Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come


RakovinaRohu

Recommended Posts

Tak všecko jede všude líp než na senometu :D

Ale vážněji,  aby byly podobné srovnávačky co sem postnul tofi doopravdy srovnávačky,  chtělo by to mít PC s cca stejnou konfigurací jako má pročko nebo xixao. Takto to může být hrané na PC za 30k a více a to se pak není čemu divit že hra na PC vypadá líp 

 

Edit: vypadá to že patch 1.03 přinesl hlavně downgrade grafiky https://forum.kingdomcomerpg.com/t/patch-1-03-problems-on-ps4-pro/40318/2

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže konečně sa mi patch stáhl a po spuštění hry, no jak to řéct slušně , rozhodně nejsu spokojený.

 

Čím začít, třeba viditelným downem grafiky, objekty více doskakují, textury fasád sa spíš nenačítají než načítají. No a bombonek nakonec, měl jsem poslední sejv při prvním probuzení ve mlejně a ejhle, zatímco před patchem jsem měl věci v truhle, po patchi mám věci v pitchi. Normálně prázdná truhla a na sobě mám jen pyžamo...

Předposlední sejv mám o hodinu a půl hraní starší, ale mám skoro obavy ho načíst. U mne patch hru hodně zhoršil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už se do hry pomalu ale jistě dostávám. A mám takový menší dotaz. V Ratajích se se mnou nikdo nechce bavit. Od krve nejsu, nic špatného sem neudělal, ale prostě třeba mečíř mne hned vyžene z krámu, že se mnou nechce nic mít, to samé i švadlena, nebo lazebnice Zdenka. Jenom aby se se mnou začali bavit chcou po mně težké groše, leckdy aj částky v řádech stovek. Dokonce i lidi, co by mi měli dát sajdkvesty se nebaví a hned mne vyhání. Reputaci v Ratajích mám u měšťanů -100.

Neví někdo jak ji zlepšit, popřípadě se jedná o bug?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár uživatelů tady psalo, že mají hru v jejich osobním TOP. I já se přidávám. K tý mojí pomyslný topce se hodně dlouho nic, kromě posledního Zaklínače, ani nepřiblížilo. KCD jsem si pomyslně hodil na 4. místo (za HOMAM3, první Mafii a právě třetího Zaklínače, na pátém mám první Flashpoint).

Jasně jsou tam bugy, jasně grafika není zdaleka jako v HZD (je srovnatelná s medium detaily PC verze jsem někde četl). Nicméně ruku na srdce, to že starší HW naší milovaný krabičky vůbec tak komplexní hru rozjede (a celkem dost solidně) je malý zázrak. Však se loaduje pouze při spuštění a pak vůbec nic.

Já osobně mám asi štěstí. Doposud jsem za nějakých 65 hodin narazil na 2 bugy, kdy jsem raději loadoval pro jistotu předchozí save, aby se případně nerozbil budoucí progres (přičemž quest šel dohrát). Jo a jednou hra spadla do dashboardu, abych byl úplně fér. IMHO je to dost OK i při současnym stavu. Nepočítám grafický bugy. Samozřejmě jsem zvědavej na další updaty a úpravy. Doufám, že příliš nezasáhnou do hratelnosti (zámky, systém ukládání, luk bez zaměřovače, atd jsou zkrátka dobrý a unikátní mechanismy). Konkrétně zámky - ze začátku o nervy, později jdou otevřít s prstem v nose, jako vše, co ve hře lze dělat. Jde o skill, dovednosti a výběr určitých perků. 

@Mandaz: ten poslední update 1.4 podle patch listu opravil jen bugy ve dvou sidequestech + přinesl další menší opravy. Nic zásadního, proto těch pár mega :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dědo počkaj půl roku než budů opraveny všechny bugy, pak týden stahuj updaty a budeš spokojený, šak je to prakticky simulátor tvého mládí, jen málo lidí tu na foru může říct že události z KC zažili i v reálu :D

Ale vážněji. Je to perfektní hra, kterou hodně sráží technická stránka. Být technicky v pořádku, dal bych jí 12/10, takto jen 8,5/10

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu