Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Externí hdd


Nitram1980CZ

Otázka

Dobrý den rád bych se zeptal jak je to s podporou externích hdd x-box jsem měl naposledy před lety (x360) ted jsem si ho opět pořídil ale to samé platí o x-one takže hry se musí stáhnout na hdd v konzoli a pak překopírovat na externí hdd nebo to jde přímo a hdd případně do jaké kapacity jsou podporovány.

Děkuji za odpovědi na mé hloupé otázky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dobrý den, odpojil jsem po cca 3 letech ext.USB HDD z konzole microsoft xbox (která si fo pro své použití zformátovala) , a chci ho zformátovat pro použití na PC s MS WIN10, Ty si ho sice poznají jako externí USB úložiště (i výrobce poznají), ale již neumožní s diskem žádnou akci, tedy ani zformátování nenabídnou. Jen se zařízení zidentifikuje, ale neumožní s ním nic udělat. Jakým způsobem disk znovu zformátovat, aby byl použitelný pro PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

windows+X, vybrat z menu zpravu disku, ve spodnim radku pravym tlacitkem na disk, ktery je tam navic po pripojeni externaku do usb. odebrat partition a pak vytvorit znova alokovanim volneho mista. format.hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu