Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Stahoval sem Manďazu někdy f pátek, ale ke hraní se dostal fčera. Předobjednáfkové bonusy - jakýsi Soudný den - červené hadry a červené pistolky. Pak jakýsi balíček vzdušných sil, kde máš vrtulníček a zelené zbrané.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Před chvilkou jsem to zkoušel, osobně mám na PRONADstroji vše ok. Jak předobjednávkové bonusy tak i season pussy. Hru mám samozřejmě aktualizovanou na nejnovější verzu.

Jinak fc3 je hratelné samostatně, tzn není třeba mít disk fc5 v mechanice. Bohužel bez cz lokalizace, ale jde zapnout polské titulky. Hratelnostně stejné jako původní hra, grafika vypadá obstojně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kamele já mám vždycky pravdu :D

Ale proč sem píšu, mám odehranou cca hodinku z dlckča vjetnamu a za mne zklamání.

Za tu hodinku su zhruba v půlce mapy, která je veliká asi jak Rataje z KCD. Co je horší, je to prakticky pármetrový tunel oblopený skalama - možnost víceméně svobodného pohybu nulová. Ale nejvíc mne kaká je to, že vjetnamci mají pozorovací schopnosti důchodce vidícího slevu v kauflandu. Klidně mne zmerčí skrčeného v šáší na padesát metrů a bez omylu do mne perou olovo. A když je sejmu kalachem, odletí jako by dostali kopanec od Čaka Norrise. Dalekohled funguje jako balíček s překvapením. Tři vjetnamci jdou, jednoho dalekohled označí a zbylé dva ne. A těch pět dalších co jde za nimi cca dva metry pro jistotu taky neoznačí. Také pokračuje neverending night z fc5, tu je také taková skoronoc, akorát že měsíc svítí silou halogenových světlometů.

Jinak je to standartní fc - osvobozování táborů (5), ničení kanonů (9) a hledání zapalovačů (nevimkolik-nezájem). Pomocí tichého zabíjení a jeho řetězení jde získal jakéstakés skilly, ale fungují zhruba stejně spolehlivě jako dalekohled. Navíc stačí aby ťa vjetnamec zmerčíl, klidně i jenom koutkem oka (ne na plný ukazatel) a skilly zas nejsou. Za osvobozování táborů nebo ničení kanonu získate možnost zavolat si bombardery. Ale zase problém, zadáte kde sa má nákup vysypat, ale operátor oznámí, že je to mimo jejich dosah. Aha. Tak zkusím znovu a ejhle, už to jde. Spolehlivost lvl dalekohled.

Snad nebudou stejně "kvalitní" i ostatní dlc, jinak jsem hodil prachy za gold edicu do sypača. Za mne 3/10 a nedohráno.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu