Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps3Xploit ví někdo jak na to ?


Honzek2

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit jak updatnout své ps3 nikdy jsem to nedělal a jsem  v tom opravdu marnej .... Koukal jsem  se na spoustu návodů v Aj ale bohužel moje Aj není tak dobrá abych si troufl riskovat své ps3.... Zejména když ani nevím jestli moje ps3 updatnout jde nebo ne .... Moje ps3 slim CECH-3004B . Budu rád když někdo poradí já jsem totiž bezradnej .... na počítači se celkem vyznám ale ps3 to je pro mě španělská vesnice... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nic ? :) Neříkejte že se mezi vámi nenajde borec co pro něj něco takového je brnkačka a zároveň trochu ochotnej se se mnou o tom podělit :) 

Podle MinVerChk mám verzi 3.65 proto nemůžu instalovat Ps3Xploit.

Neví někdo co si tedy můžu vlastně nainstalovat ? Převážně mi jde o to abych mohl hry stahovat a aby ps3 bylo stabilní .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
V 24. 2. 2018 at 19:01, Honzek2 napsal:

Potřeboval bych poradit jak updatnout své ps3 nikdy jsem to nedělal a jsem  v tom opravdu marnej .... Koukal jsem  se na spoustu návodů v Aj ale bohužel moje Aj není tak dobrá abych si troufl riskovat své ps3.... Zejména když ani nevím jestli moje ps3 updatnout jde nebo ne .... Moje ps3 slim CECH-3004B . Budu rád když někdo poradí já jsem totiž bezradnej .... na počítači se celkem vyznám ale ps3 to je pro mě španělská vesnice... 

ahoj, už se ti podařilo updatnout ps3 slim CECH-3004B? Taky by mě zajímalo jak to udělat. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu