Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak streamovat a nahrávat v nejlepší kvalitě 60 fps


LeWisak

Recommended Posts

Zdravim lidi.. jsem u ps4 novy a chtel bych se zeptat jak mohu nahravat v nejlepsi kvalite na 60 fps... playstation my nahrava FHD ale ne 60 fps  a jeste k tomu to dost oseka kvalitu videa. A u streamovani to same.. sice u streamu se da nastavit 720  a 60 fps  ale zase kvalita stoji za nic.. a to mam 20 mb/s upload. coze je v klidecku. Nikde nemohu nastavit bitrate jaky bych chtel. 
Díky za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

mám dojem že na streamování v 1080/60 jde pouze na pro. Kvalita se bude odvíjet hodně dle vytížení konzole/zda máš wi-fi/kabel + celkově ono síťová karta v PS4 je dost levná a nic moc. Ideální je koupit buďto externí kartu a streamovat z PS4 do PC a posléze třeba na twitch apod. Druhá věc je zda hra podporuje 60fps, to by mohlo taky dělat problémy. Bitrate se bohužel nastavit tuším nedá a je řízen tím, jakou kvalitu vybereš ( Mělo by tam být něco jako low/high atd). Můžu se ti zítra mrknout jak to je a něco málo pozkoušet, mám cca stejnej upload a PS4 pro. Osobně jsem zkoušel zatím spíše remote play, ale zítra bych ti mohl poskytnout více infa snad :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Bouner napsal:

Ahoj, 

mám dojem že na streamování v 1080/60 jde pouze na pro. Kvalita se bude odvíjet hodně dle vytížení konzole/zda máš wi-fi/kabel + celkově ono síťová karta v PS4 je dost levná a nic moc. Ideální je koupit buďto externí kartu a streamovat z PS4 do PC a posléze třeba na twitch apod. Druhá věc je zda hra podporuje 60fps, to by mohlo taky dělat problémy. Bitrate se bohužel nastavit tuším nedá a je řízen tím, jakou kvalitu vybereš ( Mělo by tam být něco jako low/high atd). Můžu se ti zítra mrknout jak to je a něco málo pozkoušet, mám cca stejnej upload a PS4 pro. Osobně jsem zkoušel zatím spíše remote play, ale zítra bych ti mohl poskytnout více infa snad :D .

momentalne mam wifi ale budu davat kabel. a vis o nejaky dobry karte na steamovani a nahravani??  ja mel driv na starem pc AVerMedia Live Gamer Portable USB, nahrávací zařízení myslis toto ze?? takze jako sosnout obraz z pska ,,, dostat to do pc a pres pc to streamovat na twitch jo?? Jinak diky moc a doresime zitra ... Zatim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu