Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Hele kluci bez legrace, jak připojit Kinect k one X? tu redukci co byla k Sku snat nikde nemaji a Soptikuv navod je cool akorat mám nulovej skill a obě ruce levé. Jdu zrovna kupovat Kinect do temné uličky za pár pěnez a ten Váš slavnej Scorpio mně čeká v Alze. Takže našlápnuto jest, otázka zda udělám ten last step...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mirai_trunks

tak drzim palec, ja sem jim dneska jednu vratil, tak ponicenej a poskrabanej obal sem u konzole za 13k jeste nevidel

frajer na me koukal jeste jak na ♥♥♥la vo co mi vlasne jde, ze konzoli ve vnitr nic nebude:D

 

inu ta konzole lita uz tyden z pobocky na pobocku kvuli zrusenejm objednavkam a to ma sve nasledky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si včera v Dubaji vyzvedl asi uplne poslední kousek...notna vrstvička prachu uz nahore sedela...chudak lezel na přepážce přes tyden...nicmene jsem rad ze mi ho neprodali když jsem byl tyden mimo..a uz se u nas vesele reseli...aktualne jsem videl dva kousky scorpia za cca 18 000..pred Vanoci pocitam ze zmizi rychle..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu