Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox live problem pripojenia


hitman957

Recommended Posts

čaute...kupil som použity xbox 360 s tym že ho budem použivať viac menej len na netflix no a nejake filmy cez externy HDD..problem je v tom že prvykrat ked som sa ho snažil updatnut tak mi to spravilo ale po istom čase mi z nejakeho dovodu tie updaty zrušilo a pytalo znovu update tak ale odvtedy ak dam testovať pripojenie internetu nedokaže pripojiť na xbox live..skušal som factory reset, obnoviť povodne nastavenia siete dokonca som skušal aj update stiahnuť na usbčko a spustiť ho tam ale nič z toho mi nefunguje stale odmieta pripojiť na xbox live..vedeli by ste mi s tym poradiť? pridavam chybove hlasenia  

IMG_7555.JPG

IMG_7556.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nemožnost provést update Dashboardu (z USB) a nefunkční připojení na XBLive jsou dvě různé věci. Takže především - máš na konzoli nejnovější verzi Dashboardu (2.0.17511) a pokud ne, lze konzoli na tuto verzi aktualizovat? Pokud nelze - jakou chybu to hlásí?

Pokud jde o připojení k XBLive - zkoušel jsi, nebo máš možnost připojit konzoli k internetu kabelem?

Ten chybový report viz. tvůj screen - jsou v něm ty číselné kódy pokaždé stejné, nebo se při opakování pokusu o připojení mění?

Kód chyby "8007 - 0435" naznačuje spojitost s updatem Dashboardu, ale těch příčin může být několik a z toho co píšeš to nelze jednoznačně určit. Zkus některé kroky, zmíněné při výskytu této chyby - ODKAZ a případně projdi následující odkaz, kde se chybové kódy daného uživatele víceméně shodují s těmi tvými - ODKAZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

zdravím.Od soboty se také nemůžu připojit na xbox live a strašně dlouho se mi načítá účet.V podstatě se mi udělá to stejné co u Hitmena.Všechna připojení jsou v pořádku ale nelze připojit k xbox live.Nikdy po dobu 5 let jsem s tím problém neměl.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi to někdo prosím poradit? Nemůžu se připojit k Xbox Live, mám WiFi router už dlouho, ale teď to prostě nejde - chyba připojení 80151909. Přitom když se připojím přes telefon /WiFi přístupový bod/ tak to jde?! Zkusil jsem: formátovat pevný disk, vymazat nastavení sítě, smazat profil, vymazat mezipaměť,znovu načíst profil router dát do základního nastavení, připojit Xbox přes kabel, ale chyba zůstává. Nevim, co víc zkusit.. :'(


3cc09d3394dae28925cfb2fbbdd797b8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, noxik600 napsal:

Přesně jako já!

Ted jsem se obratil na podporu a nebyli mi schopni rict kdy to odstrani :) prej nejlepsi : je cekat :) to jsou jejich slova :)

V 18. 10. 2017 at 9:00, noxik600 napsal:

Může mi to někdo prosím poradit? Nemůžu se připojit k Xbox Live, mám WiFi router už dlouho, ale teď to prostě nejde - chyba připojení 80151909. Přitom když se připojím přes telefon /WiFi přístupový bod/ tak to jde?! Zkusil jsem: formátovat pevný disk, vymazat nastavení sítě, smazat profil, vymazat mezipaměť,znovu načíst profil router dát do základního nastavení, připojit Xbox přes kabel, ale chyba zůstává. Nevim, co víc zkusit.. :'(


3cc09d3394dae28925cfb2fbbdd797b8.jpg

Nic jen čekat není to uvas ale unich ... toto same jsem skusil ja ... mel sem celkem slusnou vymenu nazoru s jejich podporou ... nejlepsi je podle nich prej cekat az to opravi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu