Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Logitech G29 + Playseat


MaraTFSI

Recommended Posts

Zakladam todle tema aby bylo mozne pokracovat v diskuzi kterou jsme nacali v "Cenovych akcich"...

před 4 hodinami, xray20 napsal:

Uz si to zkoušel, půjde na playseat domontovat řadící páka? Mám taky objednáný volant, ale ještě jsem ho nevyzvedl.

Dneska jsem to sestavil a musim rict ze je to parada. Napred se mi ten Playseat Challenge zdal dost malej hlavne v oblasti stehen ale po ruznym dostelovani atd je to v klidu a vejdu se tam pekne. Kazdopadne na strankach vyrobce se da koupit kolejnice ktera se pridela k zakladne kam se upevnuje volant a radici paka by tak mohla byt hned vedle volantu. Pri jizde mi to neprislo jako spatny misto a clovek na ni aspon rychle a presne dosahne. Jinak jsem koukal na youtube a spousta lidi ji po domacku pridelavala rovnou ke konstrukci ty zidle.

Jeste dotaz pro ostatni co jezdi na volantu. Zatim pouzivam jen razeni pod volantem takze levou nohu na spojku nevyuziji a proto nevim jestli brzdit levou nebo pravou nohou... Jakou nohou brzdite vy kteri taky nepouzivate radici paku? Diky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri sekvencce brzdim zasadne levou ;) jinak jsem zrovna ted koupil playseat za necely 3000 bohuzel i se starym volantem logitech momo kterej asi vyhodim do srotu samostatne mi to neprodali no :D zitra navic dojde druhej monitor a jeste ke konci tydne koupim 3 monitor a snad to PC utahne na rozumne detaily, co se tyce radici paky tak se da udelat stojan z cehokoliv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucuji precist mensi porovnani mezi Playseat Challenge a Evolution...

 http://pctuning.tyden.cz/hardware/klavesnice-mysi-joy/45909-playseat-challenge-a-evolution-zaborte-se-do-zavodeni 

Docela me prekvapilo ze Challenge je oproti ty Pro verzi mnohem stabilnejsi a ten Evolution se pry dost celej hybe. Navic Challenge snadno sbalim a doma je pak klid ze to nikde neprekazi a neni to na ocich.

Jinak musim se priznat ze brzdeni pravou mi zatim opravdu moc nejde i kdyz by to melo byt prirozenejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Super porovnavaci clanek! Jen me po jeho precteni napadla otazka, proc si hrat na sedacku a nekoupit si opravdovou sedacku. Zkusim pohledat treba prave sedacku z Octavie RS, konzoli na ktere bude prichycena, vyrobim a je to. To bude zazitek zase krapet jinde :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlel jsem nad tím taky ale popravdě ♥♥♥ se s tím a po pár hodinách ježdění zjistit, že to někde prostě není ono na to bych neměl nervy. Pokud by byl někde výkres tak bych do toho šel. Sedačka stačí úplně kterákoliv, vzhledově lepší ze sportovního modelu ale boční vedení je tu k ničemu

Jinak tady to má borec celkem vychytaný :D https://pc.bazos.cz/inzerat/78997793/GTR-Playseats-Simulator.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mimochodem, železo - jackely šly za kg od října o cca 10 procent nahoru a přes zimu dolů nepůjde. Kdyby jsem komusi podobnou konstrukci naceňoval a vycházelo to +- jako cena playsetu :D Takže radím pokud nejste leví perreci tak radši než na zadávání výroby do kovo firmy si podobnou věc zkuste polepit doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu