Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nintendo Switch - Otazky Odpovede Dojmy


Nadzi

Otázka

zdravim

zakupil som si dneska nintendo Switch

zatial sa snim zoznamujem pretoze nikdy som nemal takuto mobilnu konzolu

 

zaujimalo by ma ci mate aj vy jemnu volu JoyConu zasunuteho na tablete? Drzia tam dobre ale ked jednym znich pohybem citim taku jemnu volu mate to aj vy tak?

Jemnu volu citim ale iba na lavom Joycone pravy drzi dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdravíčko pánové, chtěl bych se zeptat, když hrajete v handheld modu, mate switch zapojený do zasuvky pres AC adapter? Stiha to? Já to zatím zkousel jen s neoriginálním usb-c kabelem zapojeným do site a nestíhalo to, switch se normalne vybijel, asi pomaleji, ale vybijel, hral jsem Zeldu. Origo Ac adapter mi teprve prijde behem tydne, tak se ptam jestli je to tak i u toho origo ac adapteru, nebo jen ja mam nejaký slabý. Díky za info.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky moc, no právě, mě zmátl tenhle článek na netu cituji: Co se power banky (ale obecně i zdroje) týče, tak Switch se dá nabíjet čímkoliv co umí 5/9/12/15V a 0.5A až 2A. Pokud budete mít nejmenší kombinaci (5V/0.5A) tak bude nabíjení trvat podstatně déle. Na to, že byste nabíjeli a zároveň hráli, raději moc nepomýšlejte. Spuštěný Switch hodně spotřebovává.

Tak asi mam tu nejmensi kombinaci na adapteru mi to pise 5V-1A a na tom origo switch adapteru to pise 7.5 watts (5 volts @ 1.5 amps) and 39 watts (15 volts @ 2.6 amps) tak těžko říct, kterou voltáž používá v tom rozhraní, ale asi víc než tu co mám já. To prostě nestihalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu