle už nebude Bug ale spíše to, že je na prd, když váš spoluhráč (lidský) uloží na mapu orientační bod, tak ho nevidíte i vy ..což je škoda

Jestli mi chce někdo tvrdit, že ta hra nepotřebuje patche a je ok, budu pochybovat o jeho nárocích na hry. 

Patche ta hra určitě potřebuje :D

 

Včera jsem seskočil s padákem z vrtulníku a skončil jsem pod zemí, jelikož jsem se zrovna trefil do nějkého blbého bodu u přistání. 3 minuty trvalo, než to ta hra pobrala a teprve potom jsem umřel a mohl jsem se nově vyrespovat.

 

Potom jsem se sekl mezi krabicí a zdí, a to způsobem, že jsem se nemohl pohnout, vystoupit, prostě nic. Až jsem uploadnu fotku tak se posereš, chlamal jsem se tomu asi 10 minut :D

 

Hra je fekálně zabugovaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska i po posledním update bugy jak sfiň, co mne totálně znechutili celou hru.

To, že mi občas zničehonic nejde vyslat dron, dokud nechcípnu nebo se znovu nepřipojím ke hře, na to sem si zvykl. Ale dneska kričím na svého cartmena, aby sa konečne zvedl ze svého palpostu 300metrů ode mne a šel něco dělat a hle, on mi říká že stojí hned vedle mne :D a já ho vedle sebe nevidím, hra mi ho ukazuje furt 300 metrů ode mne :D No nic, sedám do auta a hledím, auto jede bez řidiče :D Prostě hra odmítala přijmout, že spoluhráč není tam kde je :D

No a ve story misi bug bránící dohrání mise. Máme evakuovat jakéhosi lulína z ostrova. Nevede na něj žádný most pro auta, jen pro pěší a jsou tam dva vrtulníky. Jeden vrtulník vyhodil do vzduchu granátem enemák, říkáme si ok, evakuujem ho druhým vrtulníkem. Jenže ejhle, do druhého vrtulníku nejde lulín naložit, prostě je kolonka pasažér přeškrtnuta. No nic, naložíme do člunu, jenže opět změna, ani do člunu nejde naložit. Takže evakuace pěšmo...

 

No a také se mi po posledním patchi zdá, že sa enemáci respawnujů ze vzduchu. Prostě projdeme úsek, všechny killneme, na mapě ani zmínka o enemácích, bereme municu a naraz z již projítého místa po nás pálí tři těžkooděnci. Kdybych tam viděl auta kterýma dojeli, řekl bych si ok, ale oni sa prostě najednou objevili ze vzduchu :D a nejhorší je že to bylo skoro u každé mise...

 

Closed beta mne bavila hodně, ale přijde mi, jakoby každý patch dělal hru horší a horší.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mandaz:

to s tim nakladanim osob do vrtulniku jsem se taky setkal, konkretne vcera pri jedne misi, takze ono je to tak asi schvalne, ze nejde ty, ktere mas evakuovat, prevazet vzdusne - asi jen po ceste

 

Btw, po prodlouzenem vikendu je to uz lvl 21 a zbyvaji 4 oblasti + hlavni boss do konce pribehove hry. Jsme stale jen 2, rad bych to vyzkousel ve vice lidech, nez to komplet dojedem.

 

Prida se nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu