Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wolfenstein2 : The New Colossus


Mandaz

Recommended Posts

Ahoj,

s hrůzů zjišťuju, že tu není topik o výborném pokračování fpsky Wolfenstein, tedy o Wolfenstein 2: The New Colossus.

 

Dneska jsem dohrál storymise, zbývá mi zlikvidovat ještě nějaké nacistické pohlaváry v rámci endgame obsahu. Přes storymise jsem je nelovil, takže mám ještě na pár dní o zábavu postaráno :D
 

Wolfa2 jsem dohrál na střední obtížnost (bring em on) za cca 16 hodin a nějaké drobné, akorát na poslední fight jsem zbaběle snížil obtížnost na perrekjelama. Za celů doby jsem nenarazil na větší bug, z těch menších zmíním jednou projítí texturou vraku auta a dvakrát mi haproval zvuk při tom, jak mne psi strhli na zem.

Hratelnostně jako jednička na sterojidech, technicky v pořádku a grafika na pročku ušla - sice žádná sláva, ale zase perfektní práce se světlem, krví a ohněm. Hra se nebojí ani brutality na hlavních postavách.

Osobně jsem velmi spokojen, dával bych známku 9/10

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě taky spokojenost, odehráno zatím jen asi 3 hodky. A co se týče těch pohlavárů, to je v rámci příběhu? Protože když ho dohraješ je konec ne? Nebo to myslíš tak, že se potom vracíš do uložených pozic a hledáš ty pohlaváry? To jsem nějak nepobral, zatím mi to hra nenabídla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že ne, po závěrečném filmečku jsem sa objevil zas na ponorce a ve velínu, kde byla po dobu story na skleněné tabuli fotka generálky, bylo najednou cca 15 fotek těch pohlavárů. Pak pomocí dekodovacích enigma kartiček co vypadávajů z velitelů hledáš přesnou lokalizaci každého pohlavára. Každý pohlavár je pak v jiném distriktu (na manhattanu je těch distriktů tuším pět) a ty ho musíš zabít, po zabití sa jakoby osvobodí další část mapy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to  netuším, killnul jsem jich zatím 4. Ale mapa ve velíně sa pak postupně mění z červené na černou. Horší je, že na dekodovaní místa potřebuješ víc kartiček, na pohlaváry na venuši potřebuješ třeba pět a šest těch enigma kartiček. Ty dekoduješ pomocí takové puzzle minihry přímo ve velíně ponorky, když sa ti minihra nezdaří, strne sa ti jedna kartička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už také :D Poctivě jsem sbíral enigma kartičky celou hru a beztak mi na poslední dva pohlaváry chybí 6, respektive 7 kartiček. A potřetí nebo počvrté procházet stejný distrikt jen abych killnul dva velitele a zístkal dvě kartičky mne nebaví.

Ještě počkám na ten chapter 0 co jsem dostal k předobjednávce, měl by sa otevřít někdy příští týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu