Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Paypal a microsoft store


PoulicekJ

Otázka

Ahoj,

mám dotaz ohledně přidání Paypalu jako platební možnosti v Microsoft Store. Zajímalo by mne jestli jde přidat Paypal bez platební karty. 

Proč to nejde, to si pak můžu klidně přidat platební kartu a nemusím řešit Paypal.

Jde mi o to, že Paypal si nabiju z účtu a nemusím tam mít údaje ke kartě atd.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Vážně jde? Já mám teda účet už X let a tehdy to určitě nešlo. Platební karta na PayPalu je jeden ze základních principů využití tohoto platebního systému, PayPal nejenže pomocí karty ověřoval majitele účtu (tím, že strhl manipulační poplatek, který následně vracel zpět), ale i okamžitá platba při nákupech v zahraničí je za pomocí kreditní karty řekl bych nejběžnější způsob placení (bez ohledu na to, že zůstatek na PayPalu lze doplňovat z bankovního účtu, což ne ze všech bank v ČR jde úplně online).

Jak třeba teď PayPal ověřuje majitele účtu při založení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně tak. Měl jsem to samé, a až po přidání karty se mi podařilo přidat PayPal do Xboxu( Ještě to mají nějak, že se musí shodovat jméno na kartě a jméno v PayPalu). A nevíte proč když jsem platil něco ze store, tak mi to místo z PayPalu strhlo peníze z karty? Na PayPalu bylo dost peněz ale stejnak si je to vzalo z karty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu